النتائج 1 إلى 5 من 5

الموضوع: فوری تحلیل سیاسی بسیار مهم در رابطه با فرجام کار تمام کشورهای عربی و اسلامی...

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. فوری تحلیل سیاسی بسیار مهم در رابطه با فرجام کار تمام کشورهای عربی و اسلامی...

  مصدر المشاركة

  الإمام مهدی ناصرمحمد الیمانی
  26 - 04 - 1436 هـ
  15 - 02 - 2015 مـ

  1393-11-26ه.ش.
  09:04 صباحاً
  ـــــــــــــــــ  فوری
  تحلیل سیاسی بسیار مهم در رابطه با فرجام کار تمام کشورهای عربی و اسلامی...

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليهم وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..

  از امام ناصر محمد یمانی به تمامی رهبران کشورهای عربی و اسلامی و تمامی ملت های عربی و اسلامی ، من به حق فتوا می دهم واین تنها یک تحلیل سیاسی نیست ؛دو کشور متخاصم یعنی امریکا و روسیه برای جنگ بر علیه اسلام و مسلمین به توافق رسیده اند و خداوند شاهد و وکیل سخن من است. نقشه و برنامه مکر آنها بدون شک و تردید چنین است که برایتان بیان می کنم:
  (( امریکا و روسیه به توافق رسيده اند تا به دست خود مسلمانان آنها را درهم بكوبند .امریکا و روسیه با ایران توافق کرده اند تا در تمام دولت های عربی؛ شیعیان را بر کرسی حکومت بنشانند ؛ و این به شرط آن خواهد بود که طبق توافقات قبلی امریکا و متحدانش و هم چنین روسیه و متحدانش از نفت تمام کشورهای نفت خیز عرب سهمی داشته باشند))
  درمورد نسبتی که امریکا و روسیه بر سر آن با همديگر و با دولت اسلامی ایران به توافق رسیده اند ؛ برپایه این است که آن دو (آمريكا و روسيه ) ایران و متحدانش در دولت های عربی را در" جنگ عليه تروریسم" در خط اول جبهه قرار مي دهند بهانه شان هم این است که می خواهند قضیه القاعده را در تمام کشورهای عربی و اسلامی خاتمه دهند ولي آنها دروغ می گویند. به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ تنها چیزی که امریکا و روسیه در پی آن هستند ؛ تمام کردن کار اسلام و مسلمانان است؛ چون می دانند بعد از به قدرت رسیدن شیعیان در کشورهای عربی و سیاست انحصارطلبانه آنها در دور نمودن يا كنار زدن مخالفان و خصومت های مذهبی مستقیما منجر به شروع جنگی مخرب بین شیعیان و سنیان خواهد شد که باعث نابودی مسلمانان خواهد شد و ساختار های زیر بنایی و اقتصادی کشورهای عربی و اسلامی را نابود خواهد ساخت.
  و اما درباره جمهوری اسلامی ایران ؛ امریکا و روسیه توافق کرده اند که به بهانه وجود سلاح کشتار جمعی ؛ امریکا و متحدانش به ایران حمله کنند و این جزای "سنمار" است ! سنمار معماری بود که پادشاهش؛ به او دستور داد قصری برایش بسازد که سر به آسمان ها بساید . سنمار به پادشاه گفت در ساختن قصر رازی بکار برده است و سنگي در قصر کار گذاشته که اگر برداشته شود؛ قصر بر سر تمام ساکنان آن خراب خواهد شد. سنمار معمار به پادشاه گفت جز او کسی از این راز آگاه نیست . پادشاه بعد ازپایان یافتن بنای قصر، سنمار معمار را از بالای قصر پایین انداخت تا رازش را باخود به گور ببرد! قضیه امریکا و روسیه و ایران نیز چنین است؛ اما آنها حمله به ایران را در آخر کار قرار داده اند ؛ یعنی بعد از آنکه پروژه نقشه مشترک امریکایی روسی برای نابود کردن شیعیان و سنیان به دست یکدیگر محقق گردید . و خداوند شاهد و وکیل سخن من است.چون امریکا موفقیت آمیز بودن این پروژه را درکشور عراق آزموده است و از آنجا که برایش روشن شده این نقشه 100 درصد موفقیت آمیز است ؛ لذا می خواهد آن را برای تمام دول عربی و اسلامی اجرا کند تا مسلمانان به دست خود یکدیگر را نابود کنند و اسلام و مسلمین از میان رفته و شوکتشان نابود گردد و منابع و نعمت های کشورهای عربی و اسلامی را به غنیمت برند. خداوند شاهد و وکیل سخن من است؛ آنها می خواهند نور خداوند را با دهان هایشان خاموش سازند ولی خداوند چیزی جز کامل کردن نورش نمی خواهد ولو مجرمان از ظهور او خرسند نباشند و برای همین خداوند در زمان مقدور شده در کتاب مسطورش ؛ امام مهدی ناصر محمد یمانی را به عنوان رحمت برای مسلمانان بر انگیخته است.
  ممکن است یکی از شیعیان یا سنیان بخواهد سؤال نماید:" مگر اسم امام مهدی ؛ محمد نیست ؛ اما نام تو ناصر محمد است؟" پاسخ امام مهدی ناصر محمد به تمام پرسشگران این است که: من خداوند را به شهادت می گیرم و شهادت خداوند کافی است که تمام علمای شیعه و سنی از حدیثی که درباره نام امام مهدی از سوی محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم نقل شده آگاهند: [ يواطئ اسمه اسمي ] و تمام علمای شیعه و سنی می دانند مقصود از "التواطوء" چه از نظر لغوی و چه ازنظر اصطلاح؛ تطابق نیست بلکه مقصود توافق و همراهی است.یعنی مقصود از [ يواطئ اسمه اسمي ] توافق و همراهی نام او با نام من است یعنی اسم محمد همراه(موافق ) اسم امام مهدی است: ناصر محمد ؛ و در این حکمت بالغه ای نهاده شده است چون خداوند امام مهدی ناصر محمد را به عنوان نبی یا رسولی که کتاب جدیدی با خود داشته باشد ؛ برنمی انگیزد . بلکه مهدی منتظر به عنوان ناصر محمد یعنی یاری دهنده به آنچه که همراه محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم فرستاده شده؛ برانگیخته می شود و او تمام مسلمانان را به پیروی از کتاب خداوند و سنت نبوی حق؛ که با آیات محکم کتاب خداوند قرآن عظیم مخالفت نداشته باشد فرا می خواند . و بنابراين من امام مهدی ناصر محمد را ، خداوند برای امامت بر مردم گزینش نموده است و در علم بیان حق قرآن مرا بر تمام علمای مسلمین برتری داده است تا ناصر محمد را قادر سازد که در تمام موارد اختلاف دینی، بین علمای امت قضاوت و حکمیت نماید و به این ترتیب صفوف تان را متحد ساخته و پراکندگی تان را پایان بخشد و عزت تان را بازگردانده و شوکت تان را دربرابر فتنه مسیح کذاب و لشکریانش از شیاطین جن و انس تقویت نمایم . او در روز رستاخیز اول( بعث اول) با لشکر اولیه پيشين خود یعنی یأجوج و مأجوج از باطن زمین تان خارج خواهد شد. خداوند برای گروهی از هلاک شدگان که به علت گناهانشان پیش از این هلاک شده اند رستاخیزی اولی قرار داده است و آنها را بعد از نابود شدن سد ذوالقرنین ؛ برمی انگیزد. گواه آن فرموده خداوند تعالی:
  {وَحَرَامٌ عَلَى قَرْيَةٍ أَهْلَكْنَاهَا أَنَّهُمْ لَا يَرْجِعُونَ (95) حَتَّى إِذَا فُتِحَتْ يَأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُم مِّن كُلِّ حَدَبٍ يَنسِلُونَ (96)} صدق الله العظيم [الأنبياء].
  {و حرام است برقریه ای که (بر اثر گناه) نابودشان کردیم (که به دنیا بازگردند؛) آنها هرگز باز نخواهند گشت! (۹۵) تا آن زمان که «یأجوج» و «مأجوج» گشوده شوند؛ و آنها از هر پشتی زاد و ولد می کنند. (۹۶)}
  سد ذوالقرنین در حین عبور سیاره عذاب منهدم می شود؛ این سیاره وارد فضای زمینی می شود که بشر در آن ساکن است و ازسمت جنوب بر بشر طلوع می کند؛ چون از سمت قطب شمال و جنوب به دور زمین می گردد. سد ذوالقرنین درمیانه زمین باطني كه همان زمین مفروشه و مسطح است ، ساخته شده است گواهی بر فرموده خداوند تعالی:
  {وَالْأَرْضَ فَرَشْنَاهَا فَنِعْمَ الْمَاهِدُونَ ﴿٤٨﴾} صدق الله العظيم [الذاريات]. {و زمين را گسترانديم چه نيكو گستراننده‏ ايم‏}
  این زمین از دورترین نقطه در قطب شمال تا دورترین نقطه در قطب جنوب بدون هیچ پستی و بلندی –در باطن کره زمین-گسترانده شده است. این مکان بهشت خداوند در زیر زمین (تحت الثری) است و مقصود بهشت نزد سدرة المنتهی نیست ؛ این بهشت خداوند در باطن زمین بشری است. مسیح کذاب و یأجوج و مأجوج در آن ساکنند و قومی دیگر نیز در سمت جنوبی سد در آن ساکنند. به یقین بدانید که دو طرف این زمین باز است، چون زمین مفروشه دو دروازه ورودی دارد که یکی در منتهی الیه شمالی کره زمین و دیگری در منتهی جنوبی کره زمین قرار دارد . بدانید که خورشید از دو سمت متقابل زمین مفروشه طلوع می کند و دورترین فاصله بین دو نقطه در زمین فاصله دو مشرق است و هر یک از این دو مشرق؛ مغرب دیگری به حساب می آید.اگر خورشید از یک سمت زمین مفروشه غروب کند بلافاصله از دروازه مقابل بر آن طلوع می نماید چرا که خداوند برای این عالم پوششی در برابر خورشید قرار نداده است و اگر خورشید غروب کند در همان لحظه دوباره (از سمت مقابل ) طلوع می نماید. پیش از این در ؛ پایگاه تبلیغات اسلامی متعلق به امام مهدی ناصر محمد یمانی در این باره بیانی خاص گذاشته شده است و خواهید دید ؛ در آن از علومی سخن گفته شده که تاکنون نه شما و نه پدرانتان از آنها چیزی نمی دانستید.
  ای جماعت علمای مسلمین ؛ خدا را به شهادت می گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که من تمام علمای فرق و مذاهب اسلامی را به سوی پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم فرا می خوانم تا درموارد اختلافات دینی؛ حکم خدا را برایشان بیان نمایم و به حق برای تمام ملت های مسلمان فتوا می دهم که خداوند تعدد حزبی و مذهبی را دین خود اسلام حرام کرده است.همانا که علت متفرق شدن مسلمانان تحت لوای مذاهب؛ بخاطر این است که عده ای خودشان را به عنوان امام مردم برگزیده اند و در مورد دین خداوند بر اساس نظرات شخصی شان سخن می گویند و این منجر به اختلاف و پراکندگی امت به گروه ها و أحزاب مختلف شده و هرکس به داشته های خود دلشاد است. اما امام مهدی ناصر محمد یمانی به اذن خداوند کفیل است تا با دانش قاطع قرآنی بر تمام علمای مسلمین در تمام موارد اختلاف ؛ غلبه نماید تا بتواند با نفی تعدد مذهبی و حزبی در دین خدا؛ صفوف امت اسلام را متحد سازد و من از راست گویانم و اگر چنین نکنم امام مهدی ناصر محمد نیستم . ناصر محمد برای علمای مسلمین و امتشان ؛ تنها یک شرط دارد : درموارد اختلاف دینی به حکمیت خداوند راضی بوده و در برابر آن سر خم کنند. گواهی بر فرموده خداوند تعالی:
  {وَمَا اخْتَلَفْتُمْ فِيهِ مِنْ شَيْءٍ فَحُكْمُهُ إِلَى اللَّهِ ذَلِكُمُ اللَّهُ رَبِّي عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ (10)} صدق الله العظيم [الشورى].
  {در هر چیز اختلاف کنید، داوریش با خداست؛ این است خداوند، پروردگار من، بر او توکّل کرده‌ام و به سوی او بازمی‌گردم
  !}
  آیا امام مهدی ناصر محمد یمانی وظیفه ای جز استنباط حکم خداوند از قرآن عظیم در میان تان دارد؟ و اگر چنین نکنم امام مهدی ناصر محمد نیستم.

  ای جماعت
  هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی؛ با اعتراف به حق- دعوت امام مهدي به قبول حكميت قرآن - ملت یمن و ملت خود و ملت های کشورهای خلیج را نجات دهید تا نقشه مشترک امریکا و روسیه را به شکست بکشانید؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ امریکا و روسیه و ایران نفت کشور عربستان سعودی و نفت کشورهای خلیج را بین خود تقسیم کرده اند ؛ گرچه امریکا و روسیه تصمیم دارند بعد از موفق شدن پروژه انهدام ملت های عرب از راه جنگ مذهبی ؛ دولت ایران را نیز نابود کنند.

  هرکس به این بیان امام ناصر محمد یمانی درمورد کشف پروژه مشترک امریکا و روسیه و ایران اعتراض دارد؛ بفرماید و دراین پایگاه آزاد برای تمام بشریت (موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة)حاضر شود و با من مجادله نماید..
  عبدالملک بدر الدین الحوثی؛ برادر گرامی از خدا بترس؛ آیا راضی می شوی خود و ملت یمن؛ قربانی نقشه مشترک امریکایی روسی وصهیونیست جهانی شويد که بر ضد شیعه و سنی یکسان مکر می کنند ؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ تو می دانی که امریکا و فرستاده او ابن عمر بودند که می خواستند کرسی حکومت یمن را به تو بدهند و قصد آنان- چنان که با خدعه به تو وانمود کرده اند-
  نابود کردن گروه القاعده نیست؛ بخاطر علاقه شان به عبدالملک الحوثی و شیعیانش هم نیست؛ آنها می خواهند عبدالملک الحوثی و تمام شیعیان و اهل سنت یمن در اثر جنگ طائفه ای بین شیعه و سنی از میان بروند.


  ای مرد به شعاری که در دست داری نگاه کن:" مرگ بر امریکا؛ مرگ بر اسراییل و لعنت بر یهود و پیروزی با اسلام است" آیا فکر می کنی آمریکا تلاش می کند تا سپاسگزار تو باشد که چنین کاري را انجام دهی و سعی می کند تا تو و شیعیانت را بالا ببرد ؟ هیهات هیهات؛ آمریکا می خواهد تو و شیعیانت را نابود کرده و همه شما را به قتل برساند ؛ چون آنها می دانند به محض آنکه عبدالملک الحوثی بر کرسی حکومت در یمن تکیه زند ؛این امر بلافاصله منجر به راه افتادن جنگ بین شیعه و سنی خواهد شد ؛ چنان که این پروژه در عراق امتحان شد و 100 درصد جواب داد و ما می دانیم که آنها در ظاهر به تو می گویند:" ما می خواهیم شما را به حکومت یمن برسانیم به شرطی که قضیه گروه القاعده در یمن را یکسره کنید"آنها دروغ می گویند! چون می دانند که شما به هیچ وجه نمی توانید چنین امری را برایشان محقق سازید چرا که می دانند گرفتار جنگ طائفه ای(مذهبي ) بزرگی خواهید شد که میان شیعه و سنی راه خواهد افتاد و این همان چیزی است که امریکا و روسیه می خواهند با رساندن تو به قدرت در یمن به آن دست یابند و خداوند شاهد و وکیل سخن من است.
  به تمام نویسندگان وبازديدكنندگان وسایل ارتباط جمعی یمن و سعودی و خلیجي می گویم که ما مسئولیت پنهان کردن این بیان بسیارمهم را متوجه شما می دانیم و از شما می خواهیم که آن را در میان تمام ملت های منطقه جزیرة العرب منتشر سازید تا همگان بدانند که چه چیزی در اطرافشان می گذرد و بدانند چه مکری برعلیه ملت های منطقه عربی اندیشیده شده است.

  ای جماعت انصار مهدی منتظر در عصر " گفتگو قبل از ظهور" که مبلغان خبر عظيم هستید(نباء العظیم) من در برابر خداوند مسئولیت انتشار این بیان به تمام وسایل ارتباط جمعی عربی و اسلامی را برعهده شما می گذارم و امر می کنم این بیان به زبان فارسی ترجمه شود تا به اطلاع ملت مسلمان ایران برسد ؛ کسانی که قربانی مکر امریکایی روسی و صهیونیسم جهانی خواهند شد.

  و اما درمورد انقلاب برادر عبدالملک الحوثی ، این انقلابی شکست خورده است چرا که حکمت و سیاست در آن نیست.وعده حق رسیده است؛ این امام مهدی است که شما برای ظهورش؛عجله داشتید ده سال است که خداوند او را درمیان تان
  برانگیخته است؛ یا شاید شما همچنان منتظرید تا خداوند امام مهدی محمد بن عسکری را برانگیزد؟ پس به حق برایتان حجت اقامه می کنیم؛ مگر شما نیستید که عقیده دارید بعد از ملک عبدالله ؛ حکومت به کسی جز صاحب تان امام مهدی محمد بن حسن عسکری نمی رسد؟ حال ملک عبدالله بن عبد العزیز رحمه الله فوت نموده است و بعد از او خادم الحرمین الشریفین یعنی ملک سلمان بن عبدالعزیزبا قدرت و استواری زمام حكومت را به دست گرفته است و آنچه که شما اعتقاد داشتید رخ نداد ؛ اگر راست می گویید ؛ صاحب شما امام محمد بن حسن عسکری کجاست؟ هیهات هیهات به پروردگار آسمان ها و زمین که اسطوره امام محمد بن حسن عسکری مانند سرابی است که تشنه از دور آن را آب می پندارد ولی وقتی به آن رسید؛ چیزی نمی یابد! از خدا بترسید و گوش کنید و فرمان برید و بدانید خداوند امر خود را به انجام می رساند ولی اکثر مردم نمی دانند.


  وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

  ملاحظه :ایران با آمریکا و روسیه بر سر جنگ با اسلام به توافق نرسیده است بلکه آنها در ازای مبادله منافع ،ایران را قانع کرده اند که شیعیان (در کشورهای عربی ) به کرسی حکومت برسند(آنچه که بر سر آن توافق شده این است که بعد از رسیدن طوائف شیعی بر مسند قدرت؛ امریکا و روسیه از نفت کشورهای عربی سهم داشته باشند؛اما نکته در این است که هدف پنهان امریکا از این مصالحه برپایی فتنه و منازعه شدید بین شیعه و سنی و نابودی آنها به دست یکدیگر است)


  اقتباس المشاركة: 176659 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


  - 1 -

  [ لمتابعة رابط المشـــاركة الأصلية للبيـــان ]
  https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=176653

  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 - 04 - 1436 هـ
  15 - 02 - 2015 مـ
  09:04 صباحاً
  ـــــــــــــــــ


  عـــــــاجل
  تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليهم وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..

  من الإمام ناصر محمد اليماني إلى كافة قادات الدول العربيّة والإسلاميّة وجميع الشعوب العربيّة والإسلاميّة، وإنّي أفتيكم بالحقّ وليس مجرد تحليلٍ سياسيٍّ بأنّ الخصمين العالميّيْن أمريكا وروسيا قد اتّفقا على حرب الإسلام والمسلمين، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ. وإليكم خطّة مكرهم لا شكّ ولا ريب وهي كالتالي:

  (( لقد اتّفقت أمريكا وروسيا على ضرب المسلمين بأيدي بعضهم بعضاً، واتّفقت أمريكا وروسيا مع إيران على مشروع إيصال طائفة الشيعة إلى كراسي الحكم في كافة الدول العربيّة وذلك بشرطٍ اتّفقوا عليه مسبقاً أنّ لأمريكا وحلفائها وروسيا وحلفائها نصيباً من حقول البترول في كافة الدول النفطيّة العربيّة )).

  والنسبة التي اختارتها أمريكا وروسيا قد تمّ الاتفاق عليها بينهما وبين دولة إيران الإسلاميّة لكونهما سوف تجعلان إيرانَ وشيعتهم في الدول العربيّة في الواجهة تحت مسمّى (الحرب على الإرهاب) بحجّة أنّهما تريدان القضاء التام على تنظيم القاعدة في كافة الدول العربيّة والإسلاميّة، وإنّهم لكاذبون، فوالله الذي لا إله غيره إنّ أمريكا وروسيا تريدان القضاء على الإسلام والمسلمين كونهما تعلمان أنّ بعد صعود طائفة الشيعة إلى الحكم في شعوب الدول العربيّة والسياسة الإقصائيّة والتباغض المذهبي فإنّه ومباشرةً سوف تنشأ حربٌ طائفيّةٌ مدمرةٌ بين السُّنة والشيعة تحصد المسلمين حصداً وتدمّر البنيّة التحتيّة والاقتصاديّة للشعوب العربيّة والإسلاميّة.

  وأما جمهوريّة إيران الإسلاميّة فاتفقت أمريكا وروسيا على أن يضربوها بزعامة أمريكا وحلفها بحجّة وجود أسلحة التدمير الشامل فيجزوها جزاء (سِنْمار) الذي أمره مليكه أن يبني له قصراً ناطحاً للسحاب، فأخبر سِنمار الملك أنّه يوجد سرٌ في بناء القصر وقد جعله في صخرةٍ في القصر فإذا ما أزيلت تهدّم القصر على رؤوس من فيه، وأخبر سِنمارُ البنّاء الملكَ أنّه لا يعلم بتلك الصخرة أحدٌ سواه. فمن ثمّ ألقى به الملك من رأس القصر من بعد أن أتمّ سِنمار بناءه حتى يموت سرّه معه! وكذلك أمريكا وروسيا وإيران؛ ولكنْ ضرب إيران يريدونه في النهاية بعد أن يتحقق المشروع الأمريكي والروسي بضرب السُّنة والشيعة ببعضهم البعض. والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ كون أمريكا جربت نجاح هذا المشروع في الشعب العراقيّ وبما أنه تبيّن لهم نجاح المشروع بنسبة 100% ولذلك تريد أمريكا تطبيقه في كافة الدول العربيّة والإسلاميّة كي يُضْرَب المسلمون بأيدي بعضهم بعضاً، فيتدمر الإسلام والمسلمون تدميراً فتذهب ريحهم، فينهبوا خيرات البلاد العربيّة والإسلاميّة. والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ؛ كونهم يريدون أن يطفئوا نور الله بأفواههم ويأبى الله إلا أن يتمّ نوره ولو كره المجرمون ظهوره، ولذلك بعث الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني رحمةً للمسلمين بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المسطور.

  وربّما يودّ أحد السائلين من السّنة أو الشيعة أن يقول: "أليس اسم الإمام المهديّ محمداً وأنت اسمك ناصر محمد؟". فمن ثمّ يردّ الإمام المهديّ ناصر محمد على كافة السائلين وأقول: إنّني أشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّ كافة علماء الشيعة والسُّنة ليعلمون أنّ الحديث النّبوي عن محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم في شأن اسم الإمام المهديّ:
  [يواطئ اسمه اسمي]؛ وإنّ كافة علماء الشيعة والسُّنة ليعلمون بأنّ التواطؤ لا يقصد به التطابق لغةً واصطلاحاً؛ بل يُقصد به التوافق بمعنى إنّه يقصد بحديث [يواطئ اسمه اسمي] أي يوافق اسمه اسمي؛ بمعنى أنّ الاسم محمدٌ يأتي موافقاً في اسم الإمام المهديّ ناصر محمد، وفي ذلك حكمةٌ بالغةٌ كون الله لن يبعث الإمام المهديّ نبياً ولا رسولاً بكتابٍ جديدٍ؛ بل يبعث الله المهديّ المنتظَر ناصر محمدٍ أي ناصراً لما جاء به محمدٌ رسولُ الله -صلى الله عليه وآله وسلم- فيدعو كافة المسلمين إلى اتّباع كتاب الله والسّنة النّبويّة الحقّ التي لا تخالف لمحكم كتاب الله القرآن العظيم.

  وعليه، فإنّني الإمام المهديّ ناصر محمد قد اصطفاني الله للناس إماماً وزادني بسطةً في علم البيان الحقّ للقرآن على كافة علماء المسلمين وذلك كي يجعل ناصر محمد قادراً على الحكم بين علماء المسلمين في كافة ما كانوا فيه يختلفون في الدين كي يوحّد صفّهم فيجمع شملهم ويعيد عزّهم وتقوى شوكتهم أمام فتنة المسيح الكذاب وجنوده من شياطين الجنّ والإنس والذي سوف يخرج مع جنوده الأولين يأجوج ومأجوج من باطن أرضكم في يوم البعث الأول لمن يشاء الله ممن أهلكهم من أهل القرى فيبعثهم الله من بعد تهدم سدّ ذي القرنين. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَحَرَامٌ عَلَى قَرْيَةٍ أَهْلَكْنَاهَا أَنَّهُمْ لَا يَرْجِعُونَ (95) حَتَّى إِذَا فُتِحَتْ يَأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُم مِّن كُلِّ حَدَبٍ يَنسِلُونَ (96)} صدق الله العظيم [الأنبياء].

  ويتهدم سدّ ذي القرنين أثناء مرور كوكب العذاب، والذي سوف يمرّ بفضاء أرض البشر فيشرق عليهم من جهة الجنوب تماماً كون كوكب العذاب يدور حول الأرض من جهة القطبين شمالاً وجنوباً، وسدّ ذي القرنين يوجد في منتصف الأرض النفقية وهي الأرض المفروشة المستوية. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَالْأَرْضَ فَرَشْنَاهَا فَنِعْمَ الْمَاهِدُونَ ﴿٤٨﴾} صدق الله العظيم [الذاريات].

  فهي ممهدةٌ مستويّةٌ من أقصى الشمال إلى أقصى الجنوب، وهي جنّة لله من تحت الثرى وليست جنّة المأوى عند سدرة المنتهى؛ بل جنة لله باطن أرض البشر، ويسكنها المسيح الكذاب ويأجوج ومأجوج وقومٌ آخرون في جنوب السدّ. واعلموا علم اليقين أنّ الأرض مفتوحةٌ من أطرافها كون للأرض المفروشة بوابتان إحداهن بمنتهى أطراف الأرض شمالاً والأخرى بمنتهى أطراف الأرض جنوباً. واعلموا أنّ الشمس تشرق على الأرض المفروشة من جهتين متقابلتين وأبعد مسافة في الأرض هي بين المشرقين، وكلٌّ منهما مغرب للآخر، فإذا غربت الشمس عن الأرض المفروشة فتشرق عليها في نفس اللحظة من البوابة المقابلة كون عوالمها لم يجعل الله لهم من دونها ستراً فإذا غربت أشرقت في نفس اللحظة.
  وسبق تفصيل ذلك في بيانٍ منفردٍ في موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة وسوف تجدون فيه من العلم ما لم تكونوا تعلمون أنتم ولا آباؤكم الذين من قبلكم.

  ويا معشر علماء المسلمين، فإنّي أشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّني أدعو كافة علماء المسلمين على مختلف فرقهم ومذاهبهم إلى الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم لنحكم بينهم فيما كانوا فيه يختلفون في دين الإسلام، وأفتي بالحقّ كافة شعوب المسلمين أنّ الله قد حرّم عليكم التعدديّة الحزبيّة المذهبيّة في دين الله الإسلام. فإنما سبب تفرق المسلمين إلى أحزابٍ تحت مسمّى المذاهب هو بسبب من اصطفوا أنفسهم أئمةً للناس وقالوا في دين الله برأيهم من عند أنفسهم فاختلفوا وتفرّقت أمّتهم إلى شيعٍ وأحزابٍ وكلّ حزبٍ بما لديهم فرحون..
  ولكن الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني كفيل بإذن الله أن يُهيمن بسلطان العلم من محكم القرآن العظيم على كافة علماء المسلمين في جميع ما كانوا فيه يختلفون حتى نوحّد أمّة الإسلام من بعد نفي تعدد الأحزاب المذهبيّة في دين الله وإنّا لصادقون؛ ما لم أفعل فلستُ الإمام المهديّ ناصر محمد، وليس لناصر محمد غير شرطٍ واحدٍ فقط على علماء المسلمين وأمّتهم هو أن يرتضوا بالله حكماً بينهم فيما كانوا فيه يختلفون في دينهم. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَمَا اخْتَلَفْتُمْ فِيهِ مِنْ شَيْءٍ فَحُكْمُهُ إِلَى اللَّهِ ذَلِكُمُ اللَّهُ رَبِّي عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ (10)} صدق الله العظيم [الشورى]. فهل على الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلا أن يستنبط لكم حكم الله بينكم من محكم القرآن العظيم؟ وما لم أفعل فلست الإمام المهديّ ناصر محمد.

  ويا معشر هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعودية أنقذوا شعب اليمن وأنقذوا شعبكم وشعوب الدول الخليجيّة بالاعتراف بالحقّ لتُفْشِلوا نجاح المخطط الأمريكي الروسي، فوالله الذي لا إله غيره إنّ أمريكا وروسيا وإيران قد تقاسموا نِسَبَ نفط المملكة العربيّة السعودية ونِسَبَ النفط الخليجي بأسره رغم أنّ أمريكا وروسيا تريدان أن تغدرا بدولة إيران من بعد تنفيذ المشروع التدميري بإنشاء الحرب المذهبيّة للشعوب العربيّة بالذات.

  فمن كان لديه أي اعتراض على بيان الإمام ناصر محمد اليماني عن كشف المشروع الأمريكي الروسي الإيراني فليتفضل ليحاجّني في الموقع الحرّ لكلّ البشر
  (موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة).

  ويا عبد الملك بدر الدين الحوثي، اتّقِ الله أخي الكريم فهل ترضى على نفسك وعلى الشعب اليماني أن تكونوا ضحية مخططٍ أمريكي روسي صهيوني عالمي يمكر بكافة الشيعة والسُّنة على حدِّ سواء؟ فوالله الذي لا إله غيره يا عبد الملك الحوثي إنّك لتعلم أنّ أمريكا ورسولها ابن عمر هم من أرادوا أن يأتوا بك إلى كرسي حكم اليمن وليس لتقضي على تنظيم القاعدة كما يخادعوك بأنّ ذلك مقصدهم من شدّ أزرك، وكذلك ليس حباً في عبد الملك الحوثي ولا في شيعته؛ بل لأنّهم يريدون أن يهلكوا عبد الملك الحوثي وكافة الشيعة والسُّنة في اليمن بسبب نشوء الحرب الطائفيّة بين الشيعة والسُّنة.

  ويا رجل انظر لشعارك في يمينك ( الله أكبر الموت لأمريكا والموت لإسرائيل واللعنة على اليهود والنصر للإسلام )، فهل ترى أنّ أمريكا سوف تسعى لتجزيك على ذلك خيراً وتسعى لرفع شأنك وشيعتك؟ هيهات هيهات؛ بل تسعى لتدميرك وقتلك وقتل شيعتك لأنّهم يعلمون بأنّهم مجرد أن يصلوا بعبد الملك الحوثي إلى كرسي الحكم فإنّه حتماً سوف تقوم ومباشرةً الحرب الطائفيّة بين السُّنة والشيعة فقد جرّبوا مشروعهم هذا ونجح في العراق بنسبة 100%، ونحن نعلم بأنّهم يظهرون لكم بقولهم "إنّما نريد أن نوصلكم إلى كرسي حكم اليمن بشرط أن تقضوا على تنظيم القاعدة في اليمن"، وإنهم لكاذبون! كونهم يعلمون أنّكم لا ولن تستطيعوا أن تحققوا لهم ذلك فهم يعلمون أنّكم سوف تنشغلون بالحرب الطائفيّة الكبرى بين الشيعة والسُّنة وذلك ما تريده أمريكا وروسيا من إيصالك إلى حكم اليمن والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ.

  ويا معشر روّاد وسائل الإعلام اليمني والسعودي والخليجي، إننا نُحمّلكم مسؤولية كتمان هذا البيان ذو الأهمية الكبرى ونطلب منكم تبليغه إلى شعوب منطقة الجزيرة العربيّة ليدركوا جميعاً ما يجري من حولهم وعن المكر المدبّر ضدّ شعوب المنطقة العربيّة.

  ويا معشر أنصار المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور المبلغين بالنبأ العظيم، إنّني أحملكم المسؤولية أمام الله بنشر هذا البيان إلى كافة وسائل الإعلام العربيّة والإسلاميّة، ونأمر بترجمته باللغة الفارسية لتبليغه للشعب الإيراني المسلم والذين سوف يكونون ضحية المكر الأمريكي الروسي الصهيوني العالمي.

  وبالنسبة لثورة الأخ عبد الملك الحوثي فإنّها ثورةٌ فاشلةٌ بسبب القصور في الحكمة والسياسة.. وجاء الوعد الحقّ، وها هو الإمام المهديّ الذي تستعجلون بعثه فها هو قد بعثه الله بين ظهرانيكم منذ عشر سنواتٍ أم إنّكم لا تزالون تنتظرون بعث الإمام المهديّ محمد بن الحسن العسكري؟ فمن ثمّ أقيم عليكم الحجّة بالحقّ؛ أفلستم تعتقدون أنّه بعد موت عبد الله بن عبد العزيز رحمه الله بأنّه سوف ينشب خلافٌ بين الأسرة الحاكمة ثم لا يصير الحكم من بعد عبد الله إلا إلى صاحبكم الإمام المهديّ محمد بن الحسن العسكري؟ فها هو مات عبد الله بن عبد العزيز رحمه الله وها هو قد آل المُلك من بعده إلى خادم الحرمين الشريفين الملك سلمان بن عبد العزيز وتسلّم مقاليد حكم المملكة العربيّة السعودية بقوةٍ وحزمٍ صارمٍ ولم يحدث مما كنتم تعتقدون شيئاً، فأين صاحبكم محمد بن الحسن العسكري إن كنتم صادقين؟ وهيهات هيهات وربّ الأرض والسماوات إنّ أسطورة الإمام محمد بن الحسن العسكري كمثل سرابٍ بقيعةٍ يحسبه الظمآن ماءً حتى إذا جاءه لم يجده شيئاً! فاتّقوا الله واسمعوا وأطيعوا واعلموا أنّ الله بالغ أمره ولكن أكثر الناس لا يعلمون.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ____________
 2. مصدر المشاركة

  - 2 -

  الإمام ناصر محمد اليماني
  28 - 04 - 1436 هـ
  17 - 02 - 2015 مـ
  1393-11-28ه.ش
  08:51 صباحاً
  ـــــــــــــــــ


  بازهم به تمام زمام داران جزیرة العرب گوشزد و اصرار می کنیم...
  الإمام مهدی ناصرمحمد الیمانی
  26 - 04 - 1436 هـ
  15 - 02 - 2015 مـ

  1393-11-26ه.ش.
  09:04 صباحاً
  ـــــــــــــــــ  فوری
  تحلیل سیاسی بسیار مهم در رابطه با فرجام کار تمام کشورهای عربی و اسلامی...

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليهم وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..
  از امام ناصر محمد یمانی به تمامی رهبران کشورهای عربی و اسلامی و تمامی ملت های عربی و اسلامی ، من به حق فتوا می دهم واین تنها یک تحلیل سیاسی نیست ؛دو کشور متخاصم یعنی امریکا و روسیه برای جنگ بر علیه اسلام و مسلمین به توافق رسیده اند و خداوند شاهد و وکیل سخن من است. نقشه و برنامه مکر آنها بدون شک و تردید چنین است که برایتان بیان می کنم:
  (( امریکا و روسیه به توافق رسيده اند تا به دست خود مسلمانان آنها را درهم بكوبند .امریکا و روسیه با ایران توافق کرده اند تا در تمام دولت های عربی؛ شیعیان را بر کرسی حکومت بنشانند ؛ و این به شرط آن خواهد بود که طبق توافقات قبلی امریکا و متحدانش و هم چنین روسیه و متحدانش از نفت تمام کشورهای نفت خیز عرب سهمی داشته باشند))

  درمورد نسبتی که امریکا و روسیه بر سر آن با همديگر و با دولت اسلامی ایران به توافق رسیده اند ؛ برپایه این است که آن دو (آمريكا و روسيه ) ایران و متحدانش در دولت های عربی را در" جنگ عليه تروریسم" در خط اول جبهه قرار مي دهند بهانه شان هم این است که می خواهند قضیه القاعده را در تمام کشورهای عربی و اسلامی خاتمه دهند ولي دروغ می گویند. به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ تنها چیزی که امریکا و روسیه در پی آن هستند ؛ تمام کردن کار اسلام و مسلمانان است؛ چون می دانند بعد از به قدرت رسیدن شیعیان در کشورهای عربی و سیاست انحصارطلبانه آنها در دور نمودن يا كنار زدن مخالفان و خصومت های مذهبی مستقیما منجر به شروع جنگی مخرب بین شیعیان و سنیان خواهد شد که باعث نابودی مسلمانان خواهد شد و ساختار های زیر بنایی و اقتصادی کشورهای عربی و اسلامی را نابود خواهد ساخت.
  و اما درباره جمهوری اسلامی ایران ؛ امریکا و روسیه توافق کرده اند که به بهانه وجود سلاح کشتار جمعی ؛ امریکا و متحدانش به ایران حمله کنند و این جزای "سنمار" است ! سنمار معماری بود که پادشاهش؛ به او دستور داد قصری برایش بسازد که سر به آسمان ها بساید . سنمار به پادشاه گفت در ساختن قصر رازی بکار برده است و صخره ای سنگي در قصر کار گذاشته که اگر برداشته شود؛ قصر بر سر تمام ساکنان آن خراب خواهد شد. سنمار معمار به پادشاه گفت جز او کسی از این راز آگاه نیست . پادشاه بعد ازپایان یافتن بنای قصر، سنمار معمار را از بالای قصر پایین انداخت تا رازش را باخود به گور ببرد!
  قضیه امریکا و روسیه و ایران نیز چنین است؛ اما آنها حمله به ایران را در آخر کار قرار داده اند ؛ یعنی بعد از آنکه پروژه نقشه مشترک امریکایی- روسی برای نابود کردن شیعیان و سنیان به دست یکدیگر محقق گردید . و خداوند شاهد و وکیل سخن من است.چون امریکا موفقیت آمیز بودن این پروژه را درکشور عراق آزموده است و از آنجا که برایش روشن شده این نقشه 100 درصد موفقیت آمیز است ؛ لذا می خواهد آن را برای تمام دول عربی و اسلامی اجرا کند تا مسلمانان به دست خود یکدیگر را نابود کنند و اسلام و مسلمین از میان رفته و شوکتشان نابود گردد و منابع و نعمت های کشورهای عربی و اسلامی را به غنیمت برند. خداوند شاهد و وکیل سخن من است؛ آنها می خواهند نور خداوند را با دهان هایشان خاموش سازند ولی خداوند چیزی جز کامل کردن نورش نمی خواهد ولو مجرمان از ظهور او خرسند نباشند و برای همین خداوند در زمان مقدور شده در کتاب مسطورش ؛ امام مهدی ناصر محمد یمانی را به عنوان رحمت برای مسلمانان بر انگیخته است.

  ممکن است یکی از شیعیان یا سنیان بخواهد سؤال نماید:" مگر اسم امام مهدی ؛ محمد نیست ؛ اما نام تو ناصر محمد است؟" پاسخ امام مهدی ناصر محمد به تمام پرسشگران این است که: من خداوند را به شهادت می گیرم و شهادت خداوند کافی است که تمام علمای شیعه و سنی از حدیثی که درباره نام امام مهدی از سوی محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم نقل شده آگاهند: [ يواطئ اسمه اسمي ] و تمام علمای شیعه و سنی می دانند مقصود از "التواطوء" چه از نظر لغوی و چه ازنظر اصطلاح؛ تطابق نیست بلکه مقصود توافق و همراهی است.یعنی مقصود از [ يواطئ اسمه اسمي ] توافق و همراهی نام او با نام من است یعنی اسم محمد همراه(موافق ) اسم امام مهدی است: ناصر محمد ؛ و در این حکمت بالغه ای نهاده شده است چون خداوند امام مهدی ناصر محمد را به عنوان نبی یا رسولی که کتاب جدیدی با خود داشته باشد ؛ برنمی انگیزد . بلکه مهدی منتظر به عنوان ناصر محمد یعنی یاری دهنده به آنچه که همراه محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم فرستاده شده؛ برانگیخته می شود و او تمام مسلمانان را به پیروی از کتاب خداوند و سنت نبوی حق؛ که با آیات محکم کتاب خداوند قرآن عظیم مخالفت نداشته باشد فرا می خواند . و بنابراين من امام مهدی ناصر محمد را ، خداوند برای امامت بر مردم گزینش نموده است و در علم بیان حق قرآن مرا بر تمام علمای مسلمین برتری داده است تا ناصر محمد را قادر سازد که در تمام موارد اختلاف دینی، بین علمای امت قضاوت و حکمیت نماید و به این ترتیب صفوف تان را متحد ساخته و پراکندگی تان را پایان بخشد و عزت تان را بازگردانده و شوکت تان را دربرابر فتنه مسیح کذاب و لشکریانش از شیاطین جن و انس تقویت نمایم . او در روز رستاخیز اول( بعث اول) با لشکر اولیه پيشين خود یعنی یأجوج و مأجوج از باطن زمین تان خارج خواهد شد. خداوند برای گروهی از هلاک شدگان که به علت گناهانشان پیش از این هلاک شده اند رستاخیزی اولی قرار داده است و آنها را بعد از نابود شدن سد ذوالقرنین ؛ برمی انگیزد. گواه آن فرموده خداوند تعالی:
  {وَحَرَامٌ عَلَى قَرْيَةٍ أَهْلَكْنَاهَا أَنَّهُمْ لَا يَرْجِعُونَ (95) حَتَّى إِذَا فُتِحَتْ يَأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُم مِّن كُلِّ حَدَبٍ يَنسِلُونَ (96)} صدق الله العظيم [الأنبياء].
  {و حرام است برقریه ای که (بر اثر گناه) نابودشان کردیم (که به دنیا بازگردند؛) آنها هرگز باز نخواهند گشت! (۹۵) تا آن زمان که «یأجوج» و «مأجوج» گشوده شوند؛ و آنها از هر پشتی زاد و ولد می کنند. (۹۶)}
  سد ذوالقرنین در حین عبور سیاره عذاب منهدم می شود؛ این سیاره وارد فضای زمینی می شود که بشر در آن ساکن است و ازسمت جنوب بر بشر طلوع می کند؛ چون از سمت قطب شمال و جنوب به دور زمین می گردد. سد ذوالقرنین درمیانه زمین باطني كه همان زمین مفروشه و مسطح است ، ساخته شده است گواهی بر فرموده خداوند تعالی:
  {وَالْأَرْضَ فَرَشْنَاهَا فَنِعْمَ الْمَاهِدُونَ ﴿٤٨﴾} صدق الله العظيم [الذاريات]. {و زمين را گسترانديم چه نيكو گستراننده‏ ايم‏}
  این زمین از دورترین نقطه در قطب شمال تا دورترین نقطه در قطب جنوب بدون هیچ پستی و بلندی –در باطن کره زمین-گسترانده شده است. این مکان بهشت خداوند در زیر زمین (تحت الثری) است و مقصود بهشت نزد سدرة المنتهی نیست ؛ این بهشت خداوند در باطن زمین بشری است. مسیح کذاب و یأجوج و مأجوج در آن ساکنند و قومی دیگر نیز در سمت جنوبی سد در آن ساکنند. به یقین بدانید که دو طرف این زمین باز است، چون زمین مفروشه دو دروازه ورودی دارد که یکی در منتهی الیه شمالی کره زمین و دیگری در منتهی جنوبی کره زمین قرار دارد . بدانید که خورشید از دو سمت متقابل زمین مفروشه طلوع می کند و دورترین فاصله بین دو نقطه در زمین فاصله دو مشرق است و هر یک از این دو مشرق؛ مغرب دیگری به حساب می آید.اگر خورشید از یک سمت زمین مفروشه غروب کند بلافاصله از دروازه مقابل بر آن طلوع می نماید چرا که خداوند برای این عالم پوششی در برابر خورشید قرار نداده است و اگر خورشید غروب کند در همان لحظه دوباره (از سمت مقابل ) طلوع می نماید. پیش از این در ؛ پایگاه تبلیغات اسلامی متعلق به امام مهدی ناصر محمد یمانی در این باره بیانی خاص گذاشته شده است و خواهید دید ؛ در آن از علومی سخن گفته شده که تاکنون نه شما و نه پدرانتان از آنها چیزی نمی دانستید.
  ای جماعت علمای مسلمین ؛ خدا را به شهادت می گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که من تمام علمای فرق و مذاهب اسلامی را به سوی پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم فرا می خوانم تا درموارد اختلافات دینی؛ حکم خدا را برایشان بیان نمایم و به حق برای تمام ملت های مسلمان فتوا می دهم که خداوند تعدد حزبی و مذهبی را دین خود اسلام حرام کرده است.همانا که علت متفرق شدن مسلمانان تحت لوای مذاهب؛ بخاطر این است که عده ای خودشان را به عنوان امام مردم برگزیده اند و در مورد دین خداوند بر اساس نظرات شخصی شان سخن می گویند و این منجر به اختلاف و پراکندگی امت به گروه ها و أحزاب مختلف شده و هرکس به داشته های خود دلشاد است. اما امام مهدی ناصر محمد یمانی به اذن خداوند کفیل است تا با دانش قاطع قرآنی بر تمام علمای مسلمین در تمام موارد اختلاف ؛ غلبه نماید تا بتواند با نفی تعدد مذهبی و حزبی در دین خدا؛ صفوف امت اسلام را متحد سازد و من از راست گویانم و اگر چنین نکنم امام مهدی ناصر محمد نیستم . ناصر محمد برای علمای مسلمین و امتشان ؛ تنها یک شرط دارد : درموارد اختلاف دینی به حکمیت خداوند راضی بوده و در برابر آن سر خم کنند. گواهی بر فرموده خداوند تعالی:
  {وَمَا اخْتَلَفْتُمْ فِيهِ مِنْ شَيْءٍ فَحُكْمُهُ إِلَى اللَّهِ ذَلِكُمُ اللَّهُ رَبِّي عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ (10)} صدق الله العظيم [الشورى].
  {در هر چیز اختلاف کنید، داوریش با خداست؛ این است خداوند، پروردگار من، بر او توکّل کرده‌ام و به سوی او بازمی‌گردم
  !}
  آیا امام مهدی ناصر محمد یمانی وظیفه ای جز استنباط حکم خداوند از قرآن عظیم در میان تان دارد؟ و اگر چنین نکنم امام مهدی ناصر محمد نیستم..
  ای جماعت هیئت علمای بزرگ کشور عربستان سعودی؛ با اعتراف به حق- دعوت امام مهدي به قبول حكميت قرآن - ملت یمن و ملت خود و ملت های کشورهای خلیج را نجات دهید تا نقشه مشترک امریکا و روسیه را به شکست بکشانید؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ امریکا و روسیه و ایران نفت کشور عربستان سعودی و نفت کشورهای خلیج را بین خود تقسیم کرده اند ؛ گرچه امریکا و روسیه تصمیم دارند بعد از موفق شدن پروژه انهدام ملت های عرب از راه جنگ مذهبی ؛ دولت ایران را نیز نابود کنند.
  هرکس به این بیان امام ناصر محمد یمانی درمورد کشف پروژه مشترک امریکا و روسیه و ایران اعتراض دارد؛ بفرماید و دراین پایگاه آزاد برای تمام بشریت (موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة)حاضر شود و با من مجادله نماید..
  عبدالملک بدر الدین الحوثی؛ برادر گرامی از خدا بترس؛ آیا راضی می شوی خود و ملت یمن؛ قربانی نقشه مشترک امریکایی روسی وصهیونیست جهانی شويد که بر ضد شیعه و سنی یکسان مکر می کنند ؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ تو می دانی که امریکا و فرستاده او ابن عمر بودند که می خواستند کرسی حکومت یمن را به تو بدهند و قصد آنان- چنان که با خدعه به تو وانمود کرده اند- نابود کردن گروه القاعده نیست؛ بخاطر علاقه شان به عبدالملک الحوثی و شیعیانش هم نیست؛ آنها می خواهند عبدالملک الحوثی و تمام شیعیان و اهل سنت یمن در اثر جنگ طائفه ای بین شیعه و سنی از میان بروند.
  ای مرد به شعاری که در دست داری نگاه کن:" مرگ بر امریکا؛ مرگ بر اسراییل و لعنت بر یهود و پیروزی با اسلام است" آیا فکر می کنی آمریکا تلاش می کند تا سپاسگزار تو باشد که چنین کاري را انجام دهی و سعی می کند تا تو و شیعیانت را بالا ببرد ؟ هیهات هیهات؛ آمریکا می خواهد تو و شیعیانت را نابود کرده و همه شما را به قتل برساند ؛ چون آنها می دانند به محض آنکه عبدالملک الحوثی بر کرسی حکومت در یمن تکیه زند ؛این امر بلافاصله منجر به راه افتادن جنگ بین شیعه و سنی خواهد شد ؛ چنان که این پروژه در عراق امتحان شد و 100 درصد جواب داد و ما می دانیم که آنها در ظاهر به تو می گویند:" ما می خواهیم شما را به حکومت یمن برسانیم به شرطی که قضیه گروه القاعده در یمن را یکسره کنید"آنها دروغ می گویند! چون می دانند که شما به هیچ وجه نمی توانید چنین امری را برایشان محقق سازید چرا که می دانند گرفتار جنگ طائفه ای(مذهبي ) بزرگی خواهید شد که میان شیعه و سنی راه خواهد افتاد و این همان چیزی است که امریکا و روسیه می خواهند با رساندن تو به قدرت در یمن به آن دست یابند و خداوند شاهد و وکیل سخن من است.
  به تمام
  نویسندگان وبازديدكنندگان وسایل ارتباط جمعی یمن و سعودی و خلیجي می گویم که ما مسئولیت پنهان کردن این بیان بسیارمهم را متوجه شما می دانیم و از شما می خواهیم که آن را در میان تمام ملت های منطقه جزیرة العرب منتشر سازید تا همگان بدانند که چه چیزی در اطرافشان می گذرد و بدانند چه مکری برعلیه ملت های منطقه عربی اندیشیده شده است.
  ای جماعت انصار مهدی منتظر در عصر " گفتگو قبل از ظهور" که مبلغان خبر عظيم هستید(نباء العظیم) من در برابر خداوند مسئولیت انتشار این بیان به تمام وسایل ارتباط جمعی عربی و اسلامی را برعهده شما می گذارم و امر می کنم این بیان به زبان فارسی ترجمه شود تا به اطلاع ملت مسلمان ایران برسد ؛ کسانی که قربانی مکر امریکایی روسی و صهیونیسم جهانی خواهند شد.
  و اما درمورد انقلاب برادر عبدالملک الحوثی ، این انقلابی شکست خورده است چرا که حکمت و سیاست در آن نیست.وعده حق رسیده است؛ این امام مهدی است که شما برای ظهورش؛عجله داشتید ده سال است که خداوند او را درمیان تان برانگیخته است؛ یا شاید شما همچنان منتظرید تا خداوند امام مهدی محمد بن عسکری را برانگیزد؟ پس به حق برایتان حجت اقامه می کنیم؛ مگر شما نیستید که عقیده دارید بعد از ملک عبدالله ؛ حکومت به کسی جز صاحب تان امام مهدی محمد بن حسن عسکری نمی رسد؟ حال ملک عبدالله بن عبد العزیز رحمه الله فوت نموده است و بعد از او خادم الحرمین الشریفین یعنی ملک سلمان بن عبدالعزیز
  با قدرت و استواری زمام حكومت را به دست گرفته است و آنچه که شما اعتقاد داشتید رخ نداد ؛ اگر راست می گویید ؛ صاحب شما امام محمد بن حسن عسکری کجاست؟ هیهات هیهات به پروردگار آسمان ها و زمین که اسطوره امام محمد بن حسن عسکری مانند سرابی است که تشنه از دور آن را آب می پندارد ولی وقتی به آن رسید؛ چیزی نمی یابد! از خدا بترسید و گوش کنید و فرمان برید و بدانید خداوند امر خود را به انجام می رساند ولی اکثر مردم نمی دانند.
  وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

  ملاحظه :ایران با آمریکا و روسیه بر سر جنگ با اسلام به توافق نرسیده است بلکه آنها در ازای مبادله منافع ،ایران را قانع کرده اند که شیعیان (در کشورهای عربی ) به کرسی حکومت برسند(آنچه که بر سر آن توافق شده این است که بعد از رسیدن طوائف شیعی بر مسند قدرت؛ امریکا و روسیه از نفت کشورهای عربی سهم داشته باشند؛اما نکته در این است که هدف پنهان امریکا از این مصالحه برپایی فتنه و منازعه شدید بین شیعه و سنی و نابودی آنها به دست یکدیگر است)
  بازهم به تمام زمام داران جزیرة العرب گوشزد و اصرار می کنیم...

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وآله الطيبين والتابعين سبيل الحقّ من ربّهم إلى يوم الدين، أمّا بعد..


  آيا عربستان سعودی و رهبران خلیج ؛ همچنان در انتظار لطف و رحمت سازمان یهودی و امریکایی یعنی سازمان ملل متحد هستند؟! هرکس که منتظر است سازمان ملل متحد بیاید و ظلم را از سرش رفع کند؛ مصداق این فرموده خداوند تعالی است که:
  {وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَسْتَجِيبُونَ لَهُم بِشَيْءٍ إِلَّا كَبَاسِطِ كَفَّيْهِ إِلَى الْمَاءِ لِيَبْلُغَ فَاهُ وَمَا هُوَ بِبَالِغِهِ}
  صدق الله العظيم [الرعد:14].
  {کسانی را که غیر از خدا می‌خوانند، (هرگز) به دعوت آنها پاسخ نمی‌گویند! آنها همچون کسی هستند که کفهای (دست) خود را به سوی آب می‌گشاید تا آب به دهانش برسد، و هرگز نخواهد رسید!}
  والله والله که سازمان ملل متحد؛ مانند سراب است که تشنه آن را از دور آب می پندارد ولی وقتی به آن رسید ؛ چیزی به دست نخواهد آورد؛ اما هنگامي كه پاي مصالح آمريكا و يهود باشد اين سازمان يك صدا (مانند يك مرد ) بانگ بر مي آورد . به هر حال ما می گوییم: ای رهبران خلیج؛ ای زمام داران! برای دفاع از سرزمین جزیرة العرب که مهد فرود اسلام است کجا هستید؟ یا تحلیل مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را قبول ندارید؟ اما من در همان بیان برایتان فتوا دادم و درهمان اول بیان گفتم که این تنها یک تحلیل سیاسی نیست.سطور اول آن بیان را برایتان نقل می کنم:

  من به حق فتوا می دهم واین تنها یک تحلیل سیاسی نیست ؛ دو کشور متخاصم یعنی امریکا و روسیه برای جنگ بر علیه اسلام و مسلمین به توافق رسیده اند و خداوند شاهد و وکیل سخن من است. نقشه و برنامه مکر آنها بدون شک و تردید چنین است که برایتان بیان می کنم:
  ((امریکا و روسیه به توافق رسیده اند مسلمان ها را به جان هم بیندازند تا یکدیگر را بکوبند؛ و امریکا و روسیه با این شرط که امریکا و هم پیمانانش و روسیه و هم پیمانانش در منابع نفتی تمام کشورهای نفتی عربی شریک باشند با به قدرت رسیدن گروه های شیعی در تمام کشورهای عربی با ایران توافق کرده اند))


  [[ ملاحظه: ایران با آمریکا و روسیه بر سر جنگ با اسلام به توافق نرسیده است بلکه آنها در ازای مبادله منافع ،ایران را قانع کرده اند که شیعیان (در کشورهای عربی ) به کرسی حکومت برسند.]]
  و من امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ امام وپیشوای صلح در عالم هستم و هيچ وقت کسی را به خونریزی و فتنه جنگ دعوت نكرده ام ؛ اما به حق از شما دعوت می کنم از زمین و شرف و ناموس خود دفاع نمایید ؛ چون این حق مشروع مسلمانان است و به همین ترتیب از مسلمانان که برادر دینی یکدیگر هستند دعوت می کنم که به همدیگر یاری نمایند. گواهی بر فرموده خداوند تعالی:

  {وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ إِلَّا عَلَىٰ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُم مِّيثَاقٌ ۗ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ (72) وَالَّذِينَ كَفَرُوا بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ إِلَّا تَفْعَلُوهُ تَكُن فِتْنَةٌ فِي الْأَرْضِ وَفَسَادٌ كَبِيرٌ (73)} صدق الله العظيم [الأنفال].
  {و اگر در (حفظ) دین (خود) از شما یاری طلبند، بر شماست که آنها را یاری کنید، جز بر ضدّ گروهی که میان شما و آنها، پیمان است؛ و خداوند به آنچه عمل می‌کنید، بیناست! (۷۲) کسانی که کافر شدند، اولیاء یکدیگرند؛ اگر انجام ندهید، فتنه و فساد عظیمی در زمین روی می‌دهد. (۷۳)}
  همانا که امام مهدی ناصر محمد یمانی به حق به کشور عربستان سعودی و تمام دولت های خلیج فتوا داده و با صدای بلند اعلان می کنم:
  بدانید و آگاه باشید که منطقه تاریخی مأرب؛ پایگاهی استوار و دژی مستحکم است که اگر سقوط کند ، تمام یمن و کشور عربستان سعودی و تمام دولت های خلیج؛ سقوط خواهند کرد. و اگر مأرب در برابر طغیان الحوثی که رهبر"فتنه دهیماء"است پایدار بماند؛ همه شما از شر "فتنه دهیماء" فتنه کور و کر... نجات خواهید یافت و سعودی و تمام کشورهای خلیج نجات می یابند. ( فتنه دهیماء اشاره به روایتی از رسول الله درباره آخرالزمان است:ثم فِتْنَةُ الدُّهَیْمَاءِ لَا تَدَعُ أَحَدًا مِنْ هَذِهِ الْأُمَّةِ إِلَّا لَطَمَتْهُ لَطْمَةً فَإِذَا قِیلَ انْقَضَتْ تَمَادَتْ یُصْبِحُ الرَّجُلُ فِیهَا مُؤْمِنًا وَیُمْسِی كَافِرًا) .به راستی که قبائل مأرب همان قبائل "سبأ" هستند که در این کلام خداوند تعالی ؛چنین خود را توصیف می نمایند:

  {قَالُوا نَحْنُ أُولُو قُوَّةٍ وَأُولُو بَأْسٍ شَدِيدٍ وَالْأَمْرُ إِلَيْكِ فَانظُرِي مَاذَا تَأْمُرِينَ (33)} صدق الله العظيم [النمل].
  {گفتند: «ما دارای نیروی کافی و قدرت جنگی فراوان هستیم، ولی تصمیم نهایی با توست؛ ببین چه دستور می‌دهی!}

  اي سلمان بن عبدالعزیز ؛اي زمام داران کشورعربستان سعودی و کشورهای عربي خلیج؛ براستی که دشمنان دین و مسلمین می خواهند یمن را دروازه ورود به کشور عربستان سعودی و تمام کشورهای خلیج کنند! یا شما هم می خواهید مانند عبد ربه منصور هادی عمل کنید که به تماشا نشست و حوثی ها را آزاد گذاشت تا استان های یمن یکی پس از دیگری به دست آنان سقوط کرد و رتا به منزل عبدربه منصور هادی رسیدند و منزل وی را محاصره کردند و او تا لحظه صدور این بیان درمنزل خود اسیر است.آیا شما هم می خواهید مانند عبد ربه تنها تماشاگر اتفاقاتی باشید که درپیرامون تان در حال وقوعند ؛ تا امریکا و روسیه در لباس ایراني در خانه هايتان به جنگ شما بيايند ؟

  اي زمام داران عربستان سعودی و کشورهای خلیج ؛ ما پیش از این و در بیانی قدیم تر؛ عبدربه منصور هادی را نصیحت کرده بودیم و به او توصیه نموده بودیم که ای عبد ربه؛ به وزارت خزانه داري رسيدگي کن و مراقب فساد مالی در آن باش؛آنها به بهانه پروژه های واهی و پروژه های زيان آور؛ بودجه را به سرقت می برند و خزانه یمن را خالی خواهند کرد و تو را مجبور می کنند که قیمت فرآورده های نفتی را بالا ببری که اگر چنین کنی؛ آتشفشان مردم یمن؛ منفجر شده و فوران می کند و از تظاهرات مردم؛ گروهی دیگر استفاده خواهند کرد و تو خود را کاملا ناتوان و عاجز از انجام هر كاري خواهي يافت و راهی جز کناره گیری از حکومت در برابرت نخواهند ماند . اما با کمال تأسف گوش شنوا نداشت! عبد ربه در برابر نصیحت ما تکبر ورزید , عبد ربه به نصایح امام مهدی ناصر محمد یمانی که قبل از وقوع این حوادث به او می شد توجه نکرد تا دقیقاً تمام آنچه که عبد ربه را از آن بیم می دادیم اتفاق افتاد. حال این عُبید ربه است که در منزل خود در حبس خانگی است. سلمان بن عبدالعزیز؛ آیا می خواهید دربرابر نصایح امام مهدی ناصر محمد یمانی استکبار ورزیده و برایش وزنی قائل نشوید؟ در این صورت خداوند دشمن تان را بر شما مسلط خواهد کرد تا جایی که امریکا و روسیه در لباس ایران شما را در خانه هايتان محاصره خواهند کرد . اگر چنین کردید و از بیان امام مهدی و نصایح خالصانه او در راه خداوند کریم؛ روبرگرداندید؛ همان چیزی رخ خواهد داد که شما را از آن بیم داده ام.از خدا بترسید و از نصیحت روگردانی نکنید.

  فتوای حق خود را دوباره برایتان تکرارمی کنیم.این فتوای امام مهدی ناصر محمد؛ صاحب سبأ است که با یقین به شما خبر می دهد ؛ کشتی ای در بند الحدیده پهلو گرفته است که حامل سلاح های ممنوع بین المللی بوده و محموله آن روسی است در حالي كه شما فقط نظاره گر آن هستيد؛ کشتی های روسی و امریکایی در لباس روسی و لباس ایرانی و یا به صورت علنی و بدون هيچ ترسي از راه خواهند رسید تا زماني كه شما تسليم هستيد اي سلمان با حفظ القاب و احترام برای عالیجناب پادشاه سلمان بن عبد العزیز...

  والله ؛ والله والله راه نجاتی از شرّ این دسیسه امریکایی روسی که لباس ایرانی به تن آن شده است ندارید و نخواهید داشت مگر به مسلمانان اعلام کنید خداوند امام ناصر محمد یمانی را امام مردم قرار داده است؛ پس به او گوش کرده و از او اطاعت نمایید. به دعوت به سوی پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم؛ پاسخ دهید تا تعدد مذهبی در دین خداوند اسلام را متلاشی کرده وپراکندگی شیعه و سنی و تمام گروه های مسلمین را به وحدت تبدیل سازیم تا به نعمت خداوند همگی با یکدیگر برادر شوند و از کتاب خداوند و سنت حق رسولش تبعیت کنند. و بعد ازآنکه با آیات محکم قرآن عظیم درمورد تمام اختلافاتی که علمای اسلام گرفتار آن هستند؛ حکم حق را صادر و تعدد مذهبی و طائفی را از هم پاشانده و نابود کردیم؛ به نعمت خداوند با یکدیگر برادر شده و همگی حنیفانه تسلیم پروردگار عالمیان می گردند.اگر این دعوت را استجابت کردید؛ نقشه های امریکا و روسیه را به شکست می کشانید ؛ تا از غیض شان بمیرند؛ چون امریکا و روسیه نقشه کشیده اند تا مسلمانان را به جان هم بیندازند و می خواهند سنیان را به دست شیعیان و شیعیان را به دست سنیان نابود کنند.این حکمت اقدام امریکا و روسیه برای به قدرت رساندن عبدالملک الحوثی است چرا که باعث شعله ور شدن آتش جنگ در میان شیعه و سنی خواهد شد.

  براستی که خداوند در نام من امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ خبر و نشانه مأموریتم را نهاده است(ناصر محمد) که تصدیقی برای حدیث حق نبوی است : [ يواطئ اسمه اسمي ] یعنی همراهی و موافق بودن نام محمد در نام امام مهدی ناصر محمد ؛ چون خداوند امام مهدی را به عنوان نبی جدید برنمی انگیزد ؛ بلکه برای یاری به محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، ویاری به آنچه که بر محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم نازل شده است بر انگیخته می شود.

  خدا را به شهادت می گیرم و شهادت خداوند کافی است ؛ من از تمام علمای سنت و شیعه دعوت می کنم برای گفتگو به این پایگاه بیایند.ای جناب "دیلمی" که می خواهد الآن ! ما را به صورت خصوصي ملاقات نماید؛ تو در این ده سال کجا بودی؛ ده سال گذشته و من شب و روز شما را به پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم فراخوانده ام؟ و حال تو در میان این معرکه و در حالی که آتش فتنه شعله کشیده و جنگ؛ دندان های خود را نشان می دهد ؛ می خواهی مرا با دیدار خصوصی و گفتگوی خصوصی مشغول کنی! اما حرف من این است: ای دیلمی کبر خود را کنار بگذار و در پایگاه گفتگوی جهانی ما (موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلامية) حاضر شو . گفتگو در برابر انصار و تمام عالمیانی که پیگیر این خبر بزرگ (النبأ العظيم) هستند انجام می شود امام مهدی منتظر ناصر محمد که شیعه و سنی در برانگيختن وی تردید دارند ؛ شب وروز تلاش می کنیم تا مسلمانان را متحد سازیم ، درابتدای امر با قلم صامت و از راه شبکه گفتگوی جهانی اینترنت که این امر هم بر اساس حکمت بالغه ای است جناب شیخ دیلمی؛ چون تو نمی توانی سخن مرا قطع کنی و چاره نداری جز اینکه از اول تا آخر در بیانات امام ناصر محمد یمانی از قرآن عظیم، تدبر و تفکر کنی، سخنان حقی که امام ناصر محمد از قرآن بیان می نماید وسپس در نفس خود تكبري از اعتراف به حق و تسلیم کامل در برابر آن نخواهي يافت
  به یقین امام مهدی به هیچ یک از فرقه های دینی وابستگي نداشته و او را باهیچ یک از آنها کاری نیست. گواه از فرموده خداوند تعالی:
  {إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُواْ دِينَهُمْ وَكَانُواْ شِيَعاً لَّسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُواْ يَفْعَلُونَ(159)} صدق الله العظيم [الأنعام].
  {کسانی که آیین خود را پراکنده ساختند، و به دسته‌های گوناگون (و مذاهب مختلف) تقسیم شدند، تو هیچ گونه رابطه‌ای با آنها نداری! سر و کار آنها تنها با خداست؛ سپس خدا آنها را از آنچه انجام می‌دادند، با خبر می‌کند. }
  لذا ما تعدد مذهبی در دین خداوند را حرام می کنیم؛ همگی از خدا بترسید و از من اطاعت کنید، باشد که هدایت گردید.


  وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــــ


  اقتباس المشاركة: 176909 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


  - 2 -
  [ لمتابعة رابط المشـــاركة الأصلية للبيـــان ]

  https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=176899

  الإمام ناصر محمد اليماني
  28 - 04 - 1436 هـ
  17 - 02 - 2015 مـ
  08:51 صباحاً
  ـــــــــــــــــ


  تعقيبٌ وإصرارٌ إلى كافة صنّاع القرار في الجزيرة العربيّة ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وآله الطيّبين والتّابعين سبيل الحقّ من ربّهم إلى يوم الدين، أمّا بعد..

  أما تزال المملكة العربيّة السعوديّة وقادات الخليج ينتظرون العطف والرحمة من مجلس اليهود وأمريكا ذلكم مجلس الأمم المتحدة!؟ ومن ينتظر مجلسَ الأمم المتحدة كي يرفع الظلم عنه فينطبق عليه المثل في قول الله تعالى:
  {وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَسْتَجِيبُونَ لَهُم بِشَيْءٍ إِلَّا كَبَاسِطِ كَفَّيْهِ إِلَى الْمَاءِ لِيَبْلُغَ فَاهُ وَمَا هُوَ بِبَالِغِهِ} صدق الله العظيم [الرعد:14].

  فوالله ثمّ والله إنّ مجلس الأمم المتحدة كسرابٍ بقيعةٍ يحسبه الظمآن ماءً حتى إذا جاءه لم يجده شيئاً إلا أنْ يكون القرار لصالح أمريكا واليهود فهنا يزأر مجلس الأمم فكأنّهم رجلٌ واحدٌ. وعلى كلّ حالٍ نقول: يا قادات الخليج، فأين صنّاع القرار للدفاع عن أرض الجزيرة العربيّة مهبط الإسلام؟ أم إنّكم لا تصدّقون تحليل المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني؟ ولكني أفتيتكم في ذات البيان؛ بل في أوّل البيان أنّه ليس مجرد تحليلٌ سياسيٌّ. وإليكم الاقتباس من أوائل سطور البيان كما يلي:
  وإنّي أفتيكم بالحقِّ وليس مجرد تحليلٍ سياسيٍّ بأنّ الخصمين العالميَين أمريكا وروسيا قد اتّفقا على حرب الإسلام والمسلمين، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ. وإليكم خطّة مكرهم لا شكّ ولا ريب وهي كالتالي:
  (( لقد اتّفقت أمريكا وروسيا على ضرب المسلمين بأيدي بعضهم بعضاً، واتّفقت أمريكا وروسيا مع إيران على مشروع إيصال طائفة الشيعة إلى كراسي الحكم في كافة الدول العربيّة وذلك بشرطٍ اتّفقوا عليه مسبقاً أنّ لأمريكا وحلفائها وروسيا وحلفائها نصيباً من حقول البترول في كافة الدول النفطيّة العربيّة )).
  وإنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إمامَ السلام في العالم، وما قط دعوت إلى سفك الدماء وفتنة الحروب، ولكنّني أدعو بالحقِّ إلى الدفاع عن الأرض والعرض كون ذلك حقّ مشروع للمسلمين. وكذلك أدعو المسلمين إلى مناصرة بعضهم بعضاً إخوةً في الدين. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ إِلَّا عَلَىٰ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُم مِّيثَاقٌ ۗ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ (72) وَالَّذِينَ كَفَرُوا بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ إِلَّا تَفْعَلُوهُ تَكُن فِتْنَةٌ فِي الْأَرْضِ وَفَسَادٌ كَبِيرٌ (73)} صدق الله العظيم [الأنفال].

  وإنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ليفتي المملكة العربيّة السعوديّة بالحقِّ وكافة دول الخليج وأقولها بصوتٍ عالٍ:
  فاعلموا وعوا أنّ مأرب التاريخ هي الأساس المكين والدرع المتين فإن سقطت سقط اليمن كلّه والمملكةُ العربيّة السعوديّة وكافةُ دول الخليج، وإن صمدت مأرب أمام الطغيان الحوثيّ قائد فتنة الدهيماء نجوتم جميعاً من شرّ فتنة الدهيماء الفتنة الصماء البكماء ونجت السعوديّة وكافة دول الخليج، ألا وإنّ قبائل مأرب سبأ هم كما وصَفوا أنفسهم بالحقِّ في قول الله تعالى:
  {قَالُوا نَحْنُ أُولُو قُوَّةٍ وَأُولُو بَأْسٍ شَدِيدٍ وَالْأَمْرُ إِلَيْكِ فَانظُرِي مَاذَا تَأْمُرِينَ (33)} صدق الله العظيم [النمل].

  ويا سلمان بن عبد العزيز ويا صنّاع القرار بالمملكة العربيّة السعوديّة ويا صنّاع القرار في دول الخليج العربي، إنّما يريد أعداء الدين والمسلمين أن يجعلوا اليمن بوابة الدخول إلى المملكة العربيّة السعوديّة وكافة دول الخليج! أم إنّكم سوف تتفرجون كما تفرّج عبدربه منصور هادي على الحوثيين وهم يُسقطون محافظات اليمن واحدةً تلو الأخرى حتى انتهوا إلى منزل عبد ربه وحاصروه في منزله فأصبح أسيراً حتى ساعة صدور بياني هذا. فهل تريدون أن تتفرّجوا على ما يجري من حولكم كما فعل عبيد ربه حتى تغزوكم إلى عقر داركم أمريكا وروسيا بثوبٍ إيرانيٍّ؟

  ويا صنّاع القرار بالمملكة العربيّة السعوديّة والخليج، لقد سبق أن نصحنا عبد ربه منصور هادي في بيانٍ قديمٍ وقلنا يا عبد ربه فلتَطلِع على وزارة المالية لتنظر إلى الفساد الإداري فإنّهم يسرقونها سرقاً بحجّة المشاريع الوهميّة والمشاريع الخاسرة وسوف يُفلسون خزينة اليمن فيجبرونك على رفع جرعةٍ في المشتقات النفطيّة وإذا رفعتها فهنا ينفجر الشعب اليمانيّ كالبركان، ثمّ يستغلّ المظاهرات قومٌ آخرون، ثمّ تجد نفسك عاجزاً عن فعل أي شيء، ثمّ لا يكون أمامك إلا التّنحّي عن السلطة. ولكن للأسف فلا حياة لمن تنادي! فتكبّر عبيد ربه على نصيحتنا فلم يستمع عبيد ربه إلى نصائح الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني من قبل الحدث بزمنٍ، ثم حدث بالضبط جميع ما حذّرنا عبد ربه من حدوثه من قبل أن يحدث. وها هو عُبيد ربه محاصرٌ في داره أسير الديار. فهل تريدون يا سلمان بن عبد العزيز أن تستكبروا على نصائح الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ولا تقيموا له وزناً؟ فمن ثم يسلّط الله عليكم عدوّكم حتى تحاصركم في عقر داركم أمريكا وروسيا بثوبٍ إيرانيٍ، فإن فعلتم واستكبرتم على بيان الإمام المهديّ ونصائحه الخالصة لوجه الله الكريم فسوف يحدث ما حذّرتكم منه من قبل الحدث، فاتّقوا الله ولا تستكبروا على النصيحة.

  وها نحن نكرر لكم الفتوى بالحقِّ ونقول: هذه فتوى إليكم من الإمام المهديّ ناصر محمد صاحب سبأ بنبأ يقينٍ، فلقد وصلت سفينةٌ لميناء الحُدَيدة تحمل أسلحةً محرّمةً دوليّاً والحمولة من روسيا وأنتم تتفرّجون، وسوف تتلوها سفنٌ روسيّة وأمريكيّة بثوبٍ روسيٍّ وثوبٍ إيرانيٍّ أو على المكشوف فلا يبالوا بشيءٍ ما دمتم مستسلمين يا سلمان! مع احترامي لصاحب السمو الملكيّ سلمان بن عبد العزيز.
  فوالله ثمّ والله ثمّ والله لا ولن تجدوا حلّاً لينجّيكم من شرّ تحقيق المكر الأمريكيّ الروسيّ بثوبٍ إيرانيّ إلا أن تعلنوا للمسلمين الاعتراف بأنّ الله جعل الإمام ناصر محمد اليماني إماماً للناس فتسمعوا وتطيعوا. واستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم وذلك حتى نعمل على نسف التعدديّة المذهبيّة في دين الله الإسلام ونجمع شمل السُّنة والشيعة وكافة طوائف المسلمين فيصبحوا بنعمة الله إخواناً يتّبعون كتاب الله وسنّة رسوله الحقّ ومن بعد نسف المذهبيّة والطائفيّة من محكم القرآن العظيم بالحكم في كافة خلافات علماء المسلمين في جميع ما اختلفوا فيه في الدين فيصبحوا بنعمة الله إخواناً حنفاء مسلمين لربّ العالمين، فإذا استجبْتم فقد أحبطتم خطة أمريكا وروسيا فيموتوا بغيظهم كون خطة أمريكا وروسيا أنّهم يريدون ضرب المسلمين بعضهم ببعضٍ، فهم يريدون أن يُهلكوا السّنة بالشيعة ويريدون أن يُهلكوا الشيعة بالسُّنة، وتلك هي الحكمة الأمريكيّة الروسيّة من العمل على إيصال عبد الملك الحوثي وذلك كونها سوف تنشب حربٌ طائفيّةٌ بين الشيعة والسُّنة.

  وإنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني قد جعل الله في اسمي خبري وراية أمري ( ناصر محمد ) تصديقاً للحديث النّبوي الحقّ:
  [يواطئ اسمه اسمي]؛ أي يوافق الاسم محمد في اسم الإمام المهديّ ناصر محمد، لأنّ الله لن يبعث الإمام المهديّ نبيّاً جديداً بل ناصراً لمحمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم، أي ناصراً لما جاء به محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم.

  وأُشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّني أدعو كافة علماء السُّنة والشيعة للحوار وفي موقعي يا (ديلمي) الذي يريد لقاءً خاصاً الآن! فأين أنت منذ عشر سنوات مضت وانقضت وأنا أناديكم الليل والنهار للاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم! وتريد الآن حين حميَ الوطيس واشتعلت الفتنة وكشّرت الحرب عن أنيابها؛ تريد أن تشغلني بلقاءٍ خاصٍ الآن وبحوار خاصٍ؟ بل أقول لك: يا ديلمي تنازل عن كبرك واحضر إلى موقعنا طاولة الحوار العالمية (موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلامية) فيكون الحوار أمام الأنصار والعالَم المتابعين لهذا النبأ العظيم؛ بعث الإمام المهديّ المنتظَر ناصر محمد الذي فيه تمترون شيعةً وسنةً ونحن نسعى ليلاً ونهاراً إلى وحدة المسلمين بادئ الأمر بالقلم الصامت عبر طاولة الحوار العالميّة، وفي ذلك حكمةٌ بالغةٌ يا فضيلة الشيخ الديلمي فلن تستطيع مقاطعتي وليس لك إلا أن تتدبّر وتتفكّر في بيان الإمام ناصر محمد من أوّله إلى نهاية البيان الحقّ للقرآن، ثم لا تجد في نفسك كبراً من الاعتراف بالحقِّ وتسلم تسليماً.

  وإنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني لا ينتمي إلى أيٍّ من الذين فرّقوا دينهم وكانوا شيعاً فلستُ منهم في شيءٍ جميعاً. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُواْ دِينَهُمْ وَكَانُواْ شِيَعاً لَّسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُواْ يَفْعَلُونَ(159)} صدق الله العظيم [الأنعام]. ولذلك نحرّم التعدديّة المذهبيّة في دين الله، فاتّقوا الله جميعاً وأطيعوني لعلكم تهتدون.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  __________

  تذكيــــــــــــر:

  اقتباس المشاركة: 176659 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


  - 1 -

  [ لمتابعة رابط المشـــاركة الأصلية للبيـــان ]
  https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=176653

  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 - 04 - 1436 هـ
  15 - 02 - 2015 مـ
  09:04 صباحاً
  ـــــــــــــــــ


  عـــــــاجل
  تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليهم وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..

  من الإمام ناصر محمد اليماني إلى كافة قادات الدول العربيّة والإسلاميّة وجميع الشعوب العربيّة والإسلاميّة، وإنّي أفتيكم بالحقّ وليس مجرد تحليلٍ سياسيٍّ بأنّ الخصمين العالميّيْن أمريكا وروسيا قد اتّفقا على حرب الإسلام والمسلمين، والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ. وإليكم خطّة مكرهم لا شكّ ولا ريب وهي كالتالي:

  (( لقد اتّفقت أمريكا وروسيا على ضرب المسلمين بأيدي بعضهم بعضاً، واتّفقت أمريكا وروسيا مع إيران على مشروع إيصال طائفة الشيعة إلى كراسي الحكم في كافة الدول العربيّة وذلك بشرطٍ اتّفقوا عليه مسبقاً أنّ لأمريكا وحلفائها وروسيا وحلفائها نصيباً من حقول البترول في كافة الدول النفطيّة العربيّة )).

  والنسبة التي اختارتها أمريكا وروسيا قد تمّ الاتفاق عليها بينهما وبين دولة إيران الإسلاميّة لكونهما سوف تجعلان إيرانَ وشيعتهم في الدول العربيّة في الواجهة تحت مسمّى (الحرب على الإرهاب) بحجّة أنّهما تريدان القضاء التام على تنظيم القاعدة في كافة الدول العربيّة والإسلاميّة، وإنّهم لكاذبون، فوالله الذي لا إله غيره إنّ أمريكا وروسيا تريدان القضاء على الإسلام والمسلمين كونهما تعلمان أنّ بعد صعود طائفة الشيعة إلى الحكم في شعوب الدول العربيّة والسياسة الإقصائيّة والتباغض المذهبي فإنّه ومباشرةً سوف تنشأ حربٌ طائفيّةٌ مدمرةٌ بين السُّنة والشيعة تحصد المسلمين حصداً وتدمّر البنيّة التحتيّة والاقتصاديّة للشعوب العربيّة والإسلاميّة.

  وأما جمهوريّة إيران الإسلاميّة فاتفقت أمريكا وروسيا على أن يضربوها بزعامة أمريكا وحلفها بحجّة وجود أسلحة التدمير الشامل فيجزوها جزاء (سِنْمار) الذي أمره مليكه أن يبني له قصراً ناطحاً للسحاب، فأخبر سِنمار الملك أنّه يوجد سرٌ في بناء القصر وقد جعله في صخرةٍ في القصر فإذا ما أزيلت تهدّم القصر على رؤوس من فيه، وأخبر سِنمارُ البنّاء الملكَ أنّه لا يعلم بتلك الصخرة أحدٌ سواه. فمن ثمّ ألقى به الملك من رأس القصر من بعد أن أتمّ سِنمار بناءه حتى يموت سرّه معه! وكذلك أمريكا وروسيا وإيران؛ ولكنْ ضرب إيران يريدونه في النهاية بعد أن يتحقق المشروع الأمريكي والروسي بضرب السُّنة والشيعة ببعضهم البعض. والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ كون أمريكا جربت نجاح هذا المشروع في الشعب العراقيّ وبما أنه تبيّن لهم نجاح المشروع بنسبة 100% ولذلك تريد أمريكا تطبيقه في كافة الدول العربيّة والإسلاميّة كي يُضْرَب المسلمون بأيدي بعضهم بعضاً، فيتدمر الإسلام والمسلمون تدميراً فتذهب ريحهم، فينهبوا خيرات البلاد العربيّة والإسلاميّة. والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ؛ كونهم يريدون أن يطفئوا نور الله بأفواههم ويأبى الله إلا أن يتمّ نوره ولو كره المجرمون ظهوره، ولذلك بعث الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني رحمةً للمسلمين بقدرٍ مقدورٍ في الكتاب المسطور.

  وربّما يودّ أحد السائلين من السّنة أو الشيعة أن يقول: "أليس اسم الإمام المهديّ محمداً وأنت اسمك ناصر محمد؟". فمن ثمّ يردّ الإمام المهديّ ناصر محمد على كافة السائلين وأقول: إنّني أشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّ كافة علماء الشيعة والسُّنة ليعلمون أنّ الحديث النّبوي عن محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم في شأن اسم الإمام المهديّ:
  [يواطئ اسمه اسمي]؛ وإنّ كافة علماء الشيعة والسُّنة ليعلمون بأنّ التواطؤ لا يقصد به التطابق لغةً واصطلاحاً؛ بل يُقصد به التوافق بمعنى إنّه يقصد بحديث [يواطئ اسمه اسمي] أي يوافق اسمه اسمي؛ بمعنى أنّ الاسم محمدٌ يأتي موافقاً في اسم الإمام المهديّ ناصر محمد، وفي ذلك حكمةٌ بالغةٌ كون الله لن يبعث الإمام المهديّ نبياً ولا رسولاً بكتابٍ جديدٍ؛ بل يبعث الله المهديّ المنتظَر ناصر محمدٍ أي ناصراً لما جاء به محمدٌ رسولُ الله -صلى الله عليه وآله وسلم- فيدعو كافة المسلمين إلى اتّباع كتاب الله والسّنة النّبويّة الحقّ التي لا تخالف لمحكم كتاب الله القرآن العظيم.

  وعليه، فإنّني الإمام المهديّ ناصر محمد قد اصطفاني الله للناس إماماً وزادني بسطةً في علم البيان الحقّ للقرآن على كافة علماء المسلمين وذلك كي يجعل ناصر محمد قادراً على الحكم بين علماء المسلمين في كافة ما كانوا فيه يختلفون في الدين كي يوحّد صفّهم فيجمع شملهم ويعيد عزّهم وتقوى شوكتهم أمام فتنة المسيح الكذاب وجنوده من شياطين الجنّ والإنس والذي سوف يخرج مع جنوده الأولين يأجوج ومأجوج من باطن أرضكم في يوم البعث الأول لمن يشاء الله ممن أهلكهم من أهل القرى فيبعثهم الله من بعد تهدم سدّ ذي القرنين. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَحَرَامٌ عَلَى قَرْيَةٍ أَهْلَكْنَاهَا أَنَّهُمْ لَا يَرْجِعُونَ (95) حَتَّى إِذَا فُتِحَتْ يَأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُم مِّن كُلِّ حَدَبٍ يَنسِلُونَ (96)} صدق الله العظيم [الأنبياء].

  ويتهدم سدّ ذي القرنين أثناء مرور كوكب العذاب، والذي سوف يمرّ بفضاء أرض البشر فيشرق عليهم من جهة الجنوب تماماً كون كوكب العذاب يدور حول الأرض من جهة القطبين شمالاً وجنوباً، وسدّ ذي القرنين يوجد في منتصف الأرض النفقية وهي الأرض المفروشة المستوية. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَالْأَرْضَ فَرَشْنَاهَا فَنِعْمَ الْمَاهِدُونَ ﴿٤٨﴾} صدق الله العظيم [الذاريات].

  فهي ممهدةٌ مستويّةٌ من أقصى الشمال إلى أقصى الجنوب، وهي جنّة لله من تحت الثرى وليست جنّة المأوى عند سدرة المنتهى؛ بل جنة لله باطن أرض البشر، ويسكنها المسيح الكذاب ويأجوج ومأجوج وقومٌ آخرون في جنوب السدّ. واعلموا علم اليقين أنّ الأرض مفتوحةٌ من أطرافها كون للأرض المفروشة بوابتان إحداهن بمنتهى أطراف الأرض شمالاً والأخرى بمنتهى أطراف الأرض جنوباً. واعلموا أنّ الشمس تشرق على الأرض المفروشة من جهتين متقابلتين وأبعد مسافة في الأرض هي بين المشرقين، وكلٌّ منهما مغرب للآخر، فإذا غربت الشمس عن الأرض المفروشة فتشرق عليها في نفس اللحظة من البوابة المقابلة كون عوالمها لم يجعل الله لهم من دونها ستراً فإذا غربت أشرقت في نفس اللحظة.
  وسبق تفصيل ذلك في بيانٍ منفردٍ في موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة وسوف تجدون فيه من العلم ما لم تكونوا تعلمون أنتم ولا آباؤكم الذين من قبلكم.

  ويا معشر علماء المسلمين، فإنّي أشهد الله وكفى بالله شهيداً أنّني أدعو كافة علماء المسلمين على مختلف فرقهم ومذاهبهم إلى الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم لنحكم بينهم فيما كانوا فيه يختلفون في دين الإسلام، وأفتي بالحقّ كافة شعوب المسلمين أنّ الله قد حرّم عليكم التعدديّة الحزبيّة المذهبيّة في دين الله الإسلام. فإنما سبب تفرق المسلمين إلى أحزابٍ تحت مسمّى المذاهب هو بسبب من اصطفوا أنفسهم أئمةً للناس وقالوا في دين الله برأيهم من عند أنفسهم فاختلفوا وتفرّقت أمّتهم إلى شيعٍ وأحزابٍ وكلّ حزبٍ بما لديهم فرحون..
  ولكن الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني كفيل بإذن الله أن يُهيمن بسلطان العلم من محكم القرآن العظيم على كافة علماء المسلمين في جميع ما كانوا فيه يختلفون حتى نوحّد أمّة الإسلام من بعد نفي تعدد الأحزاب المذهبيّة في دين الله وإنّا لصادقون؛ ما لم أفعل فلستُ الإمام المهديّ ناصر محمد، وليس لناصر محمد غير شرطٍ واحدٍ فقط على علماء المسلمين وأمّتهم هو أن يرتضوا بالله حكماً بينهم فيما كانوا فيه يختلفون في دينهم. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَمَا اخْتَلَفْتُمْ فِيهِ مِنْ شَيْءٍ فَحُكْمُهُ إِلَى اللَّهِ ذَلِكُمُ اللَّهُ رَبِّي عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ (10)} صدق الله العظيم [الشورى]. فهل على الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلا أن يستنبط لكم حكم الله بينكم من محكم القرآن العظيم؟ وما لم أفعل فلست الإمام المهديّ ناصر محمد.

  ويا معشر هيئة كبار العلماء بالمملكة العربيّة السعودية أنقذوا شعب اليمن وأنقذوا شعبكم وشعوب الدول الخليجيّة بالاعتراف بالحقّ لتُفْشِلوا نجاح المخطط الأمريكي الروسي، فوالله الذي لا إله غيره إنّ أمريكا وروسيا وإيران قد تقاسموا نِسَبَ نفط المملكة العربيّة السعودية ونِسَبَ النفط الخليجي بأسره رغم أنّ أمريكا وروسيا تريدان أن تغدرا بدولة إيران من بعد تنفيذ المشروع التدميري بإنشاء الحرب المذهبيّة للشعوب العربيّة بالذات.

  فمن كان لديه أي اعتراض على بيان الإمام ناصر محمد اليماني عن كشف المشروع الأمريكي الروسي الإيراني فليتفضل ليحاجّني في الموقع الحرّ لكلّ البشر
  (موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة).

  ويا عبد الملك بدر الدين الحوثي، اتّقِ الله أخي الكريم فهل ترضى على نفسك وعلى الشعب اليماني أن تكونوا ضحية مخططٍ أمريكي روسي صهيوني عالمي يمكر بكافة الشيعة والسُّنة على حدِّ سواء؟ فوالله الذي لا إله غيره يا عبد الملك الحوثي إنّك لتعلم أنّ أمريكا ورسولها ابن عمر هم من أرادوا أن يأتوا بك إلى كرسي حكم اليمن وليس لتقضي على تنظيم القاعدة كما يخادعوك بأنّ ذلك مقصدهم من شدّ أزرك، وكذلك ليس حباً في عبد الملك الحوثي ولا في شيعته؛ بل لأنّهم يريدون أن يهلكوا عبد الملك الحوثي وكافة الشيعة والسُّنة في اليمن بسبب نشوء الحرب الطائفيّة بين الشيعة والسُّنة.

  ويا رجل انظر لشعارك في يمينك ( الله أكبر الموت لأمريكا والموت لإسرائيل واللعنة على اليهود والنصر للإسلام )، فهل ترى أنّ أمريكا سوف تسعى لتجزيك على ذلك خيراً وتسعى لرفع شأنك وشيعتك؟ هيهات هيهات؛ بل تسعى لتدميرك وقتلك وقتل شيعتك لأنّهم يعلمون بأنّهم مجرد أن يصلوا بعبد الملك الحوثي إلى كرسي الحكم فإنّه حتماً سوف تقوم ومباشرةً الحرب الطائفيّة بين السُّنة والشيعة فقد جرّبوا مشروعهم هذا ونجح في العراق بنسبة 100%، ونحن نعلم بأنّهم يظهرون لكم بقولهم "إنّما نريد أن نوصلكم إلى كرسي حكم اليمن بشرط أن تقضوا على تنظيم القاعدة في اليمن"، وإنهم لكاذبون! كونهم يعلمون أنّكم لا ولن تستطيعوا أن تحققوا لهم ذلك فهم يعلمون أنّكم سوف تنشغلون بالحرب الطائفيّة الكبرى بين الشيعة والسُّنة وذلك ما تريده أمريكا وروسيا من إيصالك إلى حكم اليمن والله على ما أقول شهيدٌ ووكيلٌ.

  ويا معشر روّاد وسائل الإعلام اليمني والسعودي والخليجي، إننا نُحمّلكم مسؤولية كتمان هذا البيان ذو الأهمية الكبرى ونطلب منكم تبليغه إلى شعوب منطقة الجزيرة العربيّة ليدركوا جميعاً ما يجري من حولهم وعن المكر المدبّر ضدّ شعوب المنطقة العربيّة.

  ويا معشر أنصار المهديّ المنتظَر في عصر الحوار من قبل الظهور المبلغين بالنبأ العظيم، إنّني أحملكم المسؤولية أمام الله بنشر هذا البيان إلى كافة وسائل الإعلام العربيّة والإسلاميّة، ونأمر بترجمته باللغة الفارسية لتبليغه للشعب الإيراني المسلم والذين سوف يكونون ضحية المكر الأمريكي الروسي الصهيوني العالمي.

  وبالنسبة لثورة الأخ عبد الملك الحوثي فإنّها ثورةٌ فاشلةٌ بسبب القصور في الحكمة والسياسة.. وجاء الوعد الحقّ، وها هو الإمام المهديّ الذي تستعجلون بعثه فها هو قد بعثه الله بين ظهرانيكم منذ عشر سنواتٍ أم إنّكم لا تزالون تنتظرون بعث الإمام المهديّ محمد بن الحسن العسكري؟ فمن ثمّ أقيم عليكم الحجّة بالحقّ؛ أفلستم تعتقدون أنّه بعد موت عبد الله بن عبد العزيز رحمه الله بأنّه سوف ينشب خلافٌ بين الأسرة الحاكمة ثم لا يصير الحكم من بعد عبد الله إلا إلى صاحبكم الإمام المهديّ محمد بن الحسن العسكري؟ فها هو مات عبد الله بن عبد العزيز رحمه الله وها هو قد آل المُلك من بعده إلى خادم الحرمين الشريفين الملك سلمان بن عبد العزيز وتسلّم مقاليد حكم المملكة العربيّة السعودية بقوةٍ وحزمٍ صارمٍ ولم يحدث مما كنتم تعتقدون شيئاً، فأين صاحبكم محمد بن الحسن العسكري إن كنتم صادقين؟ وهيهات هيهات وربّ الأرض والسماوات إنّ أسطورة الإمام محمد بن الحسن العسكري كمثل سرابٍ بقيعةٍ يحسبه الظمآن ماءً حتى إذا جاءه لم يجده شيئاً! فاتّقوا الله واسمعوا وأطيعوا واعلموا أنّ الله بالغ أمره ولكن أكثر الناس لا يعلمون.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ____________


 3. مصدر المشاركة
  - 3 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  29 - 04 - 1436 هـ
  18 - 02 - 2015 مـ
  1393-11-29ه.ش
  11:00 صباحاً
  ـــــــــــــــــ


  نامه ای انتقادی خطاب به عبدالملک الحوثی و سربازانش، و عاقبت از آن متقیان است..


  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  عالی جناب ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود؛ منتظر چه هستید؟ بیا و با اعتراف به شأن ناصر محمد یمانی و اعلان اینکه او امام تمامی مسلمانان است؛ اسلام و مسلمانان سنی و شیعه را نجات بده ؛ تا در موارد اختلاف؛ بین مسلمانان حکمیت کرده و به تفرقه مسلمانان پایان دهیم و به اذن خداوند و پروردگار عالمیان بین علمای مذاهب در تمامی موارد اختلاف حکمیت کرده و مسلمانان را متحد سازیم تا به فضل خداوند با یکدیگر برادر شوند . ما چیزی از ملک و حکومت شما را نمی خواهیم و اگر شکر گذاشته و به حق اعتراف کنید؛ به اذن خداوند به عزتتان خواهیم افزود . خداوند تعالی می فرماید:
  {وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِن كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ (7)} صدق الله العظيم [إبراهيم].
  {و آنگاه كه پروردگارتان اِعلام كرد كه اگر سپاسگزارى كنيد، [نعمت‌] شما را افزون خواهم كرد، و اگر ناسپاسى نماييد، قطعاً عذاب من سخت خواهد بود.}
  و اگر روگردانده و به "حق" اعتراف نکنید ؛ یا اینکه خداوند شما را وادار خواهد کرد که به حق اعتراف کنیدو به وسیله دشمنان دین و مسلمین عرصه را از هر جهت-جلو و عقب و راست و چپ- بر شما تنگ خواهد نمود تا به حق اعتراف نمایید که خداوند ؛ ناصر محمد یمانی را به امامت مردم برانگیخته است تا پراکندگی تان را به وحدت بدل سازم و صفوف اهل سنت و شیعیان و تمام مسلمانان را حول کلمه ای که بین همه ما یکی است یعنی" جز خداوند کسی را عبادت نکنیم" متحد سازم. و یا اینکه در یک شب به واسطه کوکب عذاب مرا ظاهر ساخته و هر کس که روگردانده باشد زبون وخوار خواهد شد.

  امام مهدی ناصر محمد یمانی تا زمانی که در قید حیات باشد؛ هرگز بر سر حکومت با عربستان سعودی نخواهد جنگید ؛ این عهد و میثاقی است که خداوند و همه مسلمانان شاهد آن هستند چون امام مهدی نه می خواهد در زمین فساد بپا نماید و نه سرکشی و علو نماید و عاقبت از آن متقیان است. پس اگر اعتراف کردید که امام ناصر محمد یمانی؛ مردم را به سوی "حق" دعوت کرده و آنها را به راه راست-صراط مستقیم- هدایت می کند وزمامدارتان نیز این امر را تصدیق نمود ؛ آنگاه برای بیعت عمومی در کنار بیت العتیق از یمن به کشور عربستان سعودی می رویم و ملک و حکومت همه شما و تمام رهبران کشورهایی که به حقانیت امام ناصر محمد یمانی اعتراف کرده باشند را به خودشان وامی گذاریم و تنها بر عزت آنها می افزاییم و من از راست گویان و صادقان هستم . تکرار کرده و می گوییم:
  [ ما قومی هستیم که خداوند ما را دوست دارد و ما نیز او را دوست داریم (قوم یحبهم الله و یحبونه ) و قصد برپایی فساد و سرکشی در زمین نداریم ؛ و عاقبت از آن متقیان است]
  ای عبدالملک حوثی؛ شاید رویارویی اهالی استان ها برای دفاع از خود در برابر حملات حوثی ها را جنگی زیان بار می دیدم و ضرر رویارویی بیش از منافع آن بود؛ چون این مقاومت حاصلی نداشت چراکه اکثر اهالی استان ها سلاح در اختیار نداشته و تنها گروه اندکی مسلح بودند و اگر به مقابله با شما بر می خواستند به علت کمی اسلحة از شما شکست خورده و بر آنها پیروز می شدید و کار تمام می شد ؛ اما اگر این تعداد اندک از هر استانی در یک استان گرد آیند؛ لشکر بزرگی خواهند شد که تو توان رویاروئی با آن را در مأرب نخواهی داشت.
  ممکن است کسانی که از حکمت رهبری امام مهدی آگاه نیستند؛ بخواهند یک صدا بگویند:"صبر کن ناصر محمد یمانی؛ چرا تا به حال ساکت بودی و زمانی که نوبت به استان مأرب سبأ رسید ؛ فتوای دفاع از شرف و سرزمین را صادر کرده ای؟"پس امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسخ تمام پرسشگران می گوید: به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ تو با ظن به ناحق خود در حق امام مهدی ظلم کردی؛ از پروردگارت طلب استغفار کن. براستی که ما برای جلوگیری از خونریزی های بی فایده سکوت کردیم چون می دیدم رویارویی مردم استان ها با فوج های حوثی ها که استان ها را با سربازان مسلح به انواع سلاح ها در می نوردیدند؛ حتما مواجهه بی حاصلی بود و شکست می خورد چون بر حسب اطلاعات من ؛ تنها عده کمی از مردم آن نواحی مسلح بودند و کشته شدن شان به ضرر کل سیستم دفاعی یمن بود که می باید در برابر امریکا و روسیه از خود دفاع کند . آیا نمی دانید که امریکا و روسیه و هم پیمانان شان بعد از به دست گرفتن پرچم رهبری پایتخت خلافت اسلامی و برقراری خلافت حق اسلامی در یمن؛ برعلیه آن اعلان جنگ خواهند کرد؟ هرچند به یقین بدانند که امام مهدی ناصر محمد یمانی ؛ امام صلح و دوستی در عالم است؛ این امر تنها باعث می شود مکر و دسیسه بیشتری بر ضد حق بکار گیرند و می خواهند نور خداوند را خاموش سازند اما تنها چیزی که خداوند می خواهد کامل شدن نورش است ولو مجرمان ناخشنود باشند.
  در هر حال؛ ما به قبائل مأرب دستور آغاز جنگ برعلیه حوثی ها را نداده ایم؛ مگر مورد حمله و تعدی قرار گیرند که دراینجا حق دارند از خود دفاع نمایند . گواهی از فرموده خداوند تعالی :
  {وَلَيْسَ الْبِرُّ بِأَن تَأْتُوا الْبُيُوتَ مِن ظُهُورِهَا وَلَٰكِنَّ الْبِرَّ مَنِ اتَّقَىٰ ۗ وَأْتُوا الْبُيُوتَ مِنْ أَبْوَابِهَا ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ (189) وَقَاتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ الَّذِينَ يُقَاتِلُونَكُمْ وَلَا تَعْتَدُوا ۚ إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ (190)}
  صدق الله العظيم [البقرة].
  {و نيكى آن نيست كه از پشت خانه‌ها درآييد، بلكه نيكى آن است كه كسى تقوا پيشه كند، و به خانه‌ها از در آنها درآييد، و از خدا بترسيد، باشد كه رستگار گرديد. (۱۸۹) و در راه خدا، با كسانى كه با شما مى‌جنگند، بجنگيد، ولى از اندازه درنگذريد، زيرا خداوند تجاوزكاران را دوست نمى‌دارد؛ (۱۹۰)}
  و گمان نمی کنم مسئله دفاع از سرزمین و شرف و ناموس؛ نیاز به فتوای امام ناصر محمد یمانی داشته باشد .چرا که دفاع از سرزمین و شرف و ناموس حق مشروعی است که حتی دو نفر از علمای مسلمین بر سر آن اختلافی ندارند و هرکس که در راه دفاع از شرف و سرزمینش کشته شود؛ شهید بوده و زنده است و در نزد خداوند رزق دارد. من فرمان تعدی به مسلمان و کافر را نمی دهم و پیش از این به حق فتوا داده ایم که ما همگان را به محقق ساختن صلح جهانی دربین ملت ها دعوت کرده و برای تحقق زندگی مسالمت آمیز بین مسلمان و کافر در جهان تلاش می کنیم ؛ ولی ما هیچ وقت دفاع از سرزمین و شرف را نفی نمی کنیم.

  در هر حال با اینکه مأرب از انتخاب خود به عنوان صحنه نبرد نهایی متضرر خواهد شد و همچنان که قبائل مأرب؛ سرزمین مأرب را به عنوان صحنه نبرد نهایی برگزیده اند؛ اگر حوثی ها به آن حمله کرده و حتی وارد آن سرزمین ه
  م بشوند؛ مدت زیادی نمی توانند در آنجا بمانند؛ چرا که جنگ خیابانی در آنجا رخ خواهد داد و قبائل به حق از همه جهات بر آنها یورش خواهند آورد؛جنگ خیابانی از جنگ های منظم شدیدتر و خطرناک تر است؛ چون درجنگ های کلاسیک؛ هر دو طرف متخاصم از مواضع یکدیگر آگاه بوده و از آرایش خطوط حمله دشمن آگاهی دارند؛ اما جنگ خیابانی ؛ جنگ ناگهانی است و نمی دانی دشمنت از کجا و از چه جهتی به تو حمله می کند.

  با اینکه مردم مأرب ؛ واریز درآمد نفت به خزانه که در دست حوثی هاست قطع نکرده اند و درآمد نفت را هم چنان به خزانه عمومی دولت می ریزند و مؤسسات دولتی در اختیار حوثی هاست و همچنین برق و گاز و مشتقات نفتی را نیز بر روی شما نبسته اند؛ اما علت اینکارشان ترس از عبدالملک الحوثی نیست؛ بلکه آنها نمی خواهند تمام مردم یمن را بخاطر حوثی ها و اعمال و رفتارشان ؛ تنبیه کنند ؛ گرچه رفتارها و اعمال حوثی ها فتنه بزرگی در زمین است وچنان فساد بزرگی برپا کرده اند که مشابه نخواهد داشت . عبدالملک؛ آیا می دانی لشکریانت درسرزمین یمن چه می کنند؟ به خداوند قسم؛ آنها مرتکب جرایمی می شوند که بر حسب اطلاعات من تاکنون در طول تاریخ در سرزمین یمن سابقه نداشته است از جمله شکنجه مخالفانی که تنها با سخنانشان با آنها مخالفت می کنند! آنها را تا حد مرگ و ترور شکنجه می دهند. و وارد خانه هایی می شوند که زن و بچه در آن است؛ لشکر عبدالملک الحوثی ؛ برای خانه های مسلمانان حرمت قائل نمی شوند.آنها مساجد را که خانه های خداوندند منهدم می کنند ؛ خانه هایی که محل تعلیم قرآن هستند را خراب می نمایند؛ و این درحالی است که هنوز بر تمام یمن مسلط نشده اند و هم چنان استان های زیادی در پیش رویت مانده است!! سؤالی که مطرح می شود این است: اگر بر تمام یمن مسلط شوید چه خواهید کرد؟ و جواب: به خداوندی که خدایی جز او نیست؛ رعایت هیچ مؤمنی را نخواهید کرد مگر از شیعیان الحوثی باشد و هرکس از آنان نباشد از نظر شما دشمن است.
  عبدالملک الحوثی؛ همانا که ناصر محمد یمانی بر مبنای حکمتی بالغه همواره موضعی بی طرفانه و انتقادی سازنده نسبت به همگان دارد ولی من سکوت نکرده و سخن حق را بر زبان می آورم و شایسته من هم نیست که سکوت کنم؛ بلکه به حق و بدون اینکه در حق کسی ظلم کنم؛ سخن می گویم؛ اگر کسی باطلانه عمل کند به او می گویم تو باطلی، ما با هیچ کسی تعارف نداریم ولو پدرم باشد که با او تعارف نمی کنم و رضایت خداوند بر هر چیزی مقدم است ؛بلکه از حق س
  خن می گویم ؛ هرکس می خواهد ایمان بیاورد و هرکس می خواهد کافر شود.

  به هر حال؛ عبداملک الحوثی به لشکریانت سرکشی کن و ببین چه می کنند؛ خواهی دید جرایمی که آنها مرتکب شده اند ؛ شاید حتی در تل آویو بر ضد مسلمانان انجام نشده باشد! فتوای من در این باره ظالمانه نیست و افترا نیز نمی زنم؛ بلکه به حق و بدون ظلم از اعمالی که لشکر عبدالملک الحوثی مرتکب شده اند سخن می گویم. شاید او از بسیاری از این اعمال آگاه نباشد ؛ چون وقتی کسی به سخنرانی های او گوش فرا می دهد؛ او را باور می کند اما وقتی چشمش به اعمالی می افتد که لشکر او در واقعیات انجام می دهند؛ متعجب می گردد! همانا که اعمال ایشان به مثابه فتنه در زمین بوده و فساد بزرگی است.

  ممکن است برخی از انصار بخواهند ناصر محمد یمانی به شکل عام انتقادات سازنده بنویسد و آنرا به کسانی که مرتکب ظلم و بغی و طغیان شده اند؛ تخصیص ندهد. درپاسخ می گوییم: ای قوم، مجالی برای مقایسه بین سایر احزاب با حوثی ها باقی نمانده؛ چون آن احزاب بیچاره به گفتگو و عدم درگیری در حین مذاکرات پای بند بوده اند؛ اما حوثی ها؛ حقا که مدرک تبحر در"دروغ گویی وشکستن عهد و پیمان "را با بالاترین نمره به آنها می دهیم. می بینیم که برادر عبدالملک الحوثی برای گفتگو از احزاب دعوت می کند ؛ وقتی به این دعوت پاسخ مثبت دادند؛ درحین مذاکرات سربازانش را می فرستد تا به خانه این حمله کنند یا دیگری را بکشند و یا مخزنی از مخازن دولت دربند را غارت کنند و یا استان و یا قریه ای را تصرف نمایند و در همان زمان دیگران را به گفتگو دعوت می کند! عبدالملک؛ از امروز؛ مردمت دیگرحرف های تو را باور نمی کنند و انقلابت از هر جهت؛ شکست خورده است.
  ممکن است شما در حال تخزین (مصرف ) قات نقشه ي پروژه ها را می کشید و این پروژه های نادرست را بدون عاقبت اندیشی اجرا می کنيد.نصیحتی به تو می کنم؛ پروژه های "قات" (گیاه قات شبیه بوته چای است که برگهای آن را داخل دهان و دریک سمت تخزین می کنند تا پس از دو سه ساعت اثرات آن که به صورت افزایش فعالیت مغزی است در فرد مصرف کننده پدیدار شود معمولا اکثریت مردم یمن قات تخزین می کنند و در جلسات و مراسم همیشه هست ) را تا فردا صبح رها کن .بعد از آنکه از خواب بیدار شده و صبحانه خوردی؛ درباره آن فکر کن که آیا این پروژه منطقی است یا خیر شاید از خود خرده بگیری ؛چون خواهی دید که پروژه "قات" پروژه ای منطقی نبوده و با وجود اینکه "قات" عقل را زایل نمی کند ولی دروغ می گوید و باعث می شود حتی اگر درصد کارساز و موفق بودن ایده صفر درصد باشد ؛ اما صاحب ایده صد در صد آنرا موفق انگارد.
  برادر گرامی؛انتقاد سازنده را تحمل کن و غرور ترا به گناه سوق ندهند.اگر دیدی ناصر محمد یمانی در فلان مورد به لشکرت نسبت دروغ داده و آنها چنین نکرده اند؛ اما ما برای تمام اعمالی که انجام داده اند برهان آشکار داریم و اعمال آنها برای افراد دور نزدیک آشکار شده است و من با معجزه متوجه اعمال آنها نشده ام ؛ بلکه برای تمام کسانی که در یمن به دنبال حق هستند قابل دیدن و شنیدن است.
  من به حق و بدور از ظلم صحبت می کنم. مهدی منتظر مانند ابن عمر دروغگو(نماینده سازمان ملل در امور یمن) نیست که انتقاد خود را متوجه همه احزاب کند در حالیکه هر بار روشن شده است که تنها یک طرف است که در حین گفتگو ها ؛ روگردانده و دست به فساد و تخریب زده و به زور وارد خانه ها می شود و دست به غارت وتعدی و قتل وخونریزی می کند و آن هم جز گروه حوثی ها نیست؛ چگونه می توانیم انتقاد سازنده خود را متوجه تمام احزاب کنیم در حالیکه آنها تسلیم شده وبرای گفتگوی مسالمت آمیز آمده اند؛ چگونه ممکن است مانند ابن عمر دورغگو و خائن و حیله گر، همه را یکسان نقد کرد؟

  فرستاده ایالات متحده امریکا و صهیونیزم جهانی باید از یمن خارج شود ؛او مامور است تا یمن را به کل نابود سازد؛ چون آنها می دانند که اگر شیعیان در یمن به قدرت برسند، درست به علت سیاست هایی که اتخاذ می کنند حتما جنگ بزرگ طایفه ای رخ خواهد داد
  که چون آتشی برافروخته خشک وتر را می سوزاند . عبدالملک الحوثی ، شیخ گرانقدر جناب الرزامی؛ بفرمایید بر سر میز گفتگوی جهانی؛ تا بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم حکم کنیم تا بدانید آیا ناصر محمد یمانی؛ راست می گوید که هیچ عالمی نیست که از قرآن با او گفتگو نماید؛ مگر مغلوب وی گردد و یا ناصر محمد یمانی دروغ گوست؟ هیهات هیهات ؛ به پروردگار آسمان ها و زمین قسم که من امام مهدی ناصر محمد یمانی هستم؛ از خدا بترسید و همراه کسانی باشید که با اعتماد به دانش قاطع و برهان های آشکار؛ باور دارند که من امام مهدی ناصر محمد یمانی هستم که تصدیق و پیروی بر اساس قسم من نمی تواند باشد؛ بلکه بر برتری علمی است و خداوند ازحال کسی که می ترسد و متقی است؛ آگاه است.
  باید تعدد مذهبی در دین خداوند به کلی از میان برود و دیگر حرفی از این نباشد که این مذهب سنی است این مذهب شافعی است این مذهب شیعی است و یا این مذهب زیدی...می بینم که برخی تصور می کنند زیدی ها همانند الحوثی ها هستند, هیهات هیهات! آنها از زمین تا آسمان با هم فرق دارند.چون مذهب زیدی یک مذهب میانه بوده و اهل کینه و فساد نیست و برای همین زیدی ها و اهل سنت یمن باهم برادر بوده و درپشت سرهم نماز می گذاردند و بخاطر خداوند با یکدیگر مهربان بودند؛ تا اینکه شیعیان در صعده سربلند کردند و یمن را به آتش کشیدند واگر دعوت خداوند و خلیفه او را به سوی آنچه که به آنان حیات می بخشد؛ استجابت نکنند؛ در برابرشان خداوند واحد قهار برایمان کافی است.

  و اما علی عبدالله صالح؛ او مرتکب اشتباه بسیار بزرگی شد؛ اشتباهی تاریخی و با پیوستن به الحوثی ها در ابتدای کار, به خود ظلم کرد؛می دانیم که هدف محدود به صنعا بود؛ ولی آنها تمرد کردند و علی عبدالله صالح از کار خود حیران و پشیمان شد؛ و اگر توبه کند؛
  خداوند توبه اورا قبول می کنداجازه بده که با لهجه محلی و عامیانه کشورم با تو سخن می گویم ( علی کاری کرده ای که در گِل مانده ای)..

  و اما درمورد عبدالملک الحوثی و سپاهیانش؛ می گوییم: اگر از خدا می ترسید؛ تعصب و غرور شما را به گناه نکشاند و این بیان باعث سرکشی و نفرت بیشترتان نشود .کلام خداوند تعالی را به یاد آورید که می فرماید:

  {وَإِذَا قِيلَ لَهُ اتَّقِ اللَّهَ أَخَذَتْهُ الْعِزَّةُ بِالْإِثْمِ ۚ فَحَسْبُهُ جَهَنَّمُ ۚ وَلَبِئْسَ الْمِهَادُ (206)}
  صدق الله العظيم [البقرة].
  {و چون به او گفته شود: «از خدا پروا كن» نخوت، وى را به گناه كشاند. پس جهنم براى او بس است، و چه بد بسترى است}
  ما شما را نصیحت می کنیم که درباره خود و ملت تان تقوا پیشه کنید و مساجد را که خداوند اجازه داده است تا نامش در آنها ذکر شده وبالا رود و در صبح و شام تسبیح او در آنها گفته شود؛ تخریب نکنید؛ محفل حفظ قرآن را خراب نکنید؛ مگر شما نام خود را انصار الله نگذاشته اید؟ چگونه می توانید انصار الله باشید و خانه هایی را خراب کنید که خداوند اجازه داده است نامش در آنها بالا برده و ذکر شود و صبح و شام تسبیح او در آنها صورت گیرد؟ شما انصار الله هستید یا انصار الشیطان؟ اگر جوابتان این باشد که ناصر محمد ما انصار الله هستیم ؛ حجت حق در برابرتان اقامه می کنیم که : اگر با دل و جان انصار الله هستید پس چرا مساجد خدا را به بهانه اینکه متعلق به سلفی های سنت و جماعت است تخریب می کنید ؟ مساجد خانه خداوند هستند و در کتاب حرمت دارند .شما نمی توانید انکار کنید که مسجد وخانه آموزش حفظ قرآن را در أرحب و دیگر جاها تخریب نکرده اید، اگر واقعاً انصار خداوندید پس چرا چنین می کنید؟

  عبدالملک با وجود احترامی که برای توقائلم تو همانند شاعری هستی که این شعر را می گوید: "أنا الشعب أنا الشعب زلزلة عاتية أنا الشعب "انگار که تو به نام تمام ملت یمن سخن می گویی .ای مرد تو و مردانت تنها 5% ملت هستید پس 95 % باقی در شمال و جنوب یمن چه آیا آنها حق تصمیم گیری و اختیار ندارند؟
  ای مرد والله والله والله که عاقبت از آن متقیان است؛ کسانی که قصد فساد و سرکشی در زمین ندارند و عاقبت متعلق به متقیان است. با خدا باش تا خدا با تو باشد و شکرگذار وی باش.
  وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم الإمام ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــــــ


  اقتباس المشاركة: 177037 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


  - 3 -
  [ لمتابعة رابط المشـــاركة الأصلية للبيـــان ]

  https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=177027

  الإمام ناصر محمد اليماني
  29 - 04 - 1436 هـ
  18 - 02 - 2015 مـ
  11:00 صباحاً
  ـــــــــــــــــ  رسالة انتقادٍ إلى عبد الملك الحوثي وجنوده، والعاقبة للمتقين
  ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أيا صاحب السمو الملكي سلمان بن عبد العزيز آل سعود ماذا تنتظرون؟ هيا أنقذوا الإسلام والمسلمين سنةً وشيعةً بإعلان الاعتراف بشأن ناصر محمد اليماني كإمامٍ للمسلمين كافةً، فنحكم بينهم فيما كانوا فيه يختلفون في دينهم وذلك حتى نوحّد تفرّق المسلمين بالحكم بين علماء المذاهب في جميع ما كانوا فيه يختلفون بإذن الله ربّ العالمين، فيصبحوا بنعمة الله إخواناً. ولا نريد من مَلَكوتكم شيئاً، ولن نزدكم إلا عزّاً إلى عزّكم بإذن الله لئن شكرتم واعترفتم بالحقّ. وقال الله تعالى:
  {وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِن شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِن كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ (7)} صدق الله العظيم [إبراهيم].

  فإن أبيتم الاعتراف بالحقّ فإمّا أن يُلجأكم الله على الاعتراف بالحقّ فيضيّق الخناق عليكم من قِبَلِ أعداء الدين والمسلمين من بين أيديكم ومن خلفكم وعن يمينكم وعن شمائلكم حتى تعترفوا بالحقّ أنّ الله بعث لكم ناصر محمد اليماني إماماً للناس لنجمع شملكم ونوحّد صفوف السُّنة والشيعة وكافة المسلمين على كلمةٍ سواءٍ لا نعبد إلا الله، أو يظهرني الله عليكم بكوكب العذاب في ليلةٍ ومن أعرض كان من الصاغرين.

  ولا ولن يقاتل الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني المملكة العربيّة السعوديّة على الحكم ما دمت حياً؛ عهداً وميثاقاً يشهد عليه الله وكافة المسلمين كون الإمام المهديّ لا يريد علواً في الأرض ولا فساداً والعاقبة للمتقين، فإن اعترفتم بدعوة الإمام ناصر محمد اليماني بأنّه يدعو إلى الحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيمٍ فمن بعد التصديق من سمُوِّكم نذهب من اليمن إلى المملكة للبيعة العامة عند البيت العتيق ونبقيكم على ملككم جميعاً وكافة قادات الدول الذين يعترفون بالإمام الحقّ الإمام ناصر محمد اليماني فلن نزيدهم إلا عزّاً إلى عزّهم، وإنّا لصادقون. ونكرر ونقول:

  [ نحن قوم يحبّهم الله ويحبّونه لا نريد علوَّاً في الأرض ولا فساداً، والعاقبة للمتقين ]

  ويا عبد الملك الحوثي، لربّما أني كنت أرى مواجهة أهالي المحافظات الدفاعيّة ضدّ الغزو الحوثي للمحافظات حرباً خاسرةً، وضرر المواجهة أكبر من نفعه كون النتيجة خاسرة لأنّ أهالي المحافظات معظمهم عُزّل من السلاح إلا قليلاً، والقليل لئن قاتلوكم فقد تقضي عليهم وانتهى الأمر، ولكن القليل المسلحين من أبناء المحافظات إذا اجتمعوا من كل محافظةٍ في محافظةٍ واحدةٍ فسوف يكونون جيشاً جراراً لا قِبل لك به في مأرب.

  وربّما الذين لا يعلمون عن حكمة الإمام المهديّ في القيادة يودّون أن يقولوا وبلسانٍ واحدٍ: "مهلاً مهلاً يا ناصر محمد اليماني، فلماذا كنت ساكتاً حتى إذا جاء الدور على مأرب سبأ صدرت فتوى الدفاع عن الأرض والعرض؟". فمن ثمّ يردّ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني على كافة السائلين وأقول: والله الذي لا إله غيره إنّك ظلمت الإمام المهديّ بظنّك هذا بغير الحقّ فاستغفر الله ربّك، وإنّما سكتنا لتقليل سفك الدماء من غير فائدةٍ كوني كنت أرى أنّ مواجهة أهالي المحافظات لأفواج الحوثيين الذين يغزون المحافظات بأفواجهم وهم يحملون مختلف أنواع الأسلحة حتماً مواجهة خاسرة، كونه وحسب علمي أنّ الذين يملكون السلاح من أهالي المحافظات رجالٌ قليلٌ وقتلهم خسارة على منظومة اليمن الدفاعيّة ضدّ أمريكا وروسيا، ألا تعلم أنّ أمريكا وروسيا وحلفيهما سيعلنون الحرب على الخلافة الإسلاميّة الحقّ في اليمن من بعد استلام قيادة عاصمة الخلافة الإسلاميّة؟ فمهما علموا علم اليقين أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني هو إمام السّلم والسلام في العالم فلن يزيدهم ذلك إلا مكراً للحقّ ويريدون أن يطفئوا نور الله ويأبى الله إلا أن يتمّ نوره ولو كره المجرمون ظهوره.

  وعلى كل حالٍ، نحن لم نفتِ قبائل مأرب أن يشنّوا الحرب على الحوثيين إلا أن يعتدوا عليهم فهنا يحقّ لهم الدفاع عن أنفسهم. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَلَيْسَ الْبِرُّ بِأَن تَأْتُوا الْبُيُوتَ مِن ظُهُورِهَا وَلَٰكِنَّ الْبِرَّ مَنِ اتَّقَىٰ ۗ وَأْتُوا الْبُيُوتَ مِنْ أَبْوَابِهَا ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ (189) وَقَاتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ الَّذِينَ يُقَاتِلُونَكُمْ وَلَا تَعْتَدُوا ۚ إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ (190)} صدق الله العظيم [البقرة].

  ولا أظنّ أنّ مسألة الدفاع عن الأرض والعرض تحتاج فتوى من الإمام ناصر محمد اليماني كون الدفاع عن الأرض والعرض حقٌّ مشروعٌ لا يختلف عليه اثنين من علماء المسلمين، ومن قُتِلَ وهو يدافع عن عرضه وأرضه فهو شهيدٌ؛ أحياءٌ عند ربّهم يرزقون. ولم نأمر بالاعتداء على مسلمٍ ولا كافرٍ؛ بل سبقت فتوانا بالحقّ أننا ندعو إلى تحقيق السلام العالميّ بين شعوب البشر ونسعى إلى تحقيق التعايش السلمي بين المسلم والكافر، ولكننا ما قط نهيناكم عن الدفاع عن أرضكم وعرضكم.

  وعلى كلّ حالٍ، فبرغم أنّ مأرب سوف تتضرر من اختيار مسرح المعركة الفاصلة كما اختار قبائل مأرب أن تكون المعركة الفاصلة على أرض مأرب إذا أقدم الحوثيون على غزوها وحتى وإن دخلوها فلن يمكثوا فيها إلا قليلاً بسبب حرب الشوارع تتخطفهم القبائل بالحقّ من كل حدبٍ وصوبٍ. وحرب الشوارع أشدّ فتكاً وخطراً من حروب المعارك ذات النسق والمواقع لأنّه في حروب المعارك كلّ خصمٍ يعلم موقع خصمه ونسقه الأمامي، أما حرب الشوارع فهي حرب المفاجآت فلا تدري من أين يباغتك خصمك ومن أيّ جهةٍ.

  وبرغم أنّ أهل مأرب لم يقطعوا النفط عن الخزينة العامة برغم أنّها بأيدي الحوثيين ورغم ذلك لا يزال يصبّ في الخزينة العامة للدولة ومؤسسات الدولة بأيدي الحوثيين، وكذلك لم يقطعوا عليكم الطاقة الكهربائيّة ولا الغاز وكافة المشتقات النفطيّة، وسبب عدم إقدامهم على قطعها ليس خوفاً من عبد الملك الحوثي؛ بل لأنّهم لا يريدون أن يحاسبوا شعب اليمن بأسره بسبب الحوثيين وتصرفاتهم برغم أنّ تصرفات الحوثيين فتنةٌ في الأرض وفسادٌ كبيرٌ ما بعده فساد. فهل تعلم ما يصنع جنودك في أرض اليمن يا عبد الملك؟ فوالله إنّهم يفعلون جرائم لم تحدث في أرض اليمن على مرّ التاريخ حسب علمي من التعذيب للمعارضين برغم أنّهم معارضون بالكلمة فقط! فمن ثم يقومون بتعذيبهم حتى الموت والترهيب ويقتحمون البيوت على النساء والأطفال، فليس لدى جنود عبد الملك الحوثي أي حرماتٍ لبيوت المسلمين. وينسفون المساجد بيوت الله نسفاً، وينسفون ديار تحفيظ القرآن، وهذا ولم تتمكن بعد في أرض اليمن كافة فلا تزال أمامك محافظاتٌ كثيرةٌ!!
  والسؤال الذي يطرح نفسه هو: فماذا لو أنّكم تمكنتم في اليمن كاملاً فماذا سوف تفعلون؟ والجواب: والله الذي لا إله غيره لا ترقبون في مؤمنٍ إلًّا ولا ذمّةً إلا أن يكون حوثياً شيعياً ومن ليس منكم فهو عدوكم في نظركم.

  ويا عبد الملك الحوثي، إنّ ناصر محمد اليماني دائماً ذو موقفٍ حياديٍّ وذو انتقادٍ بنّاءٍ للجميع لحكمةٍ بالغةٍ ولكني لا أسكت عن قول الحقّ وما ينبغي لي؛ بل أنطق بالحقّ من غير ظلمٍ على أحدٍ فمن كان على باطلٍ أقول له أنت على باطلٍ، فليس لدينا مجاملاتٌ مع أحدٍ حتى لو كان أبتي لما جاملته وخسرت ربّي؛ بل أنطق بالحقّ فمن شاء فليؤمن ومن شاء فليكفر.

  وعلى كلّ حالٍ، يا عبد الملك الحوثي طُل على جندك وانظر ماذا يفعلون وسوف تجد جرائماً لربّما ما حدثت في تلّ أبيب ضدّ مسلمٍ! ولم نفتِ بذلك ظلماً ولا افتراءً؛ بل الحقّ من غير ظلمٍ لما يفعله جنود عبد الملك الحوثي. ولربّما أنه لا يحيط بكثيرٍ منها كون الذي يسمع كلام عبد الملك في خطاباته يصدّقه حتى إذا نظر فيما يفعله جنوده على الواقع يستعجب! ألا وإنّ أفعالهم فتنةٌ في الأرض وفسادٌ كبيرٌ.

  ولربّما يودّ بعض الأنصار أن يمكث ناصر محمد اليماني يكتب بيانات النقد البناء بشكلٍ عامٍ وليس تخصيص إلى من ظلم وبغى وطغى، فمن ثمّ نقول: يا قوم، أصبح لا مجال للمقارنة بين الأحزاب وحزب الحوثيين كون الأحزاب مساكين ملتزمين بالحوار وعدم إحداثيات على الأرض أثناء الحوار. وأما الحوثيون فحقاً نعطيهم شهادةً بامتيازٍ واحترافٍ في الكذب واخلاف العهود والمواثيق، ونجد الأخ عبد الملك الحوثي يدعو الأحزاب للحوار حتى إذا استجابوا للحوار فمن ثمّ يرسل أثناء الحوار جنوده لاقتحام بيت هذا أو قتل هذا أو نهب مخزن من مخازن الدولة الأسيرة أو اقتحام محافظةٍ أو قريةٍ وفي نفس الوقت يدعو للحوار! فلن يصدقك شعبك بعد اليوم يا عبد الملك وأصبحت ثورتك فاشلةً بكل المقاييس.

  ولربّما أنّكم تخططون المشاريع وأنتم مخزّنون فتفعلون مشاريع قارحةً وما تحسبونها بطريقةٍ صحيحة ولا تحسبون عقباها. ونصيحة فاتركوا مشاريع القات إلى الصباح حتى تقوم من منامك وبعد الفطور تتفكر فيها فهل هي منطقيّة، وربّما تنتقد نفسك كونك سوف تبصر مشروع القات حقاً لم يكن منطقياً برغم أنّ القات لا يغير العقل ولكنه يكذب على صاحبه أنّ الفكرة مضبوطة وناجحة 100% حتى ولو هي صفر%، فتحملوا الانتقاد البناء ولا تأخذك العزّة بالإثم أخي الكريم وإن رأيت أنّ ناصر محمد اليماني افترى على جنودك في الشيء الفلاني ولم يفعله جنودك فلدينا البرهان المبين على كل ما يفعلوا، وعملهم مكشوف للقاصي والداني وليس أنّي اكتشفت فعلهم بمعجزةٍ؛ بل على مَرأى ومسمع كافة الباحثين عن الحقّ في اليمن.

  وأقولها بالحقّ من غير ظلمٍ وليس المهدي المنتظر كمثل الكذاب ابن عمر الأُمَمي إذ يوجّه انتقاده لكافة الأحزاب في كلّ مرةٍ بينما الذي يرفض ويعرض ويفسد ويخرب ويقتحم وينهب ويعتدي ويقتل ويسفك الدماء أثناء الحوار ما هو إلا طرف أحادي واحد وهم الحوثيون فكيف نوجّه النقد البناء لكلّ الأحزاب وهم مسالمون مستسلمون للحوار فكيف يكونون سواء في النقد كما يفعل الكذاب الخائن المخادع ابن عمر؟ فليخرج من اليمن رسول الولايات المتحدة الأمريكية والصهيونيّة العالميّة ليخرب اليمن ويدمرها تدميراً كونهم علموا أنهم إذا أوصلوا الشيعة إلى حكم اليمن فحتماً ومباشرةً بسبب سياستهم فسوف تقوم حربٌ طائفيّةٌ كبرى كهشيمٍ في نارٍ تحرق الأخضر واليابس.

  فهلموا يا عبد الملك الحوثي ويا فضيلة الشيخ الرزامي إلى طاولة الحوار العالميّة لنحتكم إلى كتاب الله القرآن العظيم كي تعلموا أصَدَقَ ناصر محمد اليماني أنّه لا يحاجّه عالِمٌ من القرآن إلا غلبه أم كان ناصر محمد اليماني من الكاذبين؟ وهيهات هيهات وربّ الأرض والسماوات إنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، فاتّقوا الله وكونوا مع الصادقين باعتماد سلطان العلم البرهان المبين وليس التصديق والاتباع بسبب القسم؛ بل بسلطان العلم فهو أعلم بمن اتّقى.

  و لا بد من نسف المذهبيّة في دين الله، فلا هذا مذهبٌ سنيٌّ ولا هذا شافعيٌّ ولا هذا مذهبٌ شيعيٌّ ولا هذا مذهب زيديٌّ؛ بل أرى البعض يظنّ الزيديّين كمثل الحوثيّين الشيعة وهيهات هيهات! بل الفرق كما بين الأرض والسماوات كون المذهب الزيدي مذهبٌ وسطيٌّ لا يحقد ولا ينكد ولا يفسد ولذلك كان الزيديون والسنة إخوةً في اليمن يصلون وراء بعضهم بعضاً متحابّين في الله حتى تكونت الشيعة في صعده فأحرقت اليمن بالنار، وحسبنا الله عليهم الواحد القهار إن لم يستجيبوا لله ولخليفته لما يُحييهم.

  وأمّا علي عبد الله صالح، فقد غلط غلطةً كبرى بل تاريخيّة وظلم نفسه بانضمامه إلى الحوثيّين بادئ الأمر ونعلم أنّه لهدف محدود في صنعاء ولكنّهم تمردوا على علي عبد الله صالح فأصبح حيراناً ندماناً على ما فعل، فإذا تاب تاب الله عليه. واسمح لي أن أخاطبك باللهجة المحلية العاميّة البلدي وأقول: (عصيدتك ومتنها يا علي ).

  وأما بالنسبة لعبد الملك الحوثي وجنوده فأقول: إن كنتم تتّقون الله فلا تأخذكم العزّة بالإثم من بياني هذا فتزدادوا عتوّاً ونفوراً وتذكروا قول الله تعالى:
  {وَإِذَا قِيلَ لَهُ اتَّقِ اللَّهَ أَخَذَتْهُ الْعِزَّةُ بِالْإِثْمِ ۚ فَحَسْبُهُ جَهَنَّمُ ۚ وَلَبِئْسَ الْمِهَادُ (206)} صدق الله العظيم [البقرة].

  وإنما وعظناكم أن تتّقوا الله في أنفسكم وفي شعبكم فلا تدمّروا مساجدَ أذِن الله أن ترفع ويُذكر فيها اسمه يسبّح له فيها بالغدو والأصال، ولا تدمروا دورَ تحفيظ القرآن! ألم تسمّوا أنفسكم أنصار الله؟ فكيف أنصار الله وأنتم تدمّرون بيوتاً أذِن الله أن تُرفع يُذكر فيها اسمه يسبّح له فيها بالغدو والآصال؟ فهل أنتم أنصار الله أم أنصار الشيطان؟ فإن كان جوابكم بل أنصار الله يا ناصر محمد فمن ثّم نقيم عليكم الحجّة بالحقّ ونقول: فإن كنتم أنصار الله قلباً وقالباً فلماذا تدمرون مساجدَ لله بحجّة أنها تابعةٌ للسلفيين من أهل السُّنة والجماعة؟ ولكن المسجد بيت الله وله حرمته في الكتاب فإنّكم لا تستطيعون أن تنكروا أنّكم دمرتم مسجداً ودار تحفيظ القرآن في أرحب وغيرها، فلماذا تفعلون ذلك إن كنتم حقاً أنصار الله؟

  ويا عبد الملك، ومع احترامي لك فمثلك كالشاعر الذي يقول: أنا الشعب أنا الشعب زلزلة عاتية أنا الشعب! كونك تتكلم باسم الشعب اليماني كافةً! ويا رجل فلا تمثل في الشعب اليماني إلا نفسك وجنودك بنسبة 5 % تقريباً فأين ذهبت بــ 95 % من الشعب اليماني شمالاً وجنوباً فلم تجعل لهم قراراً ولا اختياراً؟

  ويا رجل، والله ثمّ والله ثمّ والله إنّ العاقبة للمتّقين الذين لا يريدون علوّاً في الأرض ولا فساداً والعاقبة للمتقين، فكن مع الله يكن معك وكن من الشاكرين.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام ناصر محمد اليماني.
  __________

 4. مصدر المشاركة
  - 4 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  30 - 04 - 1436 هـ
  19 - 02 - 2015 مـ
  06:28 صباحاً
  ـــــــــــــــــ


  مردان پیرامون امام مهدی ...


  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، أمّا بعد..
  می گویم :عزیز من علاءالدین نورالدین که از مکرمین هستی، صبر کن؛ صبرکن؛ من امام مهدی به شما اجازه نداده ام برای دفاع از مأرب به قبایل مأرب بپیوندید ؛ پس الان انصار را دعوت نکن؛ به هیچ وجه؛ بلکه امر ما به انصار این است که به کار خود برای دعوت از مردم به سوی خداوند و بر اساس بصیرت آمده از جانب خداوند ادامه دهند . نگران نباشید، بر اساس اطلاعی که دارم ؛ قبائل مأرب ده ها هزار جنگجوی آشنا به فنون جنگ دارد و پسری نیست که به سن بلوغ برسد که اسحله بر دوش نداشته و تیراندازی یاد نگیرد و از طرفی جنگ هایی که در بین قبائل در گرفته صرف نظر از اینکه برخی از آنها باطل بوده اند؛ اما باعث شده است که دانش آنها در زمینه فنون نظامی بیشتر شود.
  و حوثی ها هم می دانند؛ استان مأرب به کلی با بقیه استان های جمهوری یمن متفاوت است چون مردم آنجا مانند سایر استان ها شامل شهروندان (شعوب ) و قبایل نیستند . در استان مأرب تمام مردم قبایلی مسلح و بسیار قدرتمند هستند و در معرکه جنگ های واقعی ؛ به عقب برنمی گردند ؛ بلکه آنقدر می جنگند که یا کشته شوند و یا پیروز، آنها درمعرکه جنگ به دشمن پشت نمی کنند ؛چون از نظر قبایل هرکس که در میدان نبرد به دشمن پشت کند فردی ترسو است.

  همچنین
  آنها با جغرافیای مأرب و پستی و بلندی های آن بیشتر آشنایی دارند؛ براستی که قبایل مأرب نیازی به کمک قبائل دیگر استان ها ندارند. فتوای ما برای قبائل ساکن درمأرب وبد تا از سرزمین و شرف و ناموس خود دفاع کنند فتوای من برای دفاع از شرف و سرزمین مارب برای آن است که من می دانم آنها مردان جنگ هستند و به انواع سلاح ها مسلح بوده و در فن جنگ های صحرایی کارکشته و آبدیده (سرد و گرم چشیده ) هستند . آنها از داخل خانه هایشان آموزش جنگ دیده اند چون بارها درگیر جنگ های حق یا باطل بین قبائل شده اند؛ لذا علاءالدین نورالدین ؛ برایشان نگران نباش و نترس آنها به معنی واقعی کلمه مرد جنگ هستند .

  اما آنچه که مرا محزون می کند این است که سیل خونی در صحرای مأرب جاری خواهد شد که بیشتر آن متعلق به الحوثی هاست و خون قبائل غیور مأرب کمتر ریخته خواهد شد .ولی تلفات و خونریزی طرف مهاجم یعنی الحوثی ها حتماً بیشتر خواهد بود؛ که دلایل مختلفی دارد؛ ازجمله اینکه آنها از جغرافیای مأرب اطلاعی ندارند . دوم اینکه : همیشه مهاجمان متحمل خسارت بیشتری می شوند- بیشتر مهاجمان کشته می شوند- چون در حین تهاجم در معرض دید دشمن قرار می گیرند در حالیکه مدافعان پشت سنگر موضع گرفته اند؛ البته سنگر نمی تواند مرگ را از آنها دور کند چون حیات مهاجم و مدافع در دست خداست که از پیش نوشته شده است و براستی که ما از اسباب کمک می گیریم و به خداوند توکل می کنیم.

  ای عزیزان من؛ انصار پیشگام برگزیده؛ سزاوار شما نیست که زیرهیچ پرچمی بجز پرچم امام مهدی بجنگید؛ آن هم اگر فراخوان حرکت برای جنگ اعلان کنم. اما عزیز من ؛ چنین ندایی نداده ام و هیچ یک از شما برای جنگ در کنار مردم مأرب مهاجرت نمی کند برای شان نترسید که از عهده کار برخواهند آمد و شما به دعوت خود برای هدایت امت ادامه دهید. من شما را از نظر روحی برای جنگ در کنار قبیله و استانم آماده نکرده ام ؛ حتی اگر این حق امام مهدی باشد که فراخوان حرکت بدهد ؛به اذن خداوند تا زمان ظهور نیز چنین فراخوانی نخواهیم داد مگر آنکه مجبور شویم برای دفاع از امام مهدی چنین کنیم ؛ عزیزان من هر کاری به وقت خودش (برای هر رویدادی حدیثی است ، به وقت خودش ) .
  ولی هیچ کس متعرض امام مهدی و محافظانش نشده است؛ نه حوثی ها متعرض ما شده اند و نه القاعده و به فضل و رحمت خداوند احدی متعرض ما نشده است و درجه آمادگی ما برای دفاع از خود در صورت تعدی؛ کاملا بالاست و خداوند یاوران خود را یاری خواهد نمود که خداوند قوی وعزیز است و به اذن خداوند ما نیازی به این امر پیدا نخواهیم کرد؛ ما ازاسباب کار است
  فاده و مراعات احتیاط و هوشیاری را می کنیم و توکل مان به خداوند است؛ عجله نکن که هر کاری در وقت خود انجام می شود (برای هر رویدادی حدیثی است ، به وقت خودش ) عزیز من . و اگر امام مهدی فراخوان حرکت –برای جنگ-داد؛ آنگاه حرکت کنید؛ مگر بر علیه قومی که بین شما و آنها میثاق باشد که در این صورت باید به میثاق وفادار باشید تا زمان عهد به پایان برسد و شایسته نیست که مانند الحوثی ها که خدا هدایت شان کند؛ پیمان خود را شکسته و عهد و میثاق خود را نقض کنید.

  عزیزان من؛ نگران امام تان نباشید که در پشت سر او قبیله اوست که بیش از بیست هزار جنگجو دارد که اگر از آنها بخواهیم برای دفاع از امام مهدی بیایند؛ همگی صرف نظر از اینکه او مهدی منتظر باشد یا نباشد؛ برای دفاع از شخص شیخ ناصر محمد خواهند آمد .آنها با غیرت و حمیت قبیله ای برای دفاع از شیخ ناصر محمد خواهند آمد و این قبیله مراد است در کمینگاه (مرصاد ) دشمن. به راستی که تعصبی که خداوند در قلب فرزندان قبایل قرار داده است زمانی تبدیل به مشکل می شود که تعصب جاهلی باشد؛ چون فراخوان قبایل برای دفاع از فرد یا افرادی از قبیله و یا گرفتن انتقام فرد از دیگران؛ گاهی بر مبنای باطل است و این تعصب جاهلیت اولی است چون برخی از آنها نگاه نمی کنند فرد برحق است یا باطل و فرد صرف نظر از حق یا باطل بودن برای دفاع از یارش حاضر می شود. این تعصب و حمیت جاهلانه و کور است که افراد قبیله بدون توجه به حق یا باطل بودن، برای یاری یکدیگر حاضر شوند؛ درحالیکه فرض بر این است که ببینند اگر حق می گوید پشت او را محکم کنند و اگر بر باطل است؛ مانع وی شوند و قبیله مراد به این صفت متمایز است واین قبیله مراد است در کمینگاه (مرصاد ) دشمن. عزیزان من از شما متشکرم اما فراموش نکنید که امام تان زیر نظر-و حمایت- خداوند است.
  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين ..
  أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.


  اقتباس المشاركة: 177099 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


  - 4 -
  [ لمتابعة رابط المشـــاركة الأصلية للبيـــان ]
  https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=177097

  الإمام ناصر محمد اليماني
  30 - 04 - 1436 هـ
  19 - 02 - 2015 مـ
  06:28 صباحاً
  ـــــــــــــــــ  رجالٌ حول الإمام المهديّ
  ..  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، أمّا بعد..
  فأقول: مهلاً مهلاً حبيبي في الله علاء الدين نور الدين من المكرمين، وإنّني الإمام المهديّ لم آذن لكم بالالتحاق ضمنَ قبائل مأرب للدفاع عن مأرب حتى تدعو الأنصار للنفير الآن يا قرة العين، كلا بل نأمركم أن يبقى الأنصار في سبيل الدعوة إلى الله على بصيرةٍ من ربّهم، فاطمئنوا فحسب علمي أنّ قبائل مأرب عشرات الآلاف ويعتبرون جيوشاً مدربةً على القتال، فما إن يبلغ الصبي إلا وهو يحمل البندقيّة ويتدرب على الرمايّة، وكذلك تُدَرِّبُهم حروبٌ تحدث بين القبائل فتزيدهم علماً في فنون القتال بغض النظر عن أسباب الحروب كون منها باطلٌ.

  وكذلك الحوثيون فهم يعلمون أنّ محافظة مأرب تختلف عن كافة محافظات الجمهوريّة اليمنيّة جملةً وتفصيلاً كون ليس فيها شعوباً كمثل المحافظات الأخرى توجد فيها قبائلَ وشعوباً إلا محافظة مأرب فجميعهم قبائلُ مسلحين وذوو بأسٍ شديدٍ لا يرتدّون إلى الوراء في معركةٍ دارت رحاها؛ بل يقاتلون حتى يُقتلوا أو ينتصروا على خصمهم، فهم لا يولّون الأدبار كون من يولّي الدّبر يُعتبر جباناً بالنسبة للقبائل إذا دارت المعركة رحاها.

  وكذلك هم متعودون على تضاريس مأرب وحرب الصحراء والتلال، ألا وإنّ قبائل مأرب لا يحتاجون للقبائل الأخرى من مختلف المحافظات.
  وما أفتيتُ أهل مأرب بالدفاع عن أرضهم وعرضهم إلا وهم أهلٌّ لها لأنّهم مسلّحون جميعاً بأحدث الأسلحة على مختلف أنواعها وعياراتها ومسوّمون ومدرّبون على فنون قتال الصحراء وتدريبهم من بيوتهم بسبب أنّ الحرب أحياناً تقرح بين قبيلةٍ وأخرى بسببِ أسبابٍ باطلةٍ وحقٍّ، فجعلهم ذلك متعوّدين على الحروب فلا تخشَ عليهم شيئاً يا علاء الدين نور الدين فهم لها بكلّ ما تعنيه الكلمة.

  ولكن الذي يحزنني أنّ سفك الدماء حتماً سوف يسيل على صحراء مأرب من دماء الحوثيين وقليلٌ من دماء قبائل مأرب الأبيّة، ولكن القتل الزائد ونهر الدماء حتماً سوف يسيل من المهاجمين الحوثيين لأسبابٍ شتى ومنها عدم تعودهم على قتال تضاريس مأرب، وثانياً: دائماً أكثر القتل وسفك الدماء يسيل من المهاجم كونه مكشوفاً وأمّا المدافع فهو متحصنٌ غير أنّه لا يردّ عنه الموت تحصنه، وحياة المهاجم والمدافع هي بيد الله كتاباً مؤجلاً، وإنما نأخذ بالأسباب ونتوكل على الله.

  ويا أحبتي في الله الأنصار السابقين الأخيار، لا ينبغي لكم أن تقاتلوا تحت راية أحدٍ إلا تحت راية الإمام المهديّ إن استنفركم للقتال، ولكني لم أستنفركم شيئاً أحبتي في الله فلا يهاجر منكم أحدٌ ليقاتل مع أهل مأرب، فلا تخافوا عليهم بل هم لها (وقدها وقدود)، فاستمروا بدعوتكم لهدى الأمّة. ولم أقُم بإعدادكم روحياً من أجل القتال والدفاع عن قبيلتي ومحافظتي حتى ولو كان ذلك حقّاً للإمام المهديّ لو أستنفركم، ولن نستنفركم بإذن الله من قبل الظهور إلا أن نُجبر على ذلك للدفاع عن الإمام المهدي فلكلّ حادثٍ حديثٌ أحبتي في الله.

  ولكنه لم يعترض أحدٌ على الإمام المهديّ وحرسه، فلا يعترضنا الحوثيون ولا يعترضنا تنظيم القاعدة ولا يعترضنا أحدٌّ بفضل من الله ورحمته، ونحن على جاهزيّةٍ عاليّةٍ للدفاع عن أنفسنا لئن أُعتدي علينا، ولينصرن الله من ينصره، إنّ الله قويٌّ عزيزٌ. وبإذن الله لا نضطر إلى ذلك ونأخذ بالأسباب ونتوكل على الله، فلا تستعجلوا ولكلّ حادثٍ حديثٌ أحبتي في الله. فإن استنفركم الإمام المهديّ فانفروا إلا على قومٍ بينكم وبينهم ميثاقٌ فأتمّوا عهدهم إلى مدتهم ولا ينبغي لكم أن تنكثوا الوعود وتنقضوا العهود والمواثيق كما يفعل الحوثيون هداهم الله.

  ويا أحبتي في الله لا تقلقوا على إمامكم فمن ورائه قبيلةٌ فيها أكثر من عشرين ألفَ مقاتلٍ لو استدعيناهم للدفاع عن الإمام المهديّ لحضروا جميعاً للدفاع عن شخص الشيخ ناصر محمد بغض النظر هل هو المهديّ المنتظر أم لا؛ بل سيحضرون للدفاع عن الشيخ ناصر محمد على حدّ سواء بدافع غيرة الحميّة القبليّة، وتلكم قبيلة مراد للخصم بالمرصاد. ألا وإنّ الحميّة التي أودعها الله في قلوب أبناء القبائل مشكلتهم حميّة الجاهليّة كون استنفار القبائل للدفاع عن فردٍ من أفراد القبيلة أو الانتقام له من الآخرين أحياناً يكون صاحبهم على باطلٍ فتلك هي حميّة الجاهليّة الأولى، كون منهم لا ينظر للحقّ أو الباطل؛ بل يحضر للدفاع عن صاحبه بغض النظر كان على حقٍّ أم على باطلٍ، فتلك هي حميّة الجاهليّة العمياء أن ينصر أفراد القبيلة بعضهم بعضاً سواء يكون الشخص على الحقّ أم على باطل! ولكن المفروض إن وجدوه على حقٍ قوّموه وإن وجدوه على باطلٍ منعوه، ويتميّز بهذه الصفة قبيلة مراد وتلكم قبيلة مراد للخصم بالمرصاد. وشكراً أحبتي في الله فلا تنسوا أنّ إمامكم بأعين الله.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين ..
  أخوكم؛ الإمام المهديَّ ناصر محمد اليماني.
  __________ 5. مصدر المشاركة

  - 5 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  19 - 05 - 1436 هـ
  10 - 03 - 2015 مـ

  1393-12-19ه.ش
  05:35 صباحاً
  ـــــــــــــــــ

  امام مهدی اعلام می دارد از درگیر شدن درجنگ پیش رو بین الحوثی ها و اهالی مأرب اجتناب خواهد کرد؛ چنان که پیش از این نیز به انصارم فرمان داده بودم در تمام استان های یمن؛ وارد جنگ و درگیری ها نشوند....

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله وعلى من تبعهم بإحسانٍ في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد.
  ای جماعت انصار پیشگام برگزیده در جمهوری یمن، تصور نکنید که امام ناصر محمد یمانی؛ تنها به شما فرمان داده است که از درگیری های بین أحزاب در استان هایتان دوری کنید، و حتی اگر نوبت استان مأرب نیز برسد؛ تصمیم مهدی منتظر ناصر محمد یمانی تغییری نخواهد کرد و حتی اگر امام مهدی ناصر محمد یمانی از استان مأرب باشد نیز تصمیم من درباره این امر تغییری نمی کرد. به رغم اینکه اهل مأرب مانند باقی استان ها در موضع دفاعی در برابر تعدی به ناحق الحوثی ها قرار دارند،اگر باقی أحزاب بجز الحوثی ها حاضر می شدند به دعوت به حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم تن دهند؛ ما نیز از امر خداوند در ایات محکم کتابش اطاعت می کردیم که می فرماید:
  {وَإِنْ طَائِفَتَانِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ اقْتَتَلُوا فَأَصْلِحُوا بَيْنَهُمَا فَإِنْ بَغَتْ إِحْدَاهُمَا عَلَى الْأُخْرَى فَقَاتِلُوا الَّتِي تَبْغِي حَتَّى تَفِيءَ إِلَى أَمْرِ اللَّهِ فَإِنْ فَاءَتْ فَأَصْلِحُوا بَيْنَهُمَا بِالْعَدْلِ وَأَقْسِطُوا إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُقْسِطِينَ (9)} صدق الله العظيم [الحجرات].
  {و هرگاه دو گروه از مؤمنان با هم به نزاع و جنگ پردازند، آنها را آشتی دهید؛ و اگر یکی از آن دو بر دیگری تجاوز کند، با گروه متجاوز پیکار کنید تا به فرمان خدا بازگردد؛ و هرگاه بازگشت در میان آن دو به عدالت صلح برقرار سازید؛ و عدالت پیشه کنید که خداوند عدالت پیشگان را دوست می‌دارد.}
  اما با کمال تأسف حوثی ها و تمام أحزاب دیگر از پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم در نفی تعدد أحزاب دینی و سیاسی در امر دین خدا؛ سرباز زدند و لذا امام مهدی ناصر محمد یمانی ملتزم است که به این فرمان خداوند درآیات محکم کتابش عمل نماید که می فرماید:
  {إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:159].
  { کسانی که آیین خود را پراکنده ساختند، و به دسته‌های گوناگون (و مذاهب مختلف) تقسیم شدند، تو هیچ گونه رابطه‌ای با آنها نداری! سر و کار آنها تنها با خداست؛ سپس خدا آنها را از آنچه انجام می‌دادند، با خبر می‌کند}
  و هم چنین فرموده خداوند تعالی که:
  {وَلَا تَكُونُوا مِنَ الْمُشْرِكِينَ ﴿٣١﴾ مِنَ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا كُلُّ حِزْبٍ بِمَا لَدَيْهِمْ فَرِحُونَ ﴿٣٢﴾}
  صدق الله العظيم [الروم].
  {و از مشرکان نباشید (۳۱) از کسانی که دین خود را پراکنده ساختند و به دسته‌ها و گروه‌ها تقسیم شدند! هر گروهی به آنچه نزد آنهاست خوشحالند! (۳۲)}
  تکرار می کنیم : ولی با کمال تأسف حوثی ها و تمام أحزاب از دعوت مهدی منتظر برای پذیرش حکمیت ذکر سرباز زده و دعوت بن عمر فرستاده دولت های طاغوت را اجابت کرده اند! وبرای کسانی که مؤمنند؛ چه حکمی بهتر از حکم خداوند است؟
  ولذا بیان زیر از جانب من صادر می شود:

  از امام مهدی ناصر محمد یمانی به تمام کسانی که درجمهوری یمن به أحزاب و گروه های مختلف تقسیم شده اند، من خداوند و تمام انصار پیشگام برگزیده در عصر "گفتگو قبل از ظهور"را به شهادت می گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که من امام مهدی ناصر محمد یمانی اعلام می کنم در جنگ پيش رو بین أحزاب وارد نشده و از آن دوری می نمایم حتی اگر جنگ در استان امام مهدی ناصر محمد یمانی رخ دهد و با اینکه اهالی مأرب همانند سایر استان ها در موضع دفاع از خود در برابر حمله الحوثی ها قرار دارند ؛ اما علت كناره گيري ) و عدم دخالت من این است که تمام أحزاب در جمهوری یمن را به پذیرش حکمیت کتاب خداوند قرآن عظیم فرا خواندم تا درموارد اختلاف میان شان حکم کرده و تعدد أحزاب مذهبی در دین خداوند وتعدد أحزاب سیاسی در دین خداوند را درتمام استان های یمن نفی نمايم ولی تمام رهبران أحزاب سیاسی و مذهبی در تمام استان های یمن ازحکمیت بر أساس کتاب خداوند قران عظیم سرباز زدند؛ بنابراين من امام مهدی ناصر محمد یمانی موضع خود و تمام انصارم در یمن را چنین اعلام می دارم که من در تمام استان های یمن؛از جنگ دوری کرده و با هیچ یک از طرف های درگیر همراهی نمی کنم چون تا زمانی که همگی آنها باسرپیچی از امر خداوند در دین خدا دچار تفرقه و چند دستگی باشند مرا با هیچ یک کاری نیست. من امام مهدی ناصر محمد یمانی خداوندرا به شهادت می گیرم که مرا با آنان کاری نیست تا به این ترتیب فرمان خداوند در آیات محکم کتابش قرآن عظیم را اجرا کرده باشم که می فرماید:
  {إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ}
  صدق الله العظيم [الأنعام:159].
  { کسانی که آیین خود را پراکنده ساختند، و به دسته‌های گوناگون (و مذاهب مختلف) تقسیم شدند، تو هیچ گونه رابطه‌ای با آنها نداری! سر و کار آنها تنها با خداست؛ سپس خدا آنها را از آنچه انجام می‌دادند، با خبر می‌کند}
  این به معنای آن نیست که امام مهدی دفاع از زمین و ناموس را بر مومنان حرام نماید؛ حاشالله؛ اما آنچه که بین أحزاب رخ می دهد همانی
  است که پیش از این وعده آن را داده بودیم که اگر از پذیرش حکمیت بر أساس کتاب خداوند قرآن عظیم رو برگردانند؛ گرفتار آن خواهند شد و به همه آنان گفتیم که خداوند عذاب درجه سوم را بر سر آنان خواهد آورد و باعث می شود به دست یکدیگر مورد عذاب قرار گیرند. گواه فرموده خداوند تعالی است:
  {قُلْ هُوَ الْقَادِرُ عَلَىٰ أَن يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عَذَابًا مِّن فَوْقِكُمْ أَوْ مِن تَحْتِ أَرْجُلِكُمْ أَوْ يَلْبِسَكُمْ شِيَعًا وَيُذِيقَ بَعْضَكُم بَأْسَ بَعْضٍ ۗ انظُرْ كَيْفَ نُصَرِّفُ الْآيَاتِ لَعَلَّهُمْ يَفْقَهُونَ}
  صدق الله العظيم [الأنعام:65].
  { بگو: «او قادر است که از بالا یا از زیر پای شما، عذابی بر شما بفرستد؛ یا بصورت دسته‌های پراکنده شما را با هم بیامیزد؛ و طعم جنگ (و اختلاف) را به هر یک از شما بوسیله دیگری بچشاند. ببین چگونه آیات گوناگون را بازگو می‌کنیم! شاید بفهمند}
  همچنان به الحوثی ها نصیحت و موعظه می کنیم که از خدا بترسند ویمن را وارد جنگ داخلی نكنند که هیچ پایان خوشی نخواهد داشت و همچنان از الحوثی ها و تمام احزابی که بر سر قدرت مبارزه می کنند ؛ دعوت می نماییم که به حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم را بپذیرند تا در موارد اختلاف میان شان حکم کنیم و تعدد احزاب مذهبی در دین خداوند و تعدد احزاب سیاسی در دین خداوند را نفی می کنیم و سپس احزاب مختلف اسلامی را متحد ساخته و از آنان امتی واحد تشکیل می دهیم که بر راه راست-صراط مستقیم- که بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم و سنت حق نبوی-که مغایر با آیات محکم قران نباشد- است قرار گیرند و آنها را به مسیر اولیه نبوت بازمی گردانیم.سزاوار امام مهدی منتظر حق پروردگارتان نیست که از جانب خداوند بر انگیخته شود تا از خواسته ها وامیال شما پیروی نماید؛ بلکه ما به حق سخن می گوییم و با بیان حق قرآن مجید شما را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می نماییم که پروردگار من بر صراط مستقیم است.
  ممکن است یکی از انصار ما در یمن سؤال کند:" امام من؛ اگر حوثی ها یا دیگران به منزل من حمله کنند؛ چه باید بکنم؟"امام مهدی ناصر محمد یمانی درپاسخ انصار خود به حق فتوا داده و سخن حق می گوید" در این صورت بر تو واجب است که در برابر متعدی از خود دفاع کنی . گواه آن فرموده خداوند تعالی است:
  إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آَمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ (38) أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (39) الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِنْ دِيَارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ إِلَّا أَنْ يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا وَلَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ (40)}
  صدق الله العظيم [الحج].
  {خداوند از کسانی که ایمان آورده‌اند دفاع می‌کند؛ خداوند هیچ خیانتکار ناسپاسی را دوست ندارد! (۳۸)به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و خدا بر یاری آنها تواناست. (۳۹) همانها که از خانه و شهر خود، به ناحق رانده شدند، جز اینکه می‌گفتند: «پروردگار ما، خدای یکتاست!» و اگر خداوند بعضی از مردم را بوسیله بعضی دیگر دفع نکند، صومعه‌ها، و معابد یهود و نصارا، و مساجدی که نام خدا در آن بسیار برده می‌شود، ویران می‌گردد! و خداوند کسانی را که یاری او کنند یاری می‌کند؛ خداوند قوی و شکست ناپذیر است. (۴۰)}
  ای انصار پیشگام برگزیده در عصر"گفتگو قبل از ظهور" در هر کشور و گوشه ای از جهان که هستید باید به این فرمان پای بند باشید وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــ
  ملاحظه برای تمام انصاری که قادر به انتشار این بیان هستند:
  بر شما واجب است موضع امام مهدی ناصر محمد یمانی رااز طریق رسانه هاي گفتاری دیداری و شنیداری منتشر سازید.


  اقتباس المشاركة: 179978 من الموضوع: عاجل: تحليلٌ سياسيٌّ خطيرٌ يتعلق بمصير كافة الشعوب العربيّة والإسلاميّة..


  - 5 -
  [ لمتابعة رابط المشـــاركة الأصلية للبيـــان ]

  https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=179970

  الإمام ناصر محمد اليماني
  19 - 05 - 1436 هـ
  10 - 03 - 2015 مـ
  05:35 صباحاً
  ـــــــــــــــــ  الإمام المهديّ يعلن اعتزاله عن الحرب القادمة بين الحوثيين وأهل مأرب
  كما أمرت أنصاري من قبل أن يعتزلوا الحرب في كافة المحافظات
  ..


  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين وآلِهم الطيبين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله وعلى من تبعهم بإحسانٍ في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..

  ويا معشر الأنصار السابقين الأخيار في الجمهوريّة اليمنيّة، فلا تحسبوا أنّ الإمام ناصر محمد اليماني أمركم أنتم فقط أن تعتزلوا الحرب بين الأحزاب في محافظاتكم، فحتى إذا جاء الدور على محافظة مأرب فلن يغيّر ذلك قرار المهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني، وحتى لو كان الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ينتمي إلى محافظة مأرب فلا ولن يغيّر ذلك من قراري شيئاً. برغم أنّ أهل مأرب كغيرهم من أبناء المحافظات في موقفٍ دفاعيٍّ من الاعتداء الحوثيّ بغير الحقّ، ولو أنّ الأحزاب استجابوا لدعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم إلا الحوثيين إذاً لاتّبعت أمر الله في محكم كتابه في قول الله تعالى: {وَإِنْ طَائِفَتَانِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ اقْتَتَلُوا فَأَصْلِحُوا بَيْنَهُمَا فَإِنْ بَغَتْ إِحْدَاهُمَا عَلَى الْأُخْرَى فَقَاتِلُوا الَّتِي تَبْغِي حَتَّى تَفِيءَ إِلَى أَمْرِ اللَّهِ فَإِنْ فَاءَتْ فَأَصْلِحُوا بَيْنَهُمَا بِالْعَدْلِ وَأَقْسِطُوا إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُقْسِطِينَ (9)} صدق الله العظيم [الحجرات].

  ولكن للأسف فقد أعرض الحوثيّون وكافة الأحزاب عن دعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم لنفي تعدد الأحزاب المذهبيّة والسياسيّة في دين الله، وعليه فيلتزم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أن يتّبع أمر الله في محكم كتابه في قول الله تعالى: {إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:159].

  وفي قول الله تعالى: {وَلَا تَكُونُوا مِنَ الْمُشْرِكِينَ ﴿٣١﴾ مِنَ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا كُلُّ حِزْبٍ بِمَا لَدَيْهِمْ فَرِحُونَ ﴿٣٢﴾} صدق الله العظيم [الروم].

  ونكرر الأسف، فقد أعرض الحوثيّون وكافة الأحزاب عن دعوة المهديّ المنتظر إلى الاحتكام إلى الذكر واستجابوا لدعوة ابن عمر مبعوث دول الطاغوت! ومن أحسن من الله حكماً لقومٍ يؤمنون؟ وعليه صدر مني هذا البيان كما يلي:

  من الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى كافة الذين فرّقوا دينهم شيعاً وأحزاباً في الجمهوريّة اليمنيّة، فإنّي أشهد الله وكافة الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور وكفى بالله شهيداً أنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أعلن الاعتزال عن الحرب القادمة بين الأحزاب حتى ولو كانت الحرب في محافظة الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، برغم أنّ أهل مأرب كمثل غيرهم في موقعٍ دفاعيٍّ من الاعتداء الحوثيّ، ولكنّ سبب اعتزالي للحرب كوني دعوت كافة الأحزاب في الجمهوريّة اليمنيّة إلى الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم لنحكم بينهم فيما كانوا فيه يختلفون لنفي تعدد الأحزاب المذهبيّة في دين الله ولنفي تعدد الأحزاب السياسيّة في دين الله فأبَت كافة قادات الأحزاب السياسيّة والمذهبيّة في كافة محافظات الجمهوريّة اليمنيّة أجمعين دعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم، وعليه فإنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أعلن تحديد موقفي وكافة أنصاري في اليمن في كافة المحافظات أنّي أعتزل الحرب لا مع هذا ولا مع هذا كوني لست منهم في شيء أجمعين ما داموا قد أبَوا إلا أن يفرّقوا دينهم شيعاً وأحزاباً فإني أشهد الله أنّني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني لست منهم في شيءٍ أجمعين تنفيذاً لأمر الله في محكم كتابه القرآن العظيم في قول الله تعالى:
  {إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:159].

  وليس معنى هذا أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحرّم على المؤمنين الدفاع عن أرضهم وعرضهم وحاشا لله، ولكن ما حدث بين الأحزاب هو ما وعدناهم به من قبل لئن أعرضوا عن دعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم فقلنا لهم جميعاً بأنّ الله سوف يصيبهم بعذاب الدرجة الثالثة فيذيقَ بعضهم بأس بعضٍ. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {قُلْ هُوَ الْقَادِرُ عَلَىٰ أَن يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عَذَابًا مِّن فَوْقِكُمْ أَوْ مِن تَحْتِ أَرْجُلِكُمْ أَوْ يَلْبِسَكُمْ شِيَعًا وَيُذِيقَ بَعْضَكُم بَأْسَ بَعْضٍ ۗ انظُرْ كَيْفَ نُصَرِّفُ الْآيَاتِ لَعَلَّهُمْ يَفْقَهُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:65].

  ولا نزال نعِظ الحوثيين أن يتّقوا الله فلا يُدخلوا اليمن في حربٍ أهليّةٍ لا يُحمد عقباها، وننطق بالحقّ فلا نزال ندعو الحوثيّين وكافة الأحزاب المتشاكسين على السلطة أن يستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم لنحكم بينهم في كافة ما كانوا فيه يختلفون وننفي تعدد الأحزاب المذهبيّة في دين الله وننفي تعدد الأحزاب السياسيّة في دين الله ثمّ نوحد الأحزاب المختلفين من المسلمين فنجعلهم أمّةً واحدةً على صراطٍ مستقيمٍ على كتاب الله القرآن العظيم والسُّنة النبويّة الحقّ التي لا تخالف لمحكم كتاب الله فنعيدهم إلى منهاج النبوّة الأولى، وما كان للإمام المهديّ المنتظر الحقّ من ربّكم أن يبعثه الله متّبعاً لأهوائكم؛ بل ننطق بالحقّ ونهدي بالبيان الحقّ للقرآن المجيد إلى صراط الله العزيز الحميد؛ إنّ ربي على صراطٍ مستقيمٍ.

  وربّما يودّ أحد أنصارنا في اليمن أن يقول: "يا إمامي، وإنْ حوثيٌّ أو غيره اعتدى على داري فماذا أفعل؟". فمن ثمّ يردّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأفتي أنصاري بالحقّ وأقول الحقّ: فإنّ في هذه الحالة فيجب عليكم قتال من اعتدى عليكم. تصديقاً لقول الله تعالى: {إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آَمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ (38) أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (39) الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِنْ دِيَارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ إِلَّا أَنْ يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا وَلَيَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ (40)} صدق الله العظيم [الحج].

  فالتزموا بالأمر يا معشر الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور في كافة الأقطار من مختلف شعوب العالمين.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  __________

  ملاحظــــة لكافة الأنصار المقتدرين على النشر:
  فيجب عليكم إبلاغ موقف الإمام المهديّ ناصر محمد على مستوى كافة وسائل الإعلام المرئيّة والمسموعة والمقروءة.
ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •