بـــيانــات هـــامّـة وعــــاجــلة

العربية  فارسى  اردو  English  Français  Español  Türk  Deutsh  Italiano  русский  Melayu  Kurdî  Kiswahili

تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ

Warning to the entire believers in Allah then they cover their belief with wrongdoing of association with Allah; indeed polytheism is a grievous injustice

The Awaited Mahdi is calling to the global peace among the human populations

The fact of Planet-X, the planet of chastisement from the decisive Book as a reminder to the possessors of understanding-minds

A brief word about The Insolent (Antichrist) the Liar Messiah

Donald Trump is an enemy to the original American people, and an enemy to all Muslim and Christian people and their Governments, and an enemy to human populations altogether except the human satans the extremest ones in satan’s party

عــــاجل: تحذيرٌ ونذيرٌ لكافة البشر

تذكيـرٌ من محكم الذّكر لصُنّاع القرار من المسلمين

الإمام المهديّ يعلن غرّة الصيام الشرعيّة لعامكم هذا 1439 بناء على ثبوت هلال رمضان شرعاً

الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحذّر الذين يخالفون أمر الله ورسوله من غضب الله ومقته وعذابه

سوف تدرك الشمس القمر أكبر وأكبر في هلال رمضان لعامكم هذا 1439 تصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآية التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني

إعلان مفاجأةٌ كبرى إلى كافة البشر لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر، والأمر لله الواحد القهار

صفحة 10 من 12 الأولىالأولى ... 89101112 الأخيرةالأخيرة
النتائج 91 إلى 100 من 111

الموضوع: سؤالات انصار سعدی رحمان زاده

1. الترتيب #91 الرقم والرابط: 312418 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه
    فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده مشاهدة المشاركة
    ایات 84و85 نمل در مورد حسابرسی و فرمان عذاب اشاره دارد، اما ایه 83در مورد بعثت اول، این عذاب چه زمانی است
    سلام. این برداشت شخصی منه: هر سه‌ آیه به رستاخیز اول( بعث اول ) اشاره دارند. با توجه به عبور سیاره عذاب آیات ۸۴ و ۸۵ هم به عذاب حین عبور اشاره دارد. عرض کردم این برداشت شخصی منه. اجازه بدید از انصار قدیمی تر سؤآل کنم و جوابتون رو خواهم گذاشت

2. الترتيب #92 الرقم والرابط: 312433 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده

ایات 84و85 نمل در مورد حسابرسی و فرمان عذاب اشاره دارد، اما ایه 83در مورد بعثت اول، این عذاب چه زمانی است
    سلام. این برداشت شخصی منه: هر سه‌ آیه به رستاخیز اول( بعث اول ) اشاره دارند. با توجه به عبور سیاره عذاب آیات ۸۴ و ۸۵ هم به عذاب حین عبور اشاره دارد. عرض کردم این برداشت شخصی منه. اجازه بدید از انصار قدیمی تر سؤآل کنم و جوابتون رو خواهم گذاشت
    برای درک بیشتر رستاخیز اول و دوم گفتگوی امام با احمد عمرو در باره این موضوع رو که به فارسی هم ترجمه شده مطالعه بفرمایید

3. الترتيب #93 الرقم والرابط: 312476 أدوات الاقتباس نسخ النص

سلام انصار گرامی مطلب مربوط امام و احمد عمرو را خواندم اما اشاره ای به ایات 84 و 85نمل پیدا نکردم، همچنین در سوره قصص ایات 74و75 فکر میکنم به این مطلب اشاره می کند؟

4. الترتيب #94 الرقم والرابط: 312494 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

سلام در مورد آیات سوره نمل از این بخش اون برداشت رو کردم. البته ممکن او دو ایه عمومی باشه و هم به بعث اول هم بعث شامل و فراگیر اشاره داشته باشه:
    ممکن است کسی سؤال کند: چرا خداوند شرکایشان راهمراهشان برنیانگیخته است ؛همانان که با خدا شریک کرده بودند ، آنها در بین برانگیخته شدگان اولیه دیده نخواهند شد و این را از کلام خداوند تعالی استنباط می کنیم : {وَمَا نَرَىٰ مَعَكُمْ شُفَعَاءَكُمُ الَّذِينَ زَعَمْتُمْ أَنَّهُمْ فِيكُمْ شُرَكَاءُ} صدق الله العظيم، آیا این برانگیخته شدن اولیه تنها برای گروهی از کافران به آیات الهی است که خداوند اراده بازگشتشان را دارد. گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

{ وَيَوْمَ نَحْشُرُ مِنْ كُلِّ أمّة فَوْجًا مِمَّنْ يُكَذِّبُ بِآيَاتِنَا فَهُمْ يُوزَعُونَ ﴿83﴾ }صدق الله العظيم [النمل]

{روزی را که ما از هر امّتی، گروهی را از کسانی که آیات ما را تکذیب می‌کردند محشور می‌کنیم؛ وآنها را نگه می‌داریم تا به یکدیگر ملحق شوند! (۸۳)}

و موعد بعث اول برای کافرینی که خداوند بخواهد در زمانی است که خروج دابة (عیسی علیه السلام ) ؛ خروج مسیح دجال و سربازانش از یاجوج و ماجوج و بعث امام مهدی که بعد از عبور سیاره عذاب خواهد بود رخ داده باشد.گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

{ وَإِذَا وَقَعَ الْقَوْلُ عَلَيْهِمْ أَخْرَجْنَا لَهُمْ دَابَّةً مِّنَ الْأَرْضِ تُكَلِّمُهُمْ أَنَّ النَّاسَ كَانُوا بِآيَاتِنَا لَا يُوقِنُونَ (82) وَيَوْمَ نَحْشُرُ مِن كُلِّ أُمَّةٍ فَوْجاً مِّمَّن يُكَذِّبُ بِآيَاتِنَا فَهُمْ يُوزَعُونَ (83) }
    صدق الله العظيم [النمل]

{و هنگامی که فرمان (عذاب) بر آنها واقع شود کسی(جنبنده ای) را از زمین برای آنها خارج می‌کنیم که با آنان تکلّم می‌کند که مردم به آیات ما ایمان نمی‌آوردند. (۸۲) روزی را که ما از هر امّتی، گروهی را از کسانی که آیات ما را تکذیب می‌کردند محشور می‌کنیم؛ وآنها را نگه می‌داریم تا به یکدیگر ملحق شوند! (۸۳)}
    ولی این برانگیختگی هم زمان با خروج مسیح کذاب و یأجوج مأجوج و خروج "دابه"و برانگیختگی امام مهدی است که اکثر مردم هم از آن بی خبرند. گواه آن فرموده خداوند تعالی است که می فرماید:

{ وَحَرَ‌امٌ عَلَىٰ قَرْ‌يَةٍ أَهْلَكْنَاهَا أَنَّهُمْ لَا يَرْ‌جِعُونَ ﴿٩٥﴾ حَتَّىٰ إِذَا فُتِحَتْ يَأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُم مِّن كُلِّ حَدَبٍ يَنسِلُونَ ﴿٩٦﴾ }
    صدق الله العظيم [الأنبياء]

{و (مردم)هر قریه ای را که (بر اثر کفر و گناه) هلاک کردیم، محال است که (به دنیا) بازگردند(95)تا وقتی که (سد) یأجوج و مأجوج گشوده شود، و آنها (یأجوج و مأجوج)از هر پشتی زاد وولد کنند(96)}
    و این بعد از منهدم شدن سد ذی القرنین و خروج يأجوج ومأجوج و پادشاهشان (مسیح دجال )است.گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

{ قَالَ هَذَا رَحْمَةٌ مِنْ رَبِّي فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ رَبِّي جَعَلَهُ دَكَّاءَ وَكَانَ وَعْدُ رَبِّي حَقّاً (98)وَتَرَكْنَا بَعْضَهُمْ يَوْمَئِذٍ يَمُوجُ فِي بَعْضٍ وَنُفِخَ فِي الصُّورِ فَجَمَعْنَاهُمْ جَمْعاً (99)وَعَرَضْنَا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكَافِرِينَ عَرْضاً (100) }
    صدق الله العظيم [الكهف]
    {(آنگاه) گفت: این از رحمت پروردگار من است! امّا هنگامی که وعده پروردگارم فرا رسد، آن را در هم می‌کوبد؛ و وعده پروردگارم حق است! (۹۸) و در آن روز ما آنان را رها می‌کنیم که درهم موج می‌زنند*؛ و در صور [کالبدها] دمیده می‌شود؛ و ما همه را جمع می‌کنیم! (۹۹) در آن روز، جهنم را بر کافران عرضه می‌داریم! (۱۰۰)}

ممکن است یکی از انصار عزیزپیشگام و برگزیده ام بخواهد سؤال کند" ای امام پس این بیان خداوند تعالی چیست؟ { وَعَرَضْنَا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكَافِرِينَ عَرْضاً (100) در آن روز، جهنم را بر کافران عرضه می‌داریم } صدق الله العظيم؟". پاسخ امام مهدی به شما این است که:

در این روز به علت عبور کوکب آتش از کنار زمینِ بشر، سد ذی القرنین منهدم می شود .وتمام کافران آن (کوکب آتش ) را که به زمین ( و اهل آن) نمایش داده می شود؛ خواهند دید. لذا خداوند تعالی می فرماید: { وَعَرَضْنَا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكَافِرِينَ عَرْضاً } صدق الله العظيم، این نشان داده شدن قبل از آن است که کافران زنده شده در عصر عبورش وارد آن شوند ولی اکثر مردم نمی دانند.

ای کسانی که در پی یافتن حقیقت هستید، به درستی که مسیح کذاب برانگیختگی محدود کافران را مورد سوء استفاده قرار داده و ادعای ربوبیت کرده و می گوید این روز برانگیختگی همگانی(بعث الشامل که در قیامت رخ می دهد) است. هم چنین ادعا می کند که رب العالمین است وبهشت وآتش را در اختیار دارد. می گوید آتش همان است که نشانتان دادیم (عرضناها عرضاً) واز جلوی چشمتان عبور کرد واما بهشت؛ در باطن همین زمین تان قرار گرفته است و مردگانی که در بین زنده شدگان نمی بینید کسانی هستند که آنقدر در گمراهی آشکار بودند که بعد مرگ مستقیم به آتش جهنم افتاده اند؛ اما این مرده هایی که زنده شده اند در مسیر حقی هستند که روشن و آشکار است ،لذا آنها راآمرزیده و به بهشتم که درباطن زمینتان است واردشان کرده ام.

سپس امام مهدی می گوید: ای دشمن خداوند ؛ حق را باطل و باطل را حق قرار می دهی؟ هیهات هیهات ... به خداوند سوگند که مکرهمه شما شیاطین را به اذن رب العالمین باطل وبی اثر خواهم کرد. ما برشما پیروز وغالب هستیم ودرخواهید یافت عاقبت نیکو برای متقیان است،وسلامٌ على المرسلين والحمد لله رب العالمين.....

ممکن است کسی سؤال کند :"صبرکن ناصر محمد، بیان تو حاکی از این است که کافران در این دنیا دو زندگی و دو مرگ دارند. آیا دلیل روشنی از آیات محکم کتاب خداوند داری که نشان دهد کفار دو زندگی ، دو مرگ و دو برانگیخته شدن دارند ؟" امام مهدی پاسخ می دهد خداوند تعالی فرموده است :

{ كَيْفَ تَكْفُرُوْنَ بِاللهِ وَكُنْتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ثُمَّ يُمِيْتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيْكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُوْنَ }
    صدق الله العظيم [البقرة:28]

{چگونه به خداوند کافر می شوید؟ در حالی که شما مردگان بودید، و او شما را زنده کرد، سپس شما را می میراند، سپس شما را زنده می کند، آنگاه به سوی او باز گردانده می شوید}
    و فرموده است :
    {قَالُوا رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ فَاعْتَرَفْنَا بِذُنُوبِنَا فَهَلْ إِلَى خُرُوجٍ مِّن سَبِيلٍ (11) ذَلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا فَالْحُكْمُ لِلَّهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ (12) هُوَ الَّذِي يُرِيكُمْ آيَاتِهِ وَيُنَزِّلُ لَكُم مِّنَ السَّمَاءِ رِزْقاً وَمَا يَتَذَكَّرُ إِلَّا مَن يُنِيبُ (13) }

صدق الله العظيم [غافر]

{آنها می‌گویند: پروردگارا! ما را دو بار میراندی و دو بار زنده کردی؛ اکنون به گناهان خود معترفیم؛ آیا راهی برای خارج شدن وجود دارد؟ (۱۱) این بخاطر آن است که وقتی خداوند به یگانگی خوانده می‌شد انکار می‌کردید، و اگر برای او همتایی می‌پنداشتند ایمان می‌آوردید؛ اکنون داوری مخصوص خداوند بلندمرتبه و بزرگ است (۱۲) او کسی است که آیات خود را به شما نشان می‌دهد و از آسمان برای شما روزی می‌فرستد؛ تنها کسانی متذکّر این حقایق می‌شوند که بسوی خدا باز می‌گردند(انابه می کنند ). (۱۳) }
    ممکن است کس دیگری سؤال کند: " ناصر محمد یمانی ، بر طبق این بیان روشن است که اولیاء صالح در بعث اول حاضر نیستند و به همین خداوند تعالی می فرماید: { وَمَا نَرَىٰ مَعَكُمْ شُفَعَاءَكُمُ الَّذِينَ زَعَمْتُمْ أَنَّهُمْ فِيكُمْ شُرَكَاءُ و شفیعانی را که شریک می‌پنداشتید، با شما نمی‌بینیم } صدق الله العظيم [الأنعام:94]، و این به معنای این است که برای افراد صالح فقط یک مرگ و یک برانگیختگی وجود دارد و طبق گفته دروغ مسیح کذاب آنها در آتش نیستند. از آیات محکم کتاب پاسخی بیاور تا این تصویری که برایمان آورده ای کامل شود و با بیان حق قرآن با قرآن مسئله بعث اول برایمان روشن شود". امام مهدی ناصر محمد یمانی به سؤال کنندگان پاسخ می دهد که: خداوند تعالی میفرماید:

{ لَا يَذُوقُونَ فِيهَا الْمَوْتَ إِلَّا الْمَوْتَةَ الْأُولَىٰ ۖ وَوَقَاهُمْ عَذَابَ الْجَحِيمِ ﴿56﴾ }
    صدق الله العظيم [الدخان]

{ هرگز مرگی جز همان مرگ اوّل (که در دنیا چشیده‌اند) نخواهند چشید، و خداوند آنها را از عذاب دوزخ حفظ می‌کند؛ (۵۶)}
    اما دکتر أحمد عمرو بدون آنکه علمی از جانب خداوند داشته باشد؛ گمان می کند انسان ها قبل از خلقتشان مرده بودند و کلام خداوند را از محل درستش جابجا نموده وتحریف می کند اما به امام ناصر محمد یمانی تهمت می زند که مقصود از کلام خداوند را تغییر داده است!! ای دکتر آیا خداوند بهترین داوران و حکم کنندگان نیست؟ برای خردمندان روشن شد که کدام یک با منطق حق سخن گفته و (مردم را)به سوی راه راست -صراط المستقیم- هدایت می کند.

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..

5. الترتيب #95 الرقم والرابط: 312495 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

سوره القصص ایات ۷۴ و ۷۵ اشاره به رستاخیز و بعث فراگیر دارند. {وَيَوْمَ يُنَادِيهِمْ فَيَقُولُ أَيْنَ شُرَكَائِيَ الَّذِينَ كُنتُمْ تَزْعُمُونَ ﴿٧٤﴾ وَنَزَعْنَا مِن كُلِّ أُمَّةٍ شَهِيدًا فَقُلْنَا هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ فَعَلِمُوا أَنَّ الْحَقَّ لِلَّـهِ وَضَلَّ عَنْهُم مَّا كَانُوا يَفْتَرُونَ ﴿٧٥﴾ }

6. الترتيب #96 الرقم والرابط: 312499 أدوات الاقتباس نسخ النص

ممنون از زحمات پر ارزش شما، ایا بیانی در مورد شش ایه اول سوره روم وجود دارد، جستجو کردم گیر نیاوردم!؟

7. الترتيب #97 الرقم والرابط: 312532 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

اقتباس المشاركة الأصلية كتبت بواسطة سعدی رحمان زاده مشاهدة المشاركة
    ممنون از زحمات پر ارزش شما، ایا بیانی در مورد شش ایه اول سوره روم وجود دارد، جستجو کردم گیر نیاوردم!؟
    سلام علیکم. تا جایی که من خاطرم هست نه.

8. الترتيب #98 الرقم والرابط: 312802 أدوات الاقتباس نسخ النص

سلام در ایه 89 صافات در بیانات کلمه سقیم را رنجور ترجمه کرده اید اما در همین سوره ایه 145 در مورد حضرت یونس باز کلمه سقیم به کارر برده شده، ایا سقیم معنای بیماری میدهد یا رنجوری و بیزاری؟
    ایا حضرت یونس بعد از اینکه از شکم ماهی در امد به سوی قومی که در ایه 146 به بعد می اید فرستاده شد چون بعد از اینکه در شکم ماهی بیرون امد به سوی قوم فرستاده شده، ترتیب ایات این را میگویید
    ایات 123 تا 127 اشاره به حضرت الیاس و قومی که بت بعل را میپرستیدند اشاره دارد ایا بت بعل متعلق به اصحاب رس یا اصحاب قریه دارد و چرا فقط حضرت الیاس در این ایات ذکر شده؟ در نوشته های تاریخی بت بعل را به کنعانیان ربط می دهند، همچنین حضرت ادریس و یسع هر کدام جداگانه در قران ذکر میشوند؟در اینترنت بحثی در مورد شخصیتی به نام انخ وجود دارد که می گویند همان ادریس است که به معراج رفته ایا مکان رفیع همان معراج ایشان نیست، کتاب هایی از وی پیدا شده که مخفی شده
    من میدانم امام مهدی جواب حق را می دهند، فقط دنبال دانش بیشتر هستم

9. الترتيب #99 الرقم والرابط: 312810 أدوات الاقتباس نسخ النص
    الصورة الرمزية فاطمه

سلام کلمه رنجور برای ترجمه سقیم انتخاب شد چون هم معنای می تواند معنی رنج جسمی را برساند هم معنی رنج روحی
    درمورد قوم یونس ؛ ایشان به سوی همان قوم اول خود فرستاده شده که : وَأَرْسَلْنَاهُ إِلَىٰ مِائَةِ أَلْفٍ أَوْ يَزِيدُونَ ﴿١٤٧﴾ و آن أو یزیدون همان یک نفر بود که به یونس ایمان اورده و بعد از این که یونس قومش را ترک کرد باعث نحات مردم شد
    درمورد این قسمت متوجه منظورتان نشدم؟:
    ایات 123 تا 127 اشاره به حضرت الیاس و قومی که بت بعل را میپرستیدند اشاره دارد ایا بت بعل متعلق به اصحاب رس یا اصحاب قریه دارد
    طبق بیانات امام نبی الله الیاس و دو برادرش به سوی اصحاب الرس فرستاده شدند لذا بعل بت این قوم بوده ..شاید علت این که در این آیات فقط به نبی الله الیاس اشاره شده این است که کتاب به ایشان فقط نازل شد نه دو برادر دیگر...
    البته در منابع فقهی و تاریخی از بعل هم به عنوان اسم یک بت خاص یاد شده هم نامی عمومی برای هر نوع رب النوعی بوده و کنعانیان به هر نوع الهه ای که می پرستیدند بعل می گفتند....بعل به بالاترین نقطه هر مکانی هم اطلاق میشده...
    درمورد مکان علیا: منظور محل غار اصحاب کهف است که در بالاترین نقطه(از نظر ارتفاع) در شبه جزیره عربستان است. در قرآن درمورد نبی الله ادریس آمده است: و رفعناه مکانا علیا
    درمورد توفی هم که قبلا سؤآل فرموده بودید این متن رو از بیانات امام پیدا کردم که به طور واضح فرمودند مقصوداز توفی روح عیسی بن مریم مثل همان گرفتن روح حین خواب است: خواستم درست عین کلمات امام رو براتون بگذارم:
    و اما فرموده خداوند تعالی:
    {إِذْ قَالَ اللَّـهُ يَا عِيسَىٰ إِنِّي مُتَوَفِّيكَ وَرَافِعُكَ إِلَيَّ}
    مقصود بالابردن روح مسیح عیسی بن مریم نزد خداوندش است مثل کسانی که خوابند و روحشان فوت می کند(گرفته میشود):
    {اللَّـهُ يَتَوَفَّى الْأَنفُسَ حِينَ مَوْتِهَا وَالَّتِي لَمْ تَمُتْ فِي مَنَامِهَا ۖ فَيُمْسِكُ الَّتِي قَضَىٰ عَلَيْهَا الْمَوْتَ وَيُرْسِلُ الْأُخْرَىٰ إِلَىٰ أَجَلٍ مُّسَمًّى ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ ﴿٤٢﴾}
    صدق الله العظيم [الزمر]. . پس مقصود از توفی در این موضع مثل فوت( گرفته شدن) روح مردم در زمان خواب است:
    {وَهُوَ الَّذِي يَتَوَفَّاكُم بِاللَّيْلِ وَيَعْلَمُ مَا جَرَحْتُم بِالنَّهَارِ}
    صدق الله العظيم [الأنعام:60]،

10. الترتيب #100 الرقم والرابط: 312823 أدوات الاقتباس نسخ النص

ممنون زحمت کشیدید

- - - Updated - - -

ممنون زحمت کشیدید

صفحة 10 من 12 الأولىالأولى ... 89101112 الأخيرةالأخيرة