الإمام ناصر محمد اليماني
05 - 09 - 1434 هـ
14 - 07 - 2013 مـ
۲۳-تیر-۱۳۹۲ه.ش.
06:29 صبح

ــــــــــــــ

یادآوری امام مهدی به مؤمنان در باره فرموده خداوند تعالی:
{كِتَابٌ أَنزَلْنَاهُ إِلَيْكَ مُبَارَكٌ لِّيَدَّبَّرُوا آيَاتِهِ وَلِيَتَذَكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿٢٩﴾} صدق الله العظيم
..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من الإنس والجنّ والملائكة وعلى جميع المسلمين في الأولين والآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أمّا بعد..
خداوند تعالی می‌فرماید:

{كِتَابٌ أَنْزَلْنَاهُ إِلَيْكَ مُبَارَكٌ لِيَدَّبَّرُوا آيَاتِهِ وَلِيَتَذَكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ﴿٢٩﴾} صدق الله العظيم [ص]
خداوند در این آیه استوار و محکم شما را به اندیشیدن در آیات کتاب دعوت می‌کند و سپس به حق فتوا می‌دهد که جز خردمندان کسی از این بیان پند نخواهد گرفت، بیان امام مهدی نیز گرچه بصورت مهیمن وبا دلایل قاطع بیان شده است اما باز جز خردمندان کس دیگری در آن اندیشه نمی‌کند. آن چه که ما از میهمانان تازه وارد و حقیقت جو می‌خواهیم این است که از بیانات امام مهدی در باره قرآن آگاه شده وآنها را خوانده ودر آنها بسیار اندیشه کنند. چرا که پاسخ بسیاری از سؤالات و مشکلات قبلی‌شان را در آن خواهند یافت؛ پاسخ‌هایی که در دیگر نوشته‌های بشری از آنها اثری پیدا نخواهند کرد. در مورد مسایل دیگر هم ببینند ما چگونه حکمیت می‌کنیم و بدون تعارف می‌گوییم فلانی در این مسئله برحق است و در مسئله دیگر رأیش باطل است.

ولی با کمال تأسف بعضی از کسانی که اهل اندیشه نیستند؛ به محض این که شنیدند ناصر محمد در مورد مسئله‌ای نظر داد می‌گویند:"پس ناصر محمد یمانی از فلان مذهب پیروی می‌کند؟"جواب من این است ای مرد: اگر در بیانات بگردی خواهی دید که نظرات امام ناصر محمد یمانی با عقاید گروهی که تو فکر می‌کنی امام پیرو آنهاست هم اختلاف دارد. لذا برایت روشن خواهد شد که ناصر محمد یمانی به هیچ گروه و مذهبی وابسته نیست، بلکه در اختلافات بین آنها حکمیت می‌کند،چرا که خداوند اورا برای یک پارچه ساختن صف مسلمانان و جمع کردن پراکندگیٰشان برانگیخته است واین فضلی از جانب خداوند برای شماست.
ای مسمانان من از عذاب روز عقیم (بی مانند) بر شما هراسانم، ای دوستان من، ای علمای امت! چرا در برابر حق خاموشی گزیده‌اید ، وضعیت شما در محضر خداوند چگونه خواهد بود ، چرا نمی‌خواهید از آیات استوار و محکم کتاب که توسط امام ناصر محمد یمانی برای‌تان توضیح داده شده پیروی کنید؟ می‌ترسید مهدی منتظر نباشد؟ جواب من این است که: ای صاحبان بصیرت! تقوا پیشه کنید و از خداوند بترسید. امام ناصر محمد یمانی قبلاً اعلان کرده است کسانی که می‌خواهند از امام ناصر محمد یمانی پیروی کنند اما از این وسوسه شیطانی-که شاید او مهدی منتظر نباشد- به رنج افتاده‌اند، بیعت‌شان را بدون ادای شهادت به این که ناصرمحمد یمانی همان مهدی منتظراست بفرستند وامام می‌پذیرد . اینها تنها بنویسند:
( با امام ناصر محمد یمانی به عنوان امام مسلمین بیعت می‌کنم)
ولی کسانی که یقین پیدا کرده‌اند ناصر محمد یمانی امام مهدی است دربیعت‌شان به حق شهادت دهند که:
( أشهد أن لا إله إلا الله، وأشهد أن محمد رسول الله، وأشهد أن ناصر محمد هو المهدي الُمنتظر ناصرَ محمدٍ )
((شهادت مي دهم كه هيچ خدائي جز الله نيست و شهادت مي دهم كه محمد رسول خداست و شهادت مي دهم كه ناصر محمد مهدي منتظر ياري دهنده محمد است))

امیدوارم خداوند به تمام کسانی که در صدد یافتن راه حق و تبعیت از آن هستند بینایی و بصیرت عطا کند. رمضان بر تمام مسلمانان مبارک باشد وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
برادرتان امام ناصر محمد یمانی