بـــيانــات هـــامّـة وعــــاجــلة

العربية  فارسى  اردو  English  Français  Español  Türk  Deutsh  Italiano  русский  Melayu  Kurdî  Kiswahili

تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ

Warning to the entire believers in Allah then they cover their belief with wrongdoing of association with Allah; indeed polytheism is a grievous injustice

The Awaited Mahdi is calling to the global peace among the human populations

The fact of Planet-X, the planet of chastisement from the decisive Book as a reminder to the possessors of understanding-minds

A brief word about The Insolent (Antichrist) the Liar Messiah

Donald Trump is an enemy to the original American people, and an enemy to all Muslim and Christian people and their Governments, and an enemy to human populations altogether except the human satans the extremest ones in satan’s party

عــــاجل: تحذيرٌ ونذيرٌ لكافة البشر

تذكيـرٌ من محكم الذّكر لصُنّاع القرار من المسلمين

الإمام المهديّ يعلن غرّة الصيام الشرعيّة لعامكم هذا 1439 بناء على ثبوت هلال رمضان شرعاً

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحذّر الذين يخالفون أمر الله ورسوله من غضب الله ومقته وعذابه

سوف تدرك الشمس القمر أكبر وأكبر في هلال رمضان لعامكم هذا 1439 تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني

إعلان مفاجأةٌ كبرى إلى كافة البشر لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر، والأمر لله الواحد القهار

صفحة 12 من 12 الأولىالأولى ... 2101112
النتائج 111 إلى 117 من 117

الموضوع: سؤالات انصار سعدی رحمان زاده

1. الترتيب #111 الرقم والرابط: 313132 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه
    فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

نه ولی تو لیست گذاشته شد ان‌شاءالله در اولین فرصت ترجمه خواهد شد.

2. الترتيب #112 الرقم والرابط: 313354 أدوات الاقتباس نسخ النص

در ایه 41 سوره ق منادی به چه کسی اشاره دارد، مکان قریب کجاست؟ودر ایه 42 صیحه به چه زمانی اشاره دارد؟

3. الترتيب #113 الرقم والرابط: 313463 أدوات الاقتباس نسخ النص
    Amirm غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده مشاهدة المشاركة
    در ایه 41 سوره ق منادی به چه کسی اشاره دارد، مکان قریب کجاست؟ودر ایه 42 صیحه به چه زمانی اشاره دارد؟
    گزیده ای از بیان امام: (بیانی از دانش نهفته (علم غیب) که در کتاب خداوند علام الغیوب آمده است)
    https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=181090

و اما بیان حق این فرموده خداوند تعالی:
    وَلَوْ تَرَىٰ إِذْ فَزِعُوا فَلَا فَوْتَ وَأُخِذُوا مِن مَّكَانٍ قَرِيبٍ ﴿٥١﴾
    اگر ببینی هنگامی که فریادشان بلند می شود امّا نمی توانند (از عذاب الهی) بگریزند، و آنها را از جای نزدیکی می گیرند } صدق الله العظيم

این روز نزدیک شدن سیاره عذاب به زمین شماست.
    ...............................

گزیده ای از بیان امام: (بیان حق صیحه آسمانی در ماه رمضان؛ تصدیق بیان حق قرآن ....)
    www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=237344

صیحه طبق گفته انان که ندانسته به خداوند نسبت می‌دهند؛ صوت جبریل نیست؛ بلکه صدای انفجار کیهانی است که از نجم الثاقب- سیاره سقر- منشاء می‌گیرد و چه می‌دانید سقر چیست؛ مکانی که سوخت آن سنگها و انسان‌های کافرند؟

{إِذَا رَأَتْهُم مِّن مَّكَانٍ بَعِيدٍ سَمِعُوا لَهَا تَغَيُّظًا وَزَفِيرًا} صدق الله العظيم [الفرقان:12].
    {هنگامی که این آتش آنان را از مکانی دور ببیند، صدای وحشتناک و خشم آلودش را که با ( زفیر ) نفس‌زدن شدید همراه است می‌شنوند.}

و این صوت منتظر؛ در ماه رمضان خواهد بود؛ ماه رمضانی که با جمعه آغاز می‌شود. آیا ممکن است رمضان ۱۴۳۰ باشد؟
    {قُلْ إِنْ أَدْرِي أَقَرِيبٌ مَّا تُوعَدُونَ أَمْ يَجْعَلُ لَهُ ربّي أَمَدًا} صدق الله العظيم [الجن:25].
    {بگو: «من نمی‌دانم آنچه به شما وعده داده شده نزدیک است یا پروردگارم زمانی برای آن قرارمی‌دهد}

ولی بعد از انفجار چه رخ خواهد داد؟ قطعاتی حاصل از انفجار به سوی زمین می‌آید و مردم فکر می‌کنند ابرهایی متراکم(سحابا مرکوم ) است ومنشاء آن سیاره سقر است و بعد از انفجار مردم آن را می‌بینند و فکر می‌کنند ابرهای متراکم است.

4. الترتيب #114 الرقم والرابط: 313464 أدوات الاقتباس نسخ النص

برادر این بیانات را خوانده ام دقیقا منظورم این ایات 41و42سوره ق می باشد که در ان از منادی، مکان قریب، صیحه و خروج از قبرها سخن گفته شده است در بیانات فارسی گشتم گیر نیاوردم اگردر بیانات عربی وجود دارد زحمت ترجمه را خواهر همیشه زحمت کش فاطمه انجام دهد ممنون و تشکر

5. الترتيب #115 الرقم والرابط: 313468 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

برادر این بیانات را خوانده ام دقیقا منظورم این ایات 41و42سوره ق می باشد که در ان از منادی، مکان قریب، صیحه و خروج از قبرها سخن گفته شده است در بیانات فارسی گشتم گیر نیاوردم اگردر بیانات عربی وجود دارد زحمت ترجمه را خواهر همیشه زحمت کش فاطمه انجام دهد ممنون و تشکر
    سلام علیکم. نگاه کرده بودم ولی بیانی که به طور خاص در مورد این آیات باشه پیدا نکردم.
    {وَاسْتَمِعْ يَوْمَ يُنَادِ الْمُنَادِ مِن مَّكَانٍ قَرِيبٍ ﴿٤١﴾ يَوْمَ يَسْمَعُونَ الصَّيْحَةَ بِالْحَقِّ ۚ ذَٰلِكَ يَوْمُ الْخُرُوجِ ﴿٤٢﴾ إِنَّا نَحْنُ نُحْيِي وَنُمِيتُ وَإِلَيْنَا الْمَصِيرُ ﴿٤٣﴾ يَوْمَ تَشَقَّقُ الْأَرْضُ عَنْهُمْ سِرَاعًا ۚ ذَٰلِكَ حَشْرٌ عَلَيْنَا يَسِيرٌ ﴿٤٤﴾}
    با توجه به ایات می تواند هم اشاره به رستاخیز اول داشته باشد هم رستاخیز شامل و فراگیر. اگر چیزی پیدا کردم بعدا خبر میدم

6. الترتيب #116 الرقم والرابط: 313476 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

ممنون ایا این بیانی که انصار عزیز ابومحمد گذاشته به فارسی موجود است؟

- - - Updated - - -

شاید پیام رسان را مدتی خاموش کرد!اما پیام حق جهان را میگیرد، نحن انصار المهدی ناصر محمد یمانی، خداوند هیچ وقت حق را تنها نخواهد گذاشت و نور خود را کامل خواهد کرد، لا اله اله الله وحده لا شریک له
    ترجمه فارسی بیان: https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?37960

7. الترتيب #117 الرقم والرابط: 313489 أدوات الاقتباس نسخ النص

ممنون خیلی ممنون

صفحة 12 من 12 الأولىالأولى ... 2101112