النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: تفاوت يوم الآزفة و يوم التلاق

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. مصدر المشاركة
  امام ناصر محمد الیمانی

  17 - 10 - 1432 هـ

  16 - 09 - 2011 مـ

  ، 03:47 صباحاً  يوم الآزفة و يوم التلاق
  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جدّي محمد رسول الله وآله الأطهار وجميع أنبياء الله من قبله وآلهم الأطهار والتابعين لهم بالحقّ إلى يوم يقوم الناس لله الواحد القهار..

  ای کسی که راضی شده خود را مسیح دجال بنامد؛خودت در باره خود حکم به دجال بودن داده‌ای و این شأن توست؛ آنچه که در نزد توست هرچه که بوده و باشد؛ ما به اذن پروردگار عالمیان قادریم به حق- به آن پاسخ گفته و- بر دهان تو مهر خاموشی بزنیم. اما درمورد شخص تو؛ برای ما مهم نیست تو چه کسی هستی؛ فرقی ندارد از شیاطین جن و یا انس باشی و یا از کسانی که شیاطین آنها را از هدایت بازداشته‌اند ولی تصور می‌کنند هدایت شده‌اند و یا از مسلمانان و یا مسیحیان و یا یهودیانی که ایمان دارند اما ایمان خود را به شرک آلوده کرده‌اند و یا از کافران یا ملحدان ؛ برای ما مهم نیست چه کسی هستی؛ مهم این است که به حق از آیات محکم قرآن عظیم در برابرت حجت اقامه کنیم.

  من امام مهدی منتطر ناصر محمد یمانی به یقین می‌دانم مسیح کذاب نمی‌گوید که من مسیح کذابم؛ چگونه ممکن است خودش به مردم بگوید من مسیح کذابم؟ بلکه خود را به عنوان مسیح عیسی بن مریم معرفی کرده وبه جای خداوند، ادعای ربوبیت خواهد کرد ولی دروغگو کذاب است. او مسیح عیسی بن مریم حق نیست و به همین دلیل مسیح کذاب نامیده می‌شود و شایسته مسیح عیسی بن مریم حق نیست که چیزی را بگوید که در شأن و حد او نیست و خود را خداوند یا فرزند خدا بخواند؛ سبحان الله؛ بلکه او در حالی که در سنین میان‌سالی است با مردم سخن گفته و خود را با همان ویژگی که در کودکی و در حالی که در گهواره بود و مردم او را می‌شناختند معرفی کرده و از خود سخن خواهد گفت:
  {قَالَ إِنِّي عَبْدُ اللَّـهِ آتَانِيَ الْكِتَابَ وَجَعَلَنِي نَبِيًّا ﴿٣٠﴾ وَجَعَلَنِي مُبَارَ‌كًا أَيْنَ مَا كُنتُ وَأَوْصَانِي بِالصَّلَاةِ وَالزَّكَاةِ مَا دُمْتُ حَيًّا ﴿٣١﴾ وَبَرًّ‌ا بِوَالِدَتِي وَلَمْ يَجْعَلْنِي جَبَّارً‌ا شَقِيًّا ﴿٣٢﴾ وَالسَّلَامُ عَلَيَّ يَوْمَ وُلِدتُّ وَيَوْمَ أَمُوتُ وَيَوْمَ أُبْعَثُ حَيًّا ﴿٣٣﴾ ذَٰلِكَ عِيسَى ابْنُ مَرْ‌يَمَ ۚ قَوْلَ الحقّ الَّذِي فِيهِ يَمْتَرُ‌ونَ ﴿٣٤﴾} صدق الله العظيم [مريم].
  {گفت: «من بنده خدایم؛ او کتاب به من داده؛ و مرا پیامبر قرار داده است! (۳۰) و مرا -هر جا که باشم- وجودی پربرکت قرار داده؛ و تا زمانی که زنده‌ام، مرا به نماز و زکات توصیه کرده است! (۳۱) و مرا نسبت به مادرم نیکوکار قرار داده؛ و جبّار و شقی قرار نداده است! (۳۲) و سلام (خدا) بر من، در آن روز که متولّد شدم، و در آن روز که می‌میرم، و آن روز که زنده برانگیخته خواهم شد!» (۳۳) این است عیسی پسر مریم؛ گفتار حقّی که در آن تردید می‌کنند! (۳۴)}

  و اما مسیح کذاب می‌گوید او مسیح عیسی بن مریم است و سپس به جای خداوند ادعای ربوبیت می‌کند و مسیح عیسی بن مریم حق نیست و چون مسیح عیسی بن مریم حق نیست، به نام مسیح کذاب نامیده می‌شود. خداوند از قبل از مکر شیاطین آگاه است و لذا حکمت بازگشت مسیح عیسی بن مریم حق در اینجا برایتان روشن می‌شود؛ او بازمی‌گردد تا مکر شیاطین در
  به سرقت بردن شخصیت مسیح عیسی بن مریم حق رسوا شود.

  ولی کسی که درعلم غیب دركتاب مسیح کذاب را به قتل مي رساند، دشمن او امام مهدی ناصر محمد یمانی است مگر اين که پروردگارم چيز ديگري بخواهد؛ و رحمت و علم پروردگارم همه چیز را دربرمی‌گیرد.


  درهرحال؛ ای کسی که نام خود را مسیح کذاب گ
  ذاشته‌ای بفرما و چیزی را که داری رو کن؛ فتوای ما این است که مسیح کذاب نزول قرآن را انکار نخواهد کرد: بلکه ادعا می‌کند این اوست که قرآن را نازل نموده است؛ هم چنین می‌گوید آتش و بهشت به دست اوست و این اوست که کافران را –در طی رستاخیز اول- برانگیخته است و برای مردم چنین توهمی را ایجاد می‌کند تا تصور کنند روز″ الآزفة″ای که در کتاب آمده است؛ روز خلود و جاودانگی و روزی است که مردم در پیشگاه پروردگار عالمیان قرار می‌گیرند یعنی همان روز رستاخیز فراگیری است که تمام بندگان در آن روز برانگیخته می‌شوند ولی هیهات هیهات... خداوند در آیات محکم کتاب خود به ما آموخته است که : روز″الآزفة″ روزی از ایام الله است و بر طبق کتاب روزی است که سفر به زمین دارای دو مشرق در آن به انجام خواهد رسید و برای همین با نام روز ″الآزفة″ نامیده می‌شود.


  و اما روز رستاخیز و برانگیخته شدن شامل و فراگیر؛ بعد ازآنی فرا می‌رسد که خداوند تمام موجودات زنده ملکوت را هلاک کرده باشد و حتی هشت ملکی که عرش عظیم را حمل می‌کنند نیز هلاک می‌شوند.
  تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَلا تَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ لا إِلَهَ إِلَّا هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إِلَّا وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ}
  صدق الله العظيم [القصص:88]،
  {
  معبود دیگری را با خدا مخوان، که هیچ معبودی جز او نیست؛ همه چیز جز ذات (پاک) او فانی می‌شود؛ حاکمیت تنها از آن اوست؛ و همه بسوی او بازگردانده می شوید! }
  در کتاب خداوند روز رستاخیز شامل و فراگیر با نام روز
  ″التلاق″ برای تمام چیزها یاد شده... روزی که مردم در پیشگاه پروردگار عالمیان قرار خواهند گرفت....

  و اما در کتاب روز″الآزفة″ روزی از ایام الله است که در خلال آن سفر به ″ارض الأنام″(مترجم: زمین دارای دو مشرق که در باطن کره زمین ما قرار دارد) به انجام خواهد رسید؛ این زمین بهشت خداوند در زمینی است که دو مشرق دارد و این روز؛ روز رستاخیز اول است و به همین دلیل به نام روز ″الآزفة″ نامیده می‌شود و برحسب ایام الله در کتاب روز قیامت است و آن همین روزی است که ما در آن هستیم و در طی آن نشانه‌های بزرگ ساعت در حال وقوع هستند( حساب ایام الله با روزهای تاریخ بشر متفاوت است( يك روز نزد خداوند مساوي هزار سال از سالهاي حساب بشر است ).


  اما ″یوم الحساب″ در آیات محکم کتاب با نام ″یوم التلاق″ نامیده شده و آن همان روز حساب است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَادْعُوا اللَّـهَ مُخْلِصِينَ لَهُ الدِّينَ وَلَوْ كَرِ‌هَ الْكَافِرُ‌ونَ ﴿١٤﴾ رَ‌فِيعُ الدَّرَ‌جَاتِ ذُو الْعَرْ‌شِ يُلْقِي الرُّ‌وحَ مِنْ أَمْرِ‌هِ عَلَىٰ مَن يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ لِيُنذِرَ‌ يَوْمَ التَّلَاقِ ﴿١٥﴾ يَوْمَ هُم بَارِ‌زُونَ لَا يَخْفَىٰ عَلَى اللَّـهِ مِنْهُمْ شَيْءٌ لِّمَنِ الْمُلْكُ الْيَوْمَ لِلَّـهِ الْوَاحِدِ الْقَهَّارِ‌ ﴿١٦﴾ الْيَوْمَ تُجْزَىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمَا كَسَبَتْ لَا ظُلْمَ الْيَوْمَ إِنَّ اللَّـهَ سَرِ‌يعُ الْحِسَابِ ﴿١٧﴾ وَأَنذِرْ‌هُمْ يَوْمَ الْآزِفَةِ إِذِ الْقُلُوبُ لَدَى الْحَنَاجِرِ‌ كَاظِمِينَ مَا لِلظَّالِمِينَ مِنْ حَمِيمٍ وَلَا شَفِيعٍ يُطَاعُ ﴿١٨﴾ يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ‌ ﴿١٩﴾ وَاللَّـهُ يَقْضِي بالحقّ وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَقْضُونَ بِشَيْءٍ إِنَّ اللَّـهَ هُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ‌ ﴿٢٠﴾} صدق الله العظيم [غافر].

  { (تنها) خدا را بخوانید و دین خود را برای او خالص کنید، هرچند کافران ناخشنود باشند! (۱۴) صاحب درجات بالا ، او صاحب عرش است، روح را به فرمانش بر هر کس از بندگانش که بخواهد القاء می‌کند تا (مردم را) از روز ملاقات [ یوم التلاق= روز رستاخیز] بیم دهد! (۱۵) روزی که همه آنان آشکار می‌شوند و چیزی از آنها بر خدا پنهان نخواهد ماند: حکومت امروز برای کیست؟ برای خداوند یکتای قهّار است! (۱۶)آن روز هر كس را همانند عملش جزا مى‌دهند و به كس ستمى نمى‌رود. و خدا زود به حسابها مى‌رسد. (۱۷) از روز (الآزفة) بترسان‌شان. آنگاه كه دلها لبريز از اندوه، نزديك حنجره‌ها رسد. ستمكاران را در آن روز نه خويشاوندى باشد و نه شفيعى كه سخنش را بشنوند. (۱۸) نظرهاى دزديده را و هر چه دلها نهان داشته‌اند، مى‌داند. (۱۹) خدا به حق داورى مى‌كند. ولى كسانى كه سواى او به خدايى مى‌خوانند هيچ داورى نتوانند، زيرا خدا مى‌شنود و مى‌بيند. (۲۰)}

  و برای‌تان روشن گردید روز
  ″آزفة″ غیر از روز″تلاق″ است چون روز ″تلاق″ روزعام –رستاخیز- تمام مردمان چه مؤمن و چه کافر است ولی روز″آزفة″ از آن رو به این نام نامیده می‌شود که در خلال آن سفر حرکت به بهشت خداوند در زمین یعنی ″ارض الأنام″ به انجام می‌رسد و مسیح کذاب می‌خواهد با آن شما را گرفتار فتنه کند و بگوید آن روز؛ روز″تلاق″ و روز حساب و روز جزاست و بگوید من پروردگار شما هستم وبهشت و آتش در اختیار من است؛ . اما آتش از جلوی چشمان‌تان عبور کرد( عبور سیاره عذاب) و اما بهشت در باطن و عمق کره زمین‌تان است و ما میوه‌هایی از آنجا برایتان آوردیم که بسیار بزرگ هستند تا قلبتان اطمینان پیدا کند و با چشم خود آنها را ببینید با آنچه که قبلا برای رزق شما مقرر کرده بودیم فرق دارد و بزرگ‌تر است .من پروردگار شما هستم پس مرا تصدیق کنید.

  و هیهات هیهات...ولی مهدی منتظر خلیفة الله الأکبر از سرسخت‌ترین دسمنان شیطان اکبر ابلیس مسیح کذاب است و مکر همه شما را برباد خواهم داد و امت‌های در قید حیات و مردگان را از فتنه مسیح کذاب نجات خواهم داد. پس علمی که در نزد خود داری روکن. افتراهای و تدلیس‌های شما هرچه که بوده و باشد، خواهید دید چگونه رسوایتان خواهیم کرد و حقیقت تمام شما منجمینی که اولیای شیاطین هستید را برای مردم روشن کرده و ثابت خواهم کرد نجوم از دروغهاي شما بری است.

  می‌دانم چه می‌خواهی بگویی؛ می‌خواهی بگویی:" ما با رصد جایگاه ستارگان(مواقع النجوم) از اسرار غیب باخبر می‌شویم. پس اسرار مربوط به جایگاه ستارگان را که در ایات محکم ذکر(قرآن عظیم) آمده است را انکار نکن. مهدی منتظر خداوند در ایات محکم قرآن عظیم به این راز سوگند یاد کرده است و خداوند تعالی فرموده است:
  {فَلَا أُقْسِمُ بِمَوَاقِعِ النُّجُومِ ﴿٧٥﴾ وَإِنَّهُ لَقَسَمٌ لَّوْ تَعْلَمُونَ عَظِيمٌ ﴿٧٦﴾}
  صدق الله العظيم [الواقعة]".

  { سوگند به جایگاهی که ستارگان اشغال می کنند (۷۵) و این سوگندی است بسیار بزرگ، اگر بدانید! (۷۶)}

  و امام مهدی تبسم کرده و سپس خنده کنان می‌گوید: ههههههه
  مقصود از "مواقع النجوم" را به مردم خواهم آموخت؛ شیاطین جن و انس شما نمی‌توانید از قرآن عظیم برامام مهدی غلبه کنید و خواهید دانست؛ ای کسی که راضی به این هستی که خود را مسیح کذاب بخوانی؛ آنچه که در چنته داری روکن؛ پس بر اساس کتاب حکم خواهیم داد تا خردمندان متذکر شوند و بدانند چه کسی به حق سخن گفته و گفتارش کلام آخر و فیصله دهنده است و بیهوده نیست

  وسلام ٌعلى المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  عدوُّ المسيح الكذاب؛ صاحبُ علم الكتاب الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــــــــ


  اقتباس المشاركة: 22050 من الموضوع: يوم الآزفة و يوم التلاق ..

  الإمام ناصر محمد اليماني
  17 - شوال - 1432 هـ
  16 - 09 - 2011 مـ
  03:47 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصليّة للبيان ]
  https://www.nasser-yamani.com/forum/showthread.php?p=22021
  ــــــــــــــــــــ  يوم الآزفة ويوم التلاق ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جدّي محمد رسول الله وآله الأطهار وجميع أنبياء الله من قبله وآلهم الأطهار والتابعين لهم بالحقّ إلى يوم يقوم الناس لله الواحد القهار..

  ويا من رضي على نفسه أن يتسمّى باسم المسيح الدجال فقد حكمت على نفسك مسبقاً بالدّجل وهذا شأنك، فهات ما عندك مهما كان ومهما يكون فنحن على إلجامِك بالحقّ لقادرون بإذن الله ربّ العالمين. وبالنسبة لشخصك فلا يهمّنا من تكون سواءً تكون من شياطين الجنّ أو من شياطين الإنس أو من الذين تصدّهم الشياطين عن الهدى ويحسبون أنّهم مهتدون أو من المسلمين أو من النصارى أو من اليهود أو من الذين لا يؤمن أكثرهم بالله إلا وهم مشركون أو من الكافرين أو من الملحدين فلا يهمّنا من تكون؛ بل يهمنا أن نقيم عليك الحجّة بالحقّ من محكم القرآن العظيم.

  وإنِّي الإمام المهديّ المنتظَر ناصر محمد أعلمُ علمَ اليقين أنّ المسيح الكذاب لا يقول أنّه المسيح الكذاب، فكيف يُفتي الناس أنّه المسيح الكذاب؟ بل سوف يقول أنّه المسيح عيسى ابن مريم فيدّعي الربوبيّة من دون الله ولكنّه كذابٌ وليس المسيح عيسى ابن مريم الحقّ، ولذلك يسمّى المسيح الكذاب بالمسيح الكذاب لأنّه ليس المسيح عيسى ابن مريم الحقّ، وما كان للمسيح عيسى ابن مريم أن يقول ما ليس له بحقّ أن يقول بأنّه الله أو ولد الله سبحانه؛ بل يخاطب الناس وهو كهلٌ فيعرِّفهم على نفسه وشأنه بالحقّ كما عَرِفَ الناس شأنه وهو في المهدِ صبياً:
  {قَالَ إِنِّي عَبْدُ اللَّـهِ آتَانِيَ الْكِتَابَ وَجَعَلَنِي نَبِيًّا ﴿٣٠﴾ وَجَعَلَنِي مُبَارَ‌كًا أَيْنَ مَا كُنتُ وَأَوْصَانِي بِالصَّلَاةِ وَالزَّكَاةِ مَا دُمْتُ حَيًّا ﴿٣١﴾ وَبَرًّ‌ا بِوَالِدَتِي وَلَمْ يَجْعَلْنِي جَبَّارً‌ا شَقِيًّا ﴿٣٢﴾ وَالسَّلَامُ عَلَيَّ يَوْمَ وُلِدتُّ وَيَوْمَ أَمُوتُ وَيَوْمَ أُبْعَثُ حَيًّا ﴿٣٣﴾ ذَٰلِكَ عِيسَى ابْنُ مَرْ‌يَمَ ۚ قَوْلَ الحقّ الَّذِي فِيهِ يَمْتَرُ‌ونَ ﴿٣٤﴾} صدق الله العظيم [مريم].

  وأما المسيح الكذاب فيقول إنّه المسيح عيسى ابن مريم فيدّعي الربوبيّة من دون الله وما كان المسيح عيسى ابن مريم ولذلك يسمّى بالمسيح الكذاب كونه ليس المسيح عيسى ابن مريم الحقّ، وعلِم الله بذلك المكر مسبقاً من قبل الشياطين فمن هنا تتبيَّن لكم الحكمة من عودة المسيح عيسى ابن مريم الحقّ وذلك لفضح مكرهم من انتحال شخصيّة المسيح عيسى ابن مريم الحقّ.

  ولكن الذي سوف يقتل المسيح الكذاب في علم الغيب في الكتاب هو خصمه اللدود الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلا أن يشاء ربّي شيئاً وسع ربي كلّ شيءٍ رحمةً وعلماً.

  وعلى كل حالٍ تفضّل يا من يسمّي نفسه بالمسيح الكذاب وهات ما لديك ولسوف أفتيك أنّ المسيح الكذاب لن ينكر نزول القرآن بل سوف يقول أنّه من أنزل القرآن، ويقول أنّ لديه جنة ونار، ويزعم أنّه من قام ببعث الكافرين، ويوهم الناس أنّ يوم الآزفة في الكتاب هو يوم الخلود يوم يقوم الناس لربّ العالمين يوم البعث الشامل في الكتاب، ولكن هيهات هيهات... فقد علّمنا الله في محكم الكتاب
  أنّ يوم الآزفة إنما هو يوم من أيام الله في الكتاب يتمّ خلاله الرحيل إلى الأرض ذات المشرقين ولذلك يسمّى بيوم الآزفة.

  وأما يوم البعث الشامل فهو يأتي من بعد أن يُهلِك الله كل شيء حيٍّ في الملكوت كلّه حتى الثمانية حملةَ العرش العظيم. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلا تَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهًا آخَرَ لا إِلَهَ إِلَّا هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إِلَّا وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ} صدق الله العظيم [القصص:88]، ويسمّى بيوم البعث الشامل في الكتاب بيوم التلاق لكلّ شيء؛ يوم يقوم الناس لربّ العالمين.

  وأما يوم الآزفة فهو يوم من أيام الله في الكتاب يتمّ خلاله الرحيل إلى أرض الأنام؛ جنّة الله في الأرض ذات المشرقين، وهو يوم البعث الأول ولذلك يسمّى بيوم الآزفة وهو يوم القيامة بحسب أيّام الله في الكتاب، وهو اليوم الذي نحن فيه الآن وتحدث خلاله الأشراط الكبرى للساعة.

  وأما يوم الحساب فيسمّى في محكم الكتاب بيوم التّلاق وهو ذاته يوم الحساب. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {فَادْعُوا اللَّـهَ مُخْلِصِينَ لَهُ الدِّينَ وَلَوْ كَرِ‌هَ الْكَافِرُ‌ونَ ﴿١٤﴾ رَ‌فِيعُ الدَّرَ‌جَاتِ ذُو الْعَرْ‌شِ يُلْقِي الرُّ‌وحَ مِنْ أَمْرِ‌هِ عَلَىٰ مَن يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ لِيُنذِرَ‌ يَوْمَ التَّلَاقِ ﴿١٥﴾ يَوْمَ هُم بَارِ‌زُونَ لَا يَخْفَىٰ عَلَى اللَّـهِ مِنْهُمْ شَيْءٌ لِّمَنِ الْمُلْكُ الْيَوْمَ لِلَّـهِ الْوَاحِدِ الْقَهَّارِ‌ ﴿١٦﴾ الْيَوْمَ تُجْزَىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمَا كَسَبَتْ لَا ظُلْمَ الْيَوْمَ إِنَّ اللَّـهَ سَرِ‌يعُ الْحِسَابِ ﴿١٧﴾ وَأَنذِرْ‌هُمْ يَوْمَ الْآزِفَةِ إِذِ الْقُلُوبُ لَدَى الْحَنَاجِرِ‌ كَاظِمِينَ مَا لِلظَّالِمِينَ مِنْ حَمِيمٍ وَلَا شَفِيعٍ يُطَاعُ ﴿١٨﴾ يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ‌ ﴿١٩﴾ وَاللَّـهُ يَقْضِي بالحقّ وَالَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِهِ لَا يَقْضُونَ بِشَيْءٍ إِنَّ اللَّـهَ هُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ‌ ﴿٢٠﴾} صدق الله العظيم [غافر].

  وتبيَّن لكم أنّ يوم الآزفة غير يوم التلاق، كون يوم التّلاق هو بشكل عام للمؤمنين والكافرين، وأما يوم الآزفة فيسمى بيوم الآزفة كونه يتمّ خلاله الرحيل إلى أرض الأنام جنة الله في الأرض، ويريد المسيح الكذاب أن يفتنكم بها فيقول هذا يوم التلاق يوم الحساب والجزاء ويقول وأنا ربّكم ولدي جنّة ونار، فأما النار فقد مرت أمام أعينكم وأما الجنة فهي باطن أرضكم وقد جلبنا لكم منها من الفواكه ذات الحجم الأكبر ما تطمئن به قلوبكم فترون بأمِّ أعينِكم أنّها تختلف عمّا رزقناكم به من قبل في الحجم وأنا ربكم فصدقون.

  وهيهات هيهات.. ولكني المهديّ المنتظَر خليفة الله الأكبر من ألدِّ أعداء الشيطان الأكبر إبليس المسيح الكذاب، وسوف أحبط مَكْركم جميعاً وأنقذ الأمم الأحياء والأموات من فتنة المسيح الكذاب، فهات ما لديك من علمٍ مهما كان ومهما يكون من افتراءاتكم وتدليسكم فسوف تعلمون كيف سوف أفضحكم وأبيِّن للناس حقيقتكم معشر المنجِّمين أولياء الشياطين، وأثبت براءة النجوم من افتراءاتكم.

  وأعلم ما تريد قوله يا هذا فإنك تريد أن تقول: "إنما نعلم عن أسرار المغيبات من نتيجة رصدنا لمواقع النجوم فلا تنكر أسرار مواقع النجوم في محكم الذِّكر يا أيّها المهديّ المنتظَر فقد أقسم الله بذلك السرّ العظيم في محكم القرآن العظيم، وقال الله تعالى:
  {فَلَا أُقْسِمُ بِمَوَاقِعِ النُّجُومِ ﴿٧٥﴾ وَإِنَّهُ لَقَسَمٌ لَّوْ تَعْلَمُونَ عَظِيمٌ ﴿٧٦﴾} صدق الله العظيم [الواقعة]".

  ومن ثم يتبسم الإمام المهديّ ضاحكاً هههههههه.. وأقول: لسوف أُعلِّم الناس بالمقصود بمواقع النجوم فلن تستطيعوا أن تهيمنوا من القرآن العظيم على الإمام المهديّ يا معشر شياطين الجنّ والإنس وسوف تعلمون، فهات ما لديك يا من رضي على نفسه باسم المسيح الكذاب، فلنحتكم إلى الكتاب ليذَّكَر أولو الألباب ولسوف يعلمون من ينطق بالقول الفصل وما هو بالهزل.

  وسلام ٌعلى المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  عدوُّ المسيح الكذاب؛ صاحبُ علم الكتاب الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
  _________________المواضيع المتشابهه

 1. يوم الآزفة و يوم التلاق ..
  بواسطة Admin في المنتدى ۞ موسوعة بيانات الإمام المهدي المنتظر ۞
  مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 13-10-2012, 03:48 AM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •